Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια / Προτάσεις αγοράς για οθόνες


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 4/10/2020 στις 9:37 ΜΜ, Tasosp22 είπε

Γνωμη για την dell εχουμε ? Βλεπω ειναι καινουργια 

https://www.skroutz.gr/s/24772523/Dell-S2721DS.html

Yπάρχει η ίδια χωρίς το S στο τέλος με λίγες λιγότερες επιλογές στην προσαρμογή της βάσης και λίγο φθηνότερη.

Πολύ καλή φαίνεται, επιτέλους QHD και 75HZ, είναι για μένα το hot spot.
Δεν καταλαβαίνω γιατί έβαλε Hdmi 1.4 αντί για 2.0, αυτό θα με χαλούσε λίγο.
Ποιοτική πάντως κατασκευή και ωραίο design.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/10/2020 στις 11:38 ΠΜ, johnmt2 είπε

Msystems

Γερμανία σε αλυσίδες παίζει από 900. Αξίζει σίγουρα αν δεν ενδιαφέρεσαι για hdmi2.1 κι εγώ την κοιτάω, περίμενε από LG Hellas να δεις τιμή όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, tosser είπε

Γερμανία σε αλυσίδες παίζει από 900. Αξίζει σίγουρα αν δεν ενδιαφέρεσαι για hdmi2.1 κι εγώ την κοιτάω, περίμενε από LG Hellas να δεις τιμή όμως.

Την έχει τσιμπημενη τιμή η Msystems όντως. Έξω βλέπω 800 δολάρια η κάνω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ήρθε η ώρα της αντικατάστασης της οθόνης μου. Μέχρι βαριά 140 ευρώ σε 24άρι μόνιτορ τι επιλογές έχω(όχι ΤΝ!). Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Θα ήθελα την συμβουλή σας. Με το Ps5 να πλησιάζει, σκέφτηκα να αλλάξω οθόνη στο γραφείο μου. 4K 55'' θα υπάρχει στο σπίτι απλά, στο γραφείο σκέφτηκα να αλλάξω την τωρινή μου οθόνη/τηλεόραση (Samsung UE32F6100 32) και να πάω σε 27'' ή 32'' (με το ζόρι μιας και νομίζω είναι αρκετά μεγάλη πλέον για να παίζω από κοντά) 4K monitor οθόνη. Δυστυχώς το budget μου περιορίζεται στο "όσο πιο φθηνά γίνεται" και να μην είναι TN. Την θέλω αποκλειστικά για console gaming. Δεν με ενδιαφέρουν τα competitive fps κλπ κπλ. Ο λόγος που θέλω και στο γραφείο 4Κ είναι ότι streamάρω και ενώ στο νετ μπορώ να βγάλω μέχρι 1080p με το ζόρι, θέλω τουλάχιστον να μπορώ εγώ να δω λίγο καλύτερη ποιότητα.
 
Η μόνη που έχω δει αλλά δεν ξέρω κατα πόσο αξίζει τα λεφτά της είναι η LG 27UL500-W, αν και στην αρχή έψαχνα κάτι πιο οικονομικό (δεν είχα δει τι τιμές παίζουν στα 4K monitor).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/10/2020 στις 8:25 ΜΜ, STORM1978 είπε

Παιδιά ήρθε η ώρα της αντικατάστασης της οθόνης μου. Μέχρι βαριά 140 ευρώ σε 24άρι μόνιτορ τι επιλογές έχω(όχι ΤΝ!). Ευχαριστώ!

Η LG 24MP59G-P θα είναι η εκλεκτή τελικά! Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, χρειάζομαι μια πρόταση για 6 οθόνες για επαγγελματικό χώρο (λογιστικό γραφείο). Μέχρι 24" και μέχρι 250€. Αποκλειστικά Dell. Αγορά μόνο από Ελλάδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, gordonas είπε

Καλησπέρα, χρειάζομαι μια πρόταση για 6 οθόνες για επαγγελματικό χώρο (λογιστικό γραφείο). Μέχρι 24" και μέχρι 250€. Αποκλειστικά Dell. Αγορά μόνο από Ελλάδα!

Αν μπορείς να περιμένεις λίγο , αυτήν https://www.skroutz.gr/s/23284808/Dell-U2421HE.html .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, gordonas είπε

Καλησπέρα, χρειάζομαι μια πρόταση για 6 οθόνες για επαγγελματικό χώρο (λογιστικό γραφείο). Μέχρι 24" και μέχρι 250€. Αποκλειστικά Dell. Αγορά μόνο από Ελλάδα!

Υπάρχει κάποιο εκπτωτικό από Dell ή κάποια σύμβαση?

Ενημερωτικά ρωτάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, BlueBlood7 είπε

Υπάρχει κάποιο εκπτωτικό από Dell ή κάποια σύμβαση?

Ενημερωτικά ρωτάω.

Έχω αρκετή εμπειρία από Dell οθόνες και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Δεν μπορώ να πω το ίδιο για άλλες μάρκες που έχω δοκιμάσει. π.χ. Lg. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...