Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια / Προτάσεις αγοράς για οθόνες


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Σκέφτομαι να αγοράσω την DELL S2721DGF. Ξέρει κάποιος αν το gsync θα δουλεύει καλά ιατι έχω Nvidia κάρτα και η συγκεκριμένη είναι gsync compatible. Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, elsoulas είπε

Καλησπέρα παιδιά. Σκέφτομαι να αγοράσω την DELL S2721DGF. Ξέρει κάποιος αν το gsync θα δουλεύει καλά ιατι έχω Nvidia κάρτα και η συγκεκριμένη είναι gsync compatible. Ευχαριστώ. 

Από τη στιγμή που είναι gsync compatible σήμαινει ότι δοκιμάστηκε από την nvidia και παίζει χωρίς προβλήματα το variable refresh rate.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδια..Θα ηθελα μια προταση οθονης για gaming συνηθως call of duty..

Δυστυχως το budget μου φτανει μεχρι 250 αντε μαξ 300..

Θελω να συνδεσω και το PS5 και να εχω μια ικανοποιητικη αποδοση..Ξερω οτι δεν μπορω να περιμενω θαυματα σε αυτο το budget αλλα θελω ενα καλο ms και Hz..

Απο οτι εχω διαβασει τα πιο βασικα ειναι αυτα τα 2 για gaming..δεν με πειραζει να ειναι ΤΝ

Αυτη την στιγμη εχω την ASUS MX259

και εχω δει αυτη και διαβαζω θετικα σχολια.. LG 24GL600F-B

Ευχαριστω..

Επεξ/σία από manos_21_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, belray είπε

αγορα κυρτής οθόνης 32" με φρισινκ εως 600€;
κοιταζα και την Samsung Odyssey G7 32", αξιζει;

θα σου έλεγα προχώρα άφοβα, αλλά βλέπω έχουν βγάλει κάποια θεματάκια με flickering

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

θα σου έλεγα προχώρα άφοβα, αλλά βλέπω έχουν βγάλει κάποια θεματάκια με flickering

την παραγγειλα σημερα, ελπιζω να μην παθω καμια νιλα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, belray είπε

την παραγγειλα σημερα, ελπιζω να μην παθω καμια νιλα ...

το χειρότερο που μπορείς να πάθεις είναι να περιμένεις παραπάνω αν την επιστρέψεις μέχρι να πάρεις νεότερο μοντέλο (manufactured after 8th august). Άκουσα αυτά δεν έχουν flickering.

13 λεπτά πριν, STORM1978 είπε

Ήρθε! 

IMG_20201020_192505.jpg

IMG_20201020_192642.jpg

IMG_20201020_193541.jpg

IMG_20201020_195450.jpg

πλζ καθάρισε συμμάζεψε λίγο . Άρχισαν να τρέμουν τα μάτια μου με το που είδα τα καλώδια

με γειά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, manos_21_ είπε

Γεια σας παιδια..Θα ηθελα μια προταση οθονης για gaming συνηθως call of duty..

Δυστυχως το budget μου φτανει μεχρι 250 αντε μαξ 300..

Θελω να συνδεσω και το PS5 και να εχω μια ικανοποιητικη αποδοση..Ξερω οτι δεν μπορω να περιμενω θαυματα σε αυτο το budget αλλα θελω ενα καλο ms και Hz..

Απο οτι εχω διαβασει τα πιο βασικα ειναι αυτα τα 2 για gaming..δεν με πειραζει να ειναι ΤΝ

Αυτη την στιγμη εχω την ASUS MX259

και εχω δει αυτη και διαβαζω θετικα σχολια.. LG 24GL600F-B

Ευχαριστω..

Μετά από λιγο ψάξιμο στο φόρουμ ειδα πολυ καλά λόγια για την aoc 24g2u..

και την παρηγγειλα..αν και ειδα κάποια θεματάκια που γράφτηκαν για καμένα πιξελ κλπ..αξιζει η εκανα βλακεία λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Sakiz105 είπε

πλζ καθάρισε συμμάζεψε λίγο . Άρχισαν να τρέμουν τα μάτια μου με το που είδα τα καλώδια

με γειά :P

Ευχαριστώ. Αυτά παθαίνεις όταν μοιράζεσαι το γραφείο με τα παιδιά σου 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GAMING MONITOR ΜΕΧΡΙ 350euro . ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ  MSI 1050 TI GAMING .ΤΩΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ 60 ΗΖ ΠΑΝΕΛ 8 ΕΤΙΑΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ HZ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ. ΘΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑΤΑ Η ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΧΡΙ 1080p  και 60 hz  . ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟ GAMING. ΚΑΝΕΝΑ LOLAKI ΠΑΙΖΩ ΑΝΤΕ ΣΠΑΝΙΑ ΚΑΝΕΝΑ SINGLE PLAYER ΦΑΣΗ GAME..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/10/2020 στις 10:45 ΜΜ, Χαρμανης είπε

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ GAMING MONITOR ΜΕΧΡΙ 350euro . ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ  MSI 1050 TI GAMING .ΤΩΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ 60 ΗΖ ΠΑΝΕΛ 8 ΕΤΙΑΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ HZ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ. ΘΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑΤΑ Η ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΧΡΙ 1080p  και 60 hz  . ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟ GAMING. ΚΑΝΕΝΑ LOLAKI ΠΑΙΖΩ ΑΝΤΕ ΣΠΑΝΙΑ ΚΑΝΕΝΑ SINGLE PLAYER ΦΑΣΗ GAME..

Μια χαρά θα είναι αυτή που αγόρασα για την κάρτα σου. https://www.lg.com/gr/othones/lg-24MP59G-P και φτηνή . Εγώ την πήρα στα 125 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, STORM1978 είπε

Μια χαρά θα είναι αυτή που αγόρασα για την κάρτα σου. https://www.lg.com/gr/othones/lg-24MP59G-P και φτηνή . Εγώ την πήρα στα 125 ευρώ.

ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ AYTHN  https://www.skroutz.gr/s/16600512/Samsung-CJG50.html?from=favorites_popup  ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ. ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ? ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΤΠΤ ΒΑΡΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ. ΛΙΓΟ ΛΟΛ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΚΛΠ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ. 

ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΓΝΩΜΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΠΑΝΤΟΣ . ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ ΚΛΠ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 8 ΕΤΙΑΣ ΤΟ ΟΛΟ SETUP ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΑ Π ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ

Επεξ/σία από Χαρμανης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Χαρμανης είπε

ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ AYTHN  https://www.skroutz.gr/s/16600512/Samsung-CJG50.html?from=favorites_popup  ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΦΤΑ. ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ? ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΤΠΤ ΒΑΡΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ. ΛΙΓΟ ΛΟΛ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΚΛΠ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ. 

ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΓΝΩΜΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΠΑΝΤΟΣ . ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ ΚΛΠ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ 8 ΕΤΙΑΣ ΤΟ ΟΛΟ SETUP ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΑ Π ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ

Αν είναι να κάνεις upgrade τότε ναι είναι πολύ καλή οθόνη και σε καλή τιμή. Εγώ σου απάντησα βάση του τωρινού σου υπολογιστή και μόνο. Η κάρτα θα είναι οκ μέχρι 1080 με medium/high settings.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...