Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ!! ΕΧΩ ΣΤΟ BALANCE ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΟΥ ΣΤΟ PAYPAL 150ΕΥΡΩ!! ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Η ΑΠΛΑ ΘΑ Τ ΧΩ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το στατους μου ειναι νerified και ειχα βαλει παλια λογαριασμο απλα μ ζηταει iban το βαζω και μου λεει you cannot add a bank at this time !! μηπως επειδη το balance einai 0 ?τα 150  ευρω δεν εχουν ερθει ακομα στο balance τα περιμενω! φταιει λες αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μεταφερθείς στη σελίδα που θέλεις, πατάς πάνω στη λέξη "Σελίδα", ανοίγει ένα παράθυρο, γράφεις τη σελίδα (πχ 594) και Enter και σε πάει.

 

Εν πάση περιπτώσει θα το βρεις εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλληλούια! Επιτέλους με revolut έκανα την δουλειά μου στο γαλλικό άμαζον που έτρωγα άκυρα με Ελληνικές κάρτες,ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά , επειδή δεν έχω χρόνο για να κάτσω να ψάξω αν εχετε απαντησει , θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται να φορτώσω την Revolut με Prepaid Πειραιώς ; Και αν όχι , πρέπει να στείλω έμβασμα μέσω E-Banking απο λογαριασμό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΙΣΤΟΡΙΚΟ για γελια στην Ελλαδιτσα Ψαροκωστενα

GO4more (που να πηγαινε δηλαδη κιολας) Debit MasterCard Εθνικης τραπεζας μετα απο τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων (και αναμονη 25 λεπτων αλλα αυτο ειναι λεπτομερεια) η κυρια αναφερει και με συμβουλευει οτι πρεπει να συνεχιζω να προσπαθω να κανω πληρωμη μεσω Paypal μεχρι η τραπεζα να το δεχτει. Καποια στιγμη λεει ΙΣΩΣ το δεχτει! Υπαρχει λεει καποιο οριο πληρωμης προς Paypal/εξωτερικο αλλα ακουσον ακουσον δεν γνωριζει ποιο ειναι αυτο το οριο!!!!

Το αποτελεσμα ειναι οτι μετα απο τουλαχιστον 15 αποτυχημενες προσπαθειες μου ακομα δεν εχω καταφερει να πληρωσω το sportsdirect.com 89 ευρω μεσω paypal.

 

VISA debit Πειραιως εδω δεν εκανα καν τον κοπο να τους παρω τηλεφωνο διοτι δεν ειχα αλλες αντοχες να ακουσω κι αλλη παπαρολογια οποτε και μετα απο 10 αποτυχημενες προσπαθειες απλα τα παρατησα και θεωρησα εαυτον ατυχο σημερα.... Ισως αυριο!!! Ποιος ξερει???

Ισως και καμια φανουροπιτα να ταξω μπας και μπορεσω να κανω τα χρηματα μου οτι γουσταρω,,,,,

 

Φυσικα και οι 2 καρτες ειναι συνδεδεμενες με paypal....

 

Τι αλλο ρε παιδι μου σ αυτον τον τοπο που δεν αναγνωριζω πια????

 

Φιλικα,

Πανος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά βρήκα αυτό

http://www.insider.gr/hristika/symvoyles/2915/i-efarmogi-poy-parakamptei-ta-capital-controls

Υπάρχει κάποιος που να το έχει δοκιμάσει; Είναι αξιόπιστο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΙΣΤΟΡΙΚΟ για γελια στην Ελλαδιτσα Ψαροκωστενα

GO4more (που να πηγαινε δηλαδη κιολας) Debit MasterCard Εθνικης τραπεζας μετα απο τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων (και αναμονη 25 λεπτων αλλα αυτο ειναι λεπτομερεια) η κυρια αναφερει και με συμβουλευει οτι πρεπει να συνεχιζω να προσπαθω να κανω πληρωμη μεσω Paypal μεχρι η τραπεζα να το δεχτει. Καποια στιγμη λεει ΙΣΩΣ το δεχτει! Υπαρχει λεει καποιο οριο πληρωμης προς Paypal/εξωτερικο αλλα ακουσον ακουσον δεν γνωριζει ποιο ειναι αυτο το οριο!!!!

Το αποτελεσμα ειναι οτι μετα απο τουλαχιστον 15 αποτυχημενες προσπαθειες μου ακομα δεν εχω καταφερει να πληρωσω το sportsdirect.com 89 ευρω μεσω paypal.

 

VISA debit Πειραιως εδω δεν εκανα καν τον κοπο να τους παρω τηλεφωνο διοτι δεν ειχα αλλες αντοχες να ακουσω κι αλλη παπαρολογια οποτε και μετα απο 10 αποτυχημενες προσπαθειες απλα τα παρατησα και θεωρησα εαυτον ατυχο σημερα.... Ισως αυριο!!! Ποιος ξερει???

Ισως και καμια φανουροπιτα να ταξω μπας και μπορεσω να κανω τα χρηματα μου οτι γουσταρω,,,,,

 

Φυσικα και οι 2 καρτες ειναι συνδεδεμενες με paypal....

 

Τι αλλο ρε παιδι μου σ αυτον τον τοπο που δεν αναγνωριζω πια????

 

Φιλικα,

Πανος

γιατι δε κανεις το γνωστο τροπο να ησυχασεις ;

Καλησπέρα, δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά βρήκα αυτό

 

http://www.insider.gr/hristika/symvoyles/2915/i-efarmogi-poy-parakamptei-ta-capital-controls

 

Υπάρχει κάποιος που να το έχει δοκιμάσει; Είναι αξιόπιστο;

http://www.insomnia.gr/topic/588647-revolut-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%B2%CE%AF%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82/page-1

 

το δοκιμασε ολος ο ντουνιας που λενε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά αλλά βρήκα αυτό

 

http://www.insider.gr/hristika/symvoyles/2915/i-efarmogi-poy-parakamptei-ta-capital-controls

 

Υπάρχει κάποιος που να το έχει δοκιμάσει; Είναι αξιόπιστο;

 

Αλητεία και ντροπή τους στο insider.gr για τη λογοκλοπή. Από τη 2η παράγραφο και μετά, έχουν πάρει copy-paste το HOWTO της mary.

 

Αν τα screenshots δεν είχαν υδατογράφημα, θα τα έκλεβαν κι αυτά... :mad:

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο οδηγός για τη Revolut δεν είναι δημιουργία αποκλειστικά δική μου, αλλά και ΌΛΩΝ των μελών που συνέβαλαν και βοήθησαν στο να βρεθούν τα screenshots που έλειπαν ή να προστεθούν επιπλέον οδηγίες ή λεπτομέρειες ώστε να γίνει καλύτερος.

 

Συνεπώς, αυτή η κίνηση δε προσβάλει μόνο εμένα αλλά και τα μέλη που συνεβαλαν στα παραπάνω. Είναι ντροπή και πραγματικά λυπάμαι που τη δουλειά πολλών, μία, που δε θα έπρεπε να λέγεται καν "κυρία", την αντιγράφει και την προσυπογράφει.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...