Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Edit: Πρέπει να κάνεις και άλλο λογαριασμό paypal ή πληρώνεις με την δεύτερη επιλογή που έχει μόνο με την κάρτα;

 

Το δεύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια δεν σας δουλευω αλλα cc δεν υπαρχουν πλεον.

Λοιπον απο paypal κανω request money σε ενα διπλο mail. Μπαινω στο μαιλ που εκανα request και εγω με την χρεωστικη εθνικης πληρωσα στον εαυτο μου στο μαιλ μου του παιπαλ και μπηκε στο balance του παυπαλ..δυο φορες ....!!! 20 και 30 ευρω !!!

Καποιος να το δοκιμασει για επαληθευση !!! Απιστευτο !!!

Επιβεβαιώνω ότι λειτουργεί. Έκανα ρικουεστ απο το λογαριασμο της γυναίκας μου και της έστειλα 50 ευρώ με πριπειντ απο πειραιώς. 

PayPal balance: €47.95 EUR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βασικότερο παιδιά, όσοι δοκιμάσατε το κολπάκι του re4male και πέτυχε, με τι κάρτα (κατηγορία,χρεωστική ή πιστωτική, από ποιά τράπεζα) κάνατε τη μεταφορά;

 

Προς το παρόν δηλαδή έχουμε επιτυχία από χρεωστική/προπληρωμένη Πειραιώς, κάποιος άλλος;

 

Προπληρωμένη Πειραιώς και εδώ.

 

το μόνο πρόβλημα που δεν έχει διορθωθεί είναι οτι δεν μπορείς να κάνεις πάγιες εντολές με paypal balance - εκεί χρειάζεται να παίζει το paypal κατευθείαν από κάρτα.

 

Παρόλα αυτά είναι μια καλή αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως το δοκίμασα με χρεωστική alphabank και έφαγα άκυρο απο την κάρτα, όχι απο το paypal...

εμενα παντως με χρεωστικη εθνικης πετυχε και τις τρεις φορες

Οπότε χρειάζονται δύο λογαριασμοί PayPal?

οχι απαραιτητα. Μονο ενα δευτερο μαιλ που θα σου σταλει το request που εκανες εσυ απο το paypal σου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, μπορουμε να πληρωσουμε με την ειδη δηλωμενη καρτα που εχουμε στο paypal? να το δοκιμασω η μπα?

 

 

Για δοκιμασε το....

λοιπον παιδια η εγχειριση πετυχε   :D , πληρωσα με την καρτα που εχω ειδη δηλωμενη στο paypal , η καρτα ειναι prepaid της eurobank  :lol:

edit εστειλα 20 ευρω και μπηκανε στο balance 18.97

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...