Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κανα turorial ρε μαγκες....να Δουμε Φως και εμεις οι Φρεσκοι με τις μοντες του Paypal!!!

Υπάρχουν 2 τρόποι, ο ένας έχει fees και ο άλλος όχι. Αυτός χωρίς έχει διαδικασία και τώρα δεν μπορώ να κάνω tutorial. Αν μπορεί κάποιος άλλος έχει καλός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου εχει επιλογη να πληρωσεις φιλε βαζοντας τα στοιχεια  της καρτα σου ,εγω εβαλα αυτην που ειχα ειδη δηλωμενη στο paypal και την δεχτηκε, ωραια πραγματα ,@re4male ευχαριστουμε  :P

 

Αν η κάρτα σου είναι unconfirmed στο paypal,γίνεται;

 

Δηλαδή να στείλω στον εαυτό μου request money και μετά να πληρώσω το paypal με προπληρωμένη που είναι unconfirmed στο paypal.

 

edit: Συμφωνώ και γω για ένα tutorial να καταλάβουμε.

Αν μπορέσει κάποιος.

πχ. βάζουμε να ζητήσει ευρώ η δολλάρια;

request payments for goods or services;

Τί συμφέρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mastercard Eurobank μετά την πρώτη επιτυχημένη προσπάθεια, η δεύτερη υπήρξε αποτυχημένη και για τα δύο ποτά που ζήτησα.

μήπως είσαι ανήλικος και σε κατάλαβε ο μπαρμαν? :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η κάρτα σου είναι unconfirmed στο paypal,γίνεται;

 

Δηλαδή να στείλω στον εαυτό μου request money και μετά να πληρώσω το paypal με προπληρωμένη που είναι unconfirmed στο paypal.

 

edit: Συμφωνώ και γω για ένα tutorial να καταλάβουμε.

Αν μπορέσει κάποιος.

πχ. βάζουμε να ζητήσει ευρώ η δολλάρια;

request payments for goods or services;

Τί συμφέρει;

Φορτώνεις με ευρό την κάρτα σου, κάνεις request μέσα από τον άλλο λογαριασμό(paypal που δεν έχει κάρτα) στον άλλον που έχει την κάρτα σου σε δολάρια. Ανοίγεις τον άλλο λογαριασμό πληρώνεις με την πιστωτική σε δολάρια. Μετά πας πάλι στον άλλον βλέπεις ότι έχει πληρωθεί και κάνεις μεταφορά χρημάτων σε δολάρια στον άλλο λογαριασμό για υπηρεσίες(fees 0) και αυτό ήταν.

 

EDIT: Αν με τις υπηρεσίες σου ζητά fees βάλε "Goods"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ προσπάθησα με κάρτα χρεωστική πειραιώς και έφαγα άκυρο. Επίσης και με προπληρωμένη master card πειραιώς πάλι άκυρο έφαγα. Τέλος master card χρεωστική eurobank πάλι άκυρο έφαγα. Δοκίμασα 2 φορές με την eurobank. Γενικώς από ότι φαίνεται λαχείο είναι :P 

 

Μιλάω για το κόλπο που βρήκε ο re4male.( request money)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ Sexbox αλλά δεν κατάλαβα τίποτα! :-D

 

έχω Α email συνδεδεμένο με το paypal και με Χ κάρτα prepaid που έχει euros, αλλά η οποία είναι unconfirmed στo paypal.

Πάω στο paypal, κάνω request payment for services σε δολλάρια, και βάζω ως recipient's address ένα Β email;

Μετά πάω στο B email, ακολουθώ τις οδηγίες, βάζω τα στοιχεία μου της X κάρτας και πληρώνω;

Και πια έχουν πάει στο balance χωρίς fee;

Αυτό ήταν;

(αν δεν μπορείς να απαντήσεις τώρα δεν πειράζει. Αύριο! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια , καλα ολα αυτα .. ομως τα cc ειναι κατι που δεν παιζουμε , αν μετα απο αυτα ψαξουν να δουν πιοι περασαν απο τα κενα ασφαλειας και καταφεραν να βγαλουν παρατυπα στο εξωτερικο εστω και ενα ευρω ? τι θα γινει ?  αξιζει τον κοπο ολο αυτο να ψαχνετε τροπους να αποφυγετε τα cc? τα εβαλαν για ενα σκοπο , και οποιος παει να τα αποφυγει με διαφορους τροπους ισως εχει επιπτωσεις αργοτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια , καλα ολα αυτα .. ομως τα cc ειναι κατι που δεν παιζουμε , αν μετα απο αυτα ψαξουν να δουν πιοι περασαν απο τα κενα ασφαλειας και καταφεραν να βγαλουν παρατυπα στο εξωτερικο εστω και ενα ευρω ? τι θα γινει ?  αξιζει τον κοπο ολο αυτο να ψαχνετε τροπους να αποφυγετε τα cc? τα εβαλαν για ενα σκοπο , και οποιος παει να τα αποφυγει με διαφορους τροπους ισως εχει επιπτωσεις αργοτερα...

Όταν αγοράζω και "περνάει" η αγορά, εγώ φταίω;

Εγώ απλώς μια δοκιμή έκανα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...