Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια σημαντική παρατήρηση: όταν στείλετε το αίτημα για τα χρήματα, στο payment status έχει μια επιλογή για να μπορεί ο αποστολέας των χρημάτων να πληρώσει χωρίς να διαθέτει paypal, απλά χρεώνοντας την κάρτα του

https://www.paypal.com/us/webapps/helpcenter/helphub/article/?solutionId=FAQ2206

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο εθνικη και eurobank που δοκιμασα πριν λιγο εφαγα ακυρο. και στις δυο περιπτώσεις μου κράτησαν 0.90€ παρόλο που δεν δέχτηκαν τις καρτες. wtf!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ιδια και γω απο πιστωτικη visa alpha bank kai peiraiws. Δεν περναει η πληρωμη στο balance. Μηπως εχει να κανει με ωραριο συγκεκριμενο η με οριο καταθεσεων;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eurobank debit mastercard,

εθνικη debit mastercard,

εθνικη πιστωτικη mastercard έφαγα άκυρο και μου έφαγαν και απο 0.90€ για καθε κάρτα οι απατεωνες  :mad: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι χρεωσεις που φαίνονται στις κάρτες ακόμα και σε συναλλαγες που δεν πραγματοποιηθηκαν, 1 ευρω ή 0.9 ευρω, είναι εικονικες και επιστρεφονται σε λίγες ωρες αυτοματα. 

Οποτε δοκιμάστε αφοβα μπας και βρούμε μια φόρμουλα. Εγω αλλάζω οτι μπορώ, ονομα κεφαλαια μικρα αλλαζω θεση αλλαζω διευθυνση μπας και περασει η πληρωμη. Αλλα χωρίς αποτελεσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το goods που ανεφεραν καποιοι το fee απο 20-30c σε καθε αποτυχημενη προσπαθεια  πηγε στα 90c  :X

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι μισοι εδω μεσα με χρεωστικη webuy πειραιως δεν ειχαν καποιο θεμα και οι αλλοι μισοι τρων(μ)ε ακυρο απο χτες.. 

Τα fees επιστρεφουν στη καρτα? Γιατι απο χτες το spamαρα ολο το βραδυ και εχω μαζεψει 6-7 ευρω  :-D

Παντως μπραβο στον re4male εσωσε πολυ κοσμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι κατάλαβα η μέθοδος του re4male δεν έχει πιάσει σε κανέναν με οποιάδηποτε κάρτα της Πειραιώς (χρεωστική, προπληρωμένη κλπ);

 

Αν ναι, κρίμα, γιατί μέχρι σήμερα αυτές της Πειραιώς είχα παρατηρήσει πιάναν σε αρκετά site για αγορές εξωτερικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...