Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα και χρόνια πολλά. Πάντως, εκτός από την προμήθεια του paypal, κρατάει και προμήθεια η τράπεζα. Στην eurobank το ποσό είναι περίπου 0.9 euro. Επίσης, απο την κίνηση του λογαριασμού, ακόμα και αν η συναλλαγή δεν είναι επιτυχής, εμένα μου δεσμεύει το ποσό των 0.9euro η τράπεζα. Ελπίζω να επιστραφούν τα ποσά αυτά, 6 φορές προσπάθησα διάφορα ποσά ανεπιτυχώς, κράτησε περίπου 6euro. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό στην κίνηση του λογαριασμού του?

k σε εμενα συμβαινει αυτο,αλλα δεν γνωριζω εαν θα επιστραφουν ,θα δειξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

NAIAIAI! Ισχύει ότι το μακελειό γράφει αναξιόπιστα πράγματα.

Ξαναδοκίμασα πριν από λίγο:

Your card issuer has declined the payment. Please ensure that you enter all card details correctly and you have sufficient funds available to make the payment. If this problem persists, please contact your card issuer.

 

ΥΓ: Όχι ότι περίμενα να ισχύει δηλαδή, δοκιμές κάνω κι εγώ εδώ και μερικές μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NAIAIAI! Ισχύει ότι το μακελειό γράφει αναξιόπιστα πράγματα.

Ξαναδοκίμασα πριν από λίγο:

Your card issuer has declined the payment. Please ensure that you enter all card details correctly and you have sufficient funds available to make the payment. If this problem persists, please contact your card issuer.

 

ΥΓ: Όχι ότι περίμενα να ισχύει δηλαδή, δοκιμές κάνω κι εγώ εδώ και μερικές μέρες.

μηπως απο Δευτέρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρίσκετε εναν φιλο εναν θειο στο εξωτερικό. Του στέλνετε μερικα ευρω με registered mail, βγάζει μια προπληρωμενη καρτα σας στελνει τα νουμερα και αγοράζετε απο παντου!

 

Δεν πάει άλλο με τα CC... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρίσκετε εναν φιλο εναν θειο στο εξωτερικό. Του στέλνετε μερικα ευρω με registered mail, βγάζει μια προπληρωμενη καρτα σας στελνει τα νουμερα και αγοράζετε απο παντου!

 

Δεν πάει άλλο με τα CC...

Δεν έχουμε ούτε Θείο, ούτε φίλο έξω...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουμε ούτε Θείο, ούτε φίλο έξω...

πως δεν εχουμε...στις ασπρομαυρες ελληνικες ταινιες παντα ξεπεταγεται ενας πλουσιος θειος απο το εξωτερικο να λυσει ολα τα προβληματα μας !!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουμε ούτε Θείο, ούτε φίλο έξω...

 

Αυτό λύνεται.Με μια δωρεά σε LGBT οργάνωση της επιλογής σας στην Ελλάδα θα σας πιστώνω εγώ το paypal με τον ανάλογο ποσό της δωρεάς σας.Απλά θα ποστάρετε εδώ την απόδειξη κατάθεσης κ είμαστε κομπλέ.Ψηθήτε όλοι να συμβάλεται στο γκέι κίνημα τώρα στους δύσκολους καιρούς των cc.H ευκαιρία σας να επιτελέσετε κοινωνικό έργο.

 

Όσο για το πότε θα σας τα πιστώνω...θα μιλάτε με την γραμματέα μου κ βλέπουμε  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο θειος πρεπει να παει με δικα του στοιχεια και να βγει στο ονομα του και να μπορεις να την τροφοδοτεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτό λύνεται.Με μια δωρεά σε LGBT οργάνωση της επιλογής σας στην Ελλάδα θα σας πιστώνω εγώ το paypal με τον ανάλογο ποσό της δωρεάς σας.Απλά θα ποστάρετε εδώ την απόδειξη κατάθεσης κ είμαστε κομπλέ.Ψηθήτε όλοι να συμβάλεται στο γκέι κίνημα τώρα στους δύσκολους καιρούς των cc.H ευκαιρία σας να επιτελέσετε κοινωνικό έργο.

 

Όσο για το πότε θα σας τα πιστώνω...θα μιλάτε με την γραμματέα μου κ βλέπουμε  :P

 

 

 

 

Πουστια μου μυριζει  :devil: χαχαχαχαχαχαχα

 

Disclaimer:Δεν ειμαι ομοφοβικος αλλα ψoφαω για politically incorrect τρολλιες

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή έβαλες τον αριθμό της κάρτας με άλλα άσχετα στοιχεία και πέρασε;

Όχι, εννοώ έβαλα ότι να'ναι στοιχεία εκεί που μου ζήτησε να φτιάξω λογαριασμό στο ππ. Περίεργο πάντως, από το πισί που το είχα δοκιμάσει δεν μου ζήταγε να φτιάξω λογαριασμο, από τον browser του κινητού επέμενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει αυτό που λες...απο κινητό και συναφεις εφαρμογές δεν σου έβγαζε να πληρώσεις με κάρτα. Μόνο αν επελεγες desktop view στο έβγαζε. Από pc δεν υπήρχε θέμα από την αρχή.

Άσχετο : Χρόνια πολλά σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...