Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μεταφορά χρημάτων από χρεωστική MASTERCARD του παλιού ΤΤ (EUROBANK) σε PAYPAL επιτυχής με την διαδικασία του re4male !!!! 4,5% συνολικά οι προμήθειες ! Αγορά από balance paypal στο ebay επιτυχης !!! Απλά θέλει λίγο υπομονή για να ενημερωθούν όλα τα συστήματα και να προχωρήσεις σε αγορά. Υπολογίστε να βάλετε κάτι παραπάνω από το ποσό που κοστίζουν οι αγορές σας γιατί η μετατροπές από ευρώ σε δολάρια και το αντίστροφο είναι για το κάθε σύστημα διαφορετικές και συνήθως όχι προς όφελος μας. Και μην προσπαθήσετε να κάνετε πολλά log in στο paypal account μέσο της πλατφόρμας αγορών του ebay αν δεν περνάει η αγορά σας γιατί θα σας θεωρήσουν για απατεώνες και θα πρέπει να κάνετε επιβεβαίωση με εισαγωγή 4ψηφιου κωδικου σε αυτόματη κλίση στο κινητό σας από NEBRASKA USA (δύο φορές την πάτησα έτσι). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω την αμαρτια μου,

εχω παρει φοβο μην 'κλεισει' ο τροπος αυτος.

 

Και σημερα στην εθνικη οτι μπορεσα κατεθεσα για να προλαβω, οτι μπορεσω προχειρα να σηκωσω στο balance.

 

Αλλα δεν σας κρυβω, το εχω υποσχεθει στον εαυτο μου, οτι μεσοπροθεσμα, θα σηκωσω οτι (οχι πολλα βεβαια) χρημα εχω στο paypal.

Απλα δεν μπορω να το κανω τωρα.

Εχω υποσχεθει στον εαυτο μου οτι δεν θα την ξαναπατησω, οπως συνεβη τωρα με τα cc.

Σημερα κατι λιγα εβαλα, ελπιζω σε λιγους μηνες να χω μαζεψει καποιο καλουτσικο ποσο, να το σηκωσω στο paypal.

Ε τι στο καλο, μεχρι τοτε ελπιζω να εχουν χαλαρωσει τα cc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε ο μονος τροπος για εμας που μας πηδαει η πειραιως και δεν περναει το transfer ειναι να βρουμε καποιον εμπιστο απο εδω,να κανουμε μεταφορα στο λογαριασμο του και μετα με request να μας στειλει τα χρηματα στο paypal μας..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ προσπαθώ από εχτές με χρεωστική Πειραιώς και τίποτα.. Ή αυτό μου λέει The card you entered cannot be used for this payment. Please enter a different credit or debit card number. ή οτι η κάρτα απορρίφθηκε .. Νιώθω χαζός που έχω μόνο κάρτα Πειραιώς και όχι και κάποιας άλλης τράπεζας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θα ήταν το καλύτερο. Έλα μου όμως που όλη η παρέα έχουμε ξεμείνει με τις maestro της Εθνικής γιατί όλα αυτά τα χρόνια είχαμε βρει την υγειά μας με τη Visa της Πειραιώς. :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η να δοκιμάσεις την διαδικασία  του request με κάποια κάρτα φίλου σου και να του δώσεις τα λεφτά στο χέρι ;)

αναγκαστικα,αλλα εδω εχουμε παιχτες που το καναν τσεκαρισμενα..

τελικα η προμηθεια χανεται σε καθε προσπαθεια απο την πειραιως?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...