Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φοβάμαι ότι σε περίπτωση που πέσει άκυρο το κόλπο σου από την Δευτέρα, θα μείνω ταπί στο πέιπαλ και ο φίλος θα είναι ήδη στα χανουμάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια μηπως ειναι καλυτερο , λεω εγω τωρα να κανουμε λιγο τουμπεκι και την δουλιτσα μας χαλαρα μεταξυ μας μην αυξηθει το φαινομενο και αρχιζουν να μας ψαχνουνε ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μηπως ειναι καλυτερο , λεω εγω τωρα να κανουμε λιγο τουμπεκι και την δουλιτσα μας χαλαρα μεταξυ μας μην αυξηθει το φαινομενο και αρχιζουν να μας ψαχνουνε ?

 

Πάντως ήδη η πατέντα σου έχει διαδοθεί και σε άλλα φόρουμ. Καλό θα ήταν όποιος προσπαθεί να μας ενημερώνει αν τα καταφερε απλά. Εννοείται ότι δεν πρέπει να πάει κανεις να διαμαρτυρηθεί στην τράπεζα αν δεν τα καταφέρει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>

Ναι αλλά δίνει σε άλλες χώρες, άραγε θα μπορούσα να το κάνω έμβασμα;

In Bulgaria:
www.paypal-topup.bg

In Czech Republic:
www.paypal-dobijeni.cz

In Estonia:
TOP-UP:www.paypal-topup.ee

In Hungary:
www.paypal-topup.hu

In Latvia:
www.paypal-topup.lv

In Lithuania:
www.paypal-topup.lt

In Romania:
www.paypal-topup.ro

In Slovakia:
www.paypal-dobijanie.sk

In Slovenia:
www.paypal-topup.si

</p><p> </p><p>

Μα δε μπορεις να κανεις έμβασμα χρήματα εκτός Ελλάδας! Αυτο ειναι το πρόβλημα ;)</p><p> </p><p>

Πάντως απο έξω κανεις τη διαδικασία που εχει στο εκάστοτε σάιτ και δουλεύει άψογα!</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλήμερα. Χθες το βράδυ κατάφερα με την μέθοδο του request απο 2ο mail να βάλω χρήματα στο paypal. Eurobank visa

 

και μια ερώτηση.  Υπάρχει τρόπος να μεταφερθουν funds απο paypal σε skrill?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλήμερα. Χθες το βράδυ κατάφερα με την μέθοδο του request απο 2ο mail να βάλω χρήματα στο paypal. Eurobank visa

 

και μια ερώτηση.  Υπάρχει τρόπος να μεταφερθουν funds απο paypal σε skrill?

 

Ναι αλλα είναι μπέρδεμα και έχει κόστη και θέλει και χρόνο. Δε γίνεται απευθείας.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δε μπορεις να κανεις έμβασμα χρήματα εκτός Ελλάδας! Αυτο ειναι το πρόβλημα ;)</p><p> </p><p>

Πάντως απο έξω κανεις τη διαδικασία που εχει στο εκάστοτε σάιτ και δουλεύει άψογα!</p>

Όταν είναι τουρίστας αυτός που θα κάνει το έμβασμα; Ή όταν ο φίλος μου βρεθεί στο εξωτερικό μπορεί να το κάνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες να είχε δίκιο τελικά το makeleio?!

Για να δούμε  από αυτή τη βδομάδα και αυτό που είπε ο fragma μήπως αρχίσει να ισχύει.

Έχει κανείς άλλον γνωστό σε τράπεζα να το διασταυρώσουμε;

 

Πάντως επειδή φεύγω σε λίγες μέρες δεν έχει νόημα τώρα να προσπαθήσω να πάρω κάτι.

Όταν γυρίσω αρχές Σεπτεμβρίου ελπίζω να έχει ξεκαθαριστεί το τοπίο! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μηπως ειναι καλυτερο , λεω εγω τωρα να κανουμε λιγο τουμπεκι και την δουλιτσα μας χαλαρα μεταξυ μας μην αυξηθει το φαινομενο και αρχιζουν να μας ψαχνουνε ?

 

Και εγω παλι ρωταω αυτο το συστημα ξερει κανεις αν λειτουργουσε και τις πρωτες μερες των cc (δηλαδη προκειται για τρυπα που την καναμε τουνελ) ή ειναι κατι καινουργιο αρα κατι σαν να αλλαζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά! Επειδή μου είναι αδύνατο να διαβάσω τις τελευταίες σελίδες μήπως μπορεί να πει κανείς αν υπάρχει πρόοδος σχετικά με αγορές στο ebay? Απευθείας με προπλήρωμένη γιατί με paypal ξέρω ότι δεεεεν ακόμη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...