Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απλα προσπαθω να το λινκαρω..δεν παιζεi ποσο.απλα θελω να το βαλω ως payment option.αλλα τρωω πορτα ενω χθες ηταν κομπλε.παιζει να φταιει οτι ειναι prepaid η καρτα π εχω λινκαρισμενη στο paypal?


Ae6jmwn.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια καρτα δε μου δεχεται παντως απ ευθειας μεχρι στιγμης.

 

Κι εγώ μία από τα ίδια. Για 10000η φορά προσπάθησα για αγορά με δύο κάρτες απευθείας. Απέτυχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειας σας παιδιά!!!

 

Θέλω και εγώ να ευχαριστήσω για τις πληροφορίες που αντλούμε όλόι μέσα απο αυτή τη συζήτηση και κυρίως τον re4male για την τεράστια παράκαμψη των capital controls όπως και τον akpe για τον οδηγό του!!

 

Αρχικά καθώς διάβαζα οτι κάποιοι έκαναν αγορές απο amazon κτλ χρησιμοποιοώντας απευθείας την κάρτα τους προσπάθησα και εγώ να κάνω στο ebay κάποια αγορά... Όπως όμως ήταν αναμενόμενο έφαγα άκυρο...

 

Έτσι εφάρμοσα το κόλπο του re4male χρησιμοποιώντας μάλιστα την ίδια κάρτα που έχω στο paypal (χρεωστική visa περαιώς)!

Ζήτησα λεφτά απο τον εαυτό μου σε άλλο mail και μπήκα και έστειλα λεφτά στον εαυτό μου με τα ίδια στοιχεία και την ίδια κάρτα!!

Έπειτα αφού είχα balance στο paypal έκανα κανονικά τις αγορές μου απο το ebay!!

 

Τόσο απλό (μου πήρε φυσικά κατι ψιλά fee αλλά χαλάλι)!!

 

Ευχαριστώ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα προσπαθω να το λινκαρω..δεν παιζεi ποσο.απλα θελω να το βαλω ως payment option.αλλα τρωω πορτα ενω χθες ηταν κομπλε.παιζει να φταιει οτι ειναι prepaid η καρτα π εχω λινκαρισμενη στο paypal?

 

 

Ae6jmwn.png

μου δειχνει αυτο ενω κανονικα θα πρεπε να δειχνει το απο κατω

paypal-account.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειας σας παιδιά!!!

 

Θέλω και εγώ να ευχαριστήσω για τις πληροφορίες που αντλούμε όλόι μέσα απο αυτή τη συζήτηση και κυρίως τον re4male για την τεράστια παράκαμψη των capital controls όπως και τον akpe για τον οδηγό του!!

 

Αρχικά καθώς διάβαζα οτι κάποιοι έκαναν αγορές απο amazon κτλ χρησιμοποιοώντας απευθείας την κάρτα τους προσπάθησα και εγώ να κάνω στο ebay κάποια αγορά... Όπως όμως ήταν αναμενόμενο έφαγα άκυρο...

 

Έτσι εφάρμοσα το κόλπο του re4male χρησιμοποιώντας μάλιστα την ίδια κάρτα που έχω στο paypal (χρεωστική visa περαιώς)!

Ζήτησα λεφτά απο τον εαυτό μου σε άλλο mail και μπήκα και έστειλα λεφτά στον εαυτό μου με τα ίδια στοιχεία και την ίδια κάρτα!!

Έπειτα αφού είχα balance στο paypal έκανα κανονικά τις αγορές μου απο το ebay!!

 

Τόσο απλό (μου πήρε φυσικά κατι ψιλά fee αλλά χαλάλι)!!

 

Ευχαριστώ!!

 

Tα fees ποσο ηταν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες το βραδυ με το δικο μου Paypal μπηκα στο account ενος φιλου και του αγορασα ενα σκιν που ηθελε..λινκαρα δηλαδη το account μου στο paypal με το account του φιλου μου στο battle net και εκανα κανονικα την αγορα..σημερα που προσπαθω να λινκαρω το δικο μου account στο δικο μου Paypal τρωω πορτα..κ εγω alpha prepaid εχω..

το paypal το εχεις ως payment option?γιατι εγω εκει κολλαω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαίωση επιτυχούς φόρτισης του paypal balance μέσω προπληρωμένης viza της eurobank με τη μέθοδο re4male. Ήταν η ίδια κάρτα που έχω λογαριασμό στο paypal. Έκανα χωρίς πρόβλημα αγορά μονάδων skype :-D . Σας ευχαριστώ όλους που μοιράζεστε εμπειρίες και ιδιαίτερα τον re4male. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ειμαι νεος στο insomnia και δεν ξερω πως κανεις αμεση απαντηση σε μηνυμα.:P Ναι το εχω ως payment option και προ CC εκανα κανονικα αγορες απλα τωρα εχω δοκιμασει ποσες φορες και τρωω ακυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...