Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τελικα η virtual prepaid webuy mastercard της πειραιως φορτωνει το paypal;

Ναι. Εμενα προχτες μου περασε και απο το verification και χρεωσε το 1.50€ το οποιο ομως ακομα δεν μπορω να το βρω στις κινησεις της καρτας.. Εχουν περασει 2+ μερες (ναι γραφει 2-3 μερες αλλα δεν θυμαμαι να αργουσε τοσο)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες με το under review βγαλαμε καμια ακρη?Μολις καταφερα να περασω 200 γιουρια μετα απο αστα να πανε ποσες αποτυχημενες (τελικα εντελως λοττο ειναι η φαση) αλλα βλεπω μαρκαριστηκαν σαν pending (under review)....

Επεξ/σία από norda
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μιλάμε σοβαρά.... μόλις δοκίμασα τον τρόπο που προτείνετε στο thread και περιγράφει και ο itasoulas πιο πάνω και δούλεψε ΑΜΕΣΑ Σαββατιάτικα με κάρτα αναλήψεων (MasterCard) της Εθνικής και με χρέωση 0,88+3,75€ για 100€

 

Έχω πάθει ΣΟΚ γιατί τόσο καιρό (*προ cc) που έκανα load με transfer έμβασμα μέσω ebanking της Εθνικής στον εκάστοτε λογαριασμό εξωτερικού του PayPal, έπαιρνε 2-3 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ για να περαστούν τα χρήματα!

 

Έλεος από εδώ και πέρα θα το έχω υπόψιν μου να τα στέλνω πάντα έτσι, ελπίζω να μην ενοχλείται κάπου το PayPal από τη διαδικασία!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες με το under review βγαλαμε καμια ακρη?Μολις καταφερα να περασω 200 γιουρια μετα απο αστα να πανε ποσες αποτυχημενες (τελικα εντελως λοττο ειναι η φαση) αλλα βλεπω μαρκαριστηκαν σαν pending (under review)....

Και σε μένα το ίδιο ακριβώς λέει για κάποιο λόγο.. Την μεταφορά την έκανες μέσω κάρτας κατευθείαν ή με δεύτερη paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα το ίδιο ακριβώς λέει για κάποιο λόγο.. Την μεταφορά την έκανες μέσω κάρτας κατευθείαν ή με δεύτερη paypal?

Το paypal το έχετε για πάνω από 6 μήνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα το ίδιο ακριβώς λέει για κάποιο λόγο.. Την μεταφορά την έκανες μέσω κάρτας κατευθείαν ή με δεύτερη paypal?

Με request απο δευτερη καρτα.Δεν ανησυχω για τα λεφτα, δεν παιζει να γινει τιποτα, αλλα θα για το αν εγκριθει τελικα γιατι βλεπω οτι μια στο τοσο πετυχαινει σεμενα το συστημα με το request...

"The Payment Review may take up to 24 hours."  Αναμενουμε...

 

Το paypal το έχετε για πάνω από 6 μήνες?

Ναι. Αρκετα χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταφερα μετα απο πολλες προσπαθειες να μου στειλει φιλος απο την καρτα του 300ευρω (ναι ειμαι πλουσιος) η οποια ειναι χρεωστικη Πειραιως. Εχω χαλαστει με την Alpha.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...