Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια 2 ερωτησεις εχω.

 

1 Πριν τα cc ειχα μια καρτα της Πειραιως χρεωστικη και ειχε γινει κανονικα επαληθευση απο τη παυπαλ με το 1.50 ευρω,

   τωρα εχω αλλαξει καρτα και εχω καιρο να λειτουργησω παυπαλ παλι το ιδιο θα μου ζητηση αν βαλω νεα καρτα?

 

2 Αν στειλω χρηματα στο κολλητο μου θα πανε στο balance του και μπορει να κανει παραγγελια κανονικα και 100% θα λειτουργησει αυτο?Παραγγελια απο vickmall

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις γύρισα από διακοπές και βλέπω ακόμα τα ίδια (δεν έγινε τίποτα δηλ. να ανοίξουν οι αγορές).

Δοκίμασα το κόλπο του re4male με τον οδηγό του akpe και τώρα έχω χρήματα στο paypal balance!!!!!

Δεν το πίστευα με την γκαντεμιά που με δέρνει γενικώς.

 

Να'στε καλά παιδιά!!! :-D

 

Να σημειώσω ότι τα λεφτά πήγαν στο balance από prepaid Πειραιώς!

 

να ρωτήσω κάτι:

Εκτός από το 3,4% και 0,35 που κράτησε το paypal, βλέπω και μια χρέωση 1$ στην τράπεζα στις εγκρίσεις που έγινε τώρα.

Αυτό είναι λογικό;

 

edit:

Επίσης, μόλις έκανα μια αγορά.

Το ποσό το οποίο τραβάνε από το paypal από το site που ψώνησα είναι σε γεν αλλά εγώ το έβλεπα σε ευρώ επειδή είχα κάνει την επιλογή αυτή.

Μου το έδειχνε στο site 108 ευρώ και στο τέλος πλήρωσα από balance 112,73.

Τώρα, αν κατάλαβα καλά αυτά τα 4,73 παραπάνω ήταν για να μετατρέψει το paypal τα ευρώ σε γεν; Γιατί πολλά μου φάνηκαν!

Επεξ/σία από Composer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τελευταιες πληροφοριες θα αργησει παρα πολυ το θεμα...βαλτε κανα 2 μηννες μετα τις εκλογες ...

 

Καλό 2018 γκαιζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 0,35 τί είναι ? Και πριν κανω accept με ρωτησε το paypal αν θελω να βαλω αρ. λογαριασμού ώστε να μπορω να κανω ανάληψη. Εγω όμως δεν εβαλα. Μετά δεν θα μπορώ να βαλω αρ λογαριασμού ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα, εαν πω σε εναν φιλο να μου στειλει ενα δεμα απο αμερικη, μπορω να του στειλω λεφτα για το δεμα απο εδω τραπεζα  σε καποιον λογαριασμο του εκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα, εαν πω σε εναν φιλο να μου στειλει ενα δεμα απο αμερικη, μπορω να του στειλω λεφτα για το δεμα απο εδω τραπεζα σε καποιον λογαριασμο του εκει?

Δοκίμασε το δεν έχεις να χάσεις τίποτα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα, εαν πω σε εναν φιλο να μου στειλει ενα δεμα απο αμερικη, μπορω να του στειλω λεφτα για το δεμα απο εδω τραπεζα  σε καποιον λογαριασμο του εκει?

έμβασμα στο εξωτερικό είναι, είπαμε από τράπεζες χωρίς παραστατικά για επιχειρήσεις ακόμα απαγορεύονται. Από βδομάδα όμως θα ανοίξουν με μηνιαία όρια, περιμένουμε ανακοινώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως δοκιμασε κανεις paysafe στο steam?

ή γενικα αν εψαξε το θεμα αν βγηκαν...εδω πατρα τιποτα.Θεσσαλονικη ο φιλος ξαναπηρε...

Τι εννοείς, ο φίλος σου αγόρασε κανονικά voucher Paysafe? Αν ναι απο τι μηχάνημα έκδοσης; Netlink, Payzone etc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...