Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενημερωτικά, "σκαλίζοντας" πριν από λίγο το Winbank (Πειραιώς) είδα ότι πλέον δυνατό το "γέμισμα" των προπληρωμένων καρτών Webbuy και επίσης αναρτήθηκε και το ακόλουθο κείμενο

 

Αγορές μέσω internet / τηλεφώνου επιτρέπονται μόνο σε e-shops που συνεργάζονται με τράπεζα στην Ελλάδα

 

Αν άνοιγε και το TopUP του Paypal από τη Eurobank θα είμαστε κομπλέ (σχεδόν).

Άντε να δούμε, σιγά σιγά τι θα γίνει...

 

upd

αναλυτικά από Eurobank εδώ

http://www.eurobank.gr/Uploads/pdf/PNP_Lixi_20072015.pdf

 

το 8 και 10 είναι για μας.

Τα γεράκια δλδ που έχουν βγάλει έξω δις ΟΚ ('ντάξει μωρέ, τι να κάνουμε κλπ), εμείς που θα δώσουμε στον Κινέζο 15-20€ είμαστε ύποπτοι για πρόκληση κατάρρευσης του Τραπεζικού συστήματος.

...ΑΙΣΧΟΣ...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα

 Μια ερωτηση, ψαχνω να βρω ενα τροπο να παραγγειλω κατι πραγματα απο το prozis.

Παντα πληρωνα με paypal

 

Η αδερφη μου θα ταξιδεψει Ισπανια σε καμια βδομαδα, μπορω να της δωσω λεφτα να στειλει εμβασμα κατευθειαν απο κει στην τραπεζα του prozis? (πορτογαλια)

Ή εστω γινεται να μου στειλει στο paypal? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη θελω να πω εναν φιλο απο γερμανια να με στειλει κατι paysafe και πρεπει να του βαλω τα λεφτα υπαρχει η δυνατοτητα να με δωσει εναν αριθμο τραπεζης και να τα βαλω μεσα η και αυτο απαγορευεται;

 

δεν γίνεται φίλε ΤΙΠΟΤΑ να στείλεις προς τα έξω

μας απέκοψαν προς τον έξω κόσμο

 

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΘΕΛΑΝΕ?

να την βράσω :(

Αν καίγεσαι τόσο πολύ αγόρασε bit coin και κάνε τη δουλεία σου να ησυχάσουμε και εμείς..... Απλά μην απειλείς γιατί γίνεσαι γραφικός.

 

φίλε ΔΕΝ απείλησε εσένα! τότε εσένα τι σε "κόφτει"?

είναι και δικοί σου μήπως μέσα στα κέντρα εξουσίας?

ΝΤΡΟΠΗ

 

δεν μπορουν ολοι να κάνουν bit coin όπως εσύ να ναι χωμένοι στα πράματα

ούτε όλοι έχουν κάποιον στο εξωτερικό που να πηγαινοέρχεται

ούτε ξέρουν τα κόλπα που κάνουν άλλοι για να αντέξουν

 

ΖΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟΦΑΝΕΙΣ πράξεις για να υποκύψει αυτή η χώρα

δεν υπαρχει αριστερά ή δεξιά υπάρχει η ΠΑΤΡΙΔΑ μας που κάποιοι την επιβουλεύονται και την εκμαυλίζουν!

αφου τα εχει τοσο πολυ αναγκη(φαρμακα) γιατι δεν δοκιμαζει μεσω της οδου που προτεινουν ητοι πας τραπεζα κανεις την αιτηση σου και αναμενεις την εγκριση ??? 

 

μου αρεσε αυτο που λες περιγελως της υφηλιου λες και ολος ο κοσμος ασχολειται με μας  :-D

 

για να δεις οτι μιλάς μη γνωρίζοντας γιατί εγώ το ψαξα διεξοδικά!

 

2500+ εγκρίσεις είναι στην ουρά...ΑΣΧΕΤΕ να βάζουμε πρώτα το μυαλό μας να σκέφτεται αλλά και μια μικρή έρευνα δεν βλάπτει

 

στο άλλο που λες ΝΑΙ δυστυχώς είμαστε περίγελως της υφηλίου αλλά μάλλον δεν παρακολουθείς ΔΙΕΘΝΗ δίκτυα αλλά ότι σου πλασάρουν ΜΟΝΟ τα ΜΜΕξαπάτησης τα εγχώρια :(

το CNN είχε αντίστροφη μέτρηση όταν δεν πληρώσαμε μια δοσούλα του ΔΝΤ λες και θα εκραγόταν η χώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση, αυτο με το paypal balance μπορει να γινει και με ατομο που εχει λογαριασμο με Ελληνικη τραπεζα ή μονο με ξενη?

Δηλαδη ατομο που εχει λεφτα στo balance και συνδεμενο το paypal π.χ με την Εθνικη αν μου στειλει λεφτα θα πανε στο δικο μου balance ή θα μπουν κατευθειαν στον τραπεζικο μου λογαριασμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση, αυτο με το paypal balance μπορει να γινει και με ατομο που εχει λογαριασμο με Ελληνικη τραπεζα ή μονο με ξενη?

Δηλαδη ατομο που εχει λεφτα στo balance και συνδεμενο το paypal π.χ με την Εθνικη αν μου στειλει λεφτα θα πανε στο δικο μου balance ή θα μπουν κατευθειαν στον τραπεζικο μου λογαριασμο?

Γίνεται και θα πάνε στο balance σου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται και θα πάνε στο balance σου.

 

φίλε εδώ ειδικοί δεν είμαστε αλλά τους κάνουμε αφού δεν υπάρχει καμία τέτοια ειδική υπηρεσία πληροφοριών στην Ελλάδα :(

πάντα ανοργάνωτοι σε όλα

 

τουλαχ όμως ας ξέρουμε τι γράφουμε κι αν όχι ας το σκεφτόμαστε ή να το ψάχνουμε λίγο ή να ρωτάμε κι αλλού κλπ κουλουπου :)

με φιλική διάθεση στο λέω

 

φίλε Silverage το παλικάρι έγραψε αυτό:

 

norda, on 22 Jul 2015 - 3:51 PM, said:snapback.png

Ερωτηση, αυτο με το paypal balance μπορει να γινει και με ατομο που εχει λογαριασμο με Ελληνικη τραπεζα ή μονο με ξενη?

Δηλαδη ατομο που εχει λεφτα στo balance και συνδεμενο το paypal π.χ με την Εθνικη αν μου στειλει λεφτα θα πανε στο δικο μου balance ή θα μπουν κατευθειαν στον τραπεζικο μου λογαριασμο?

 

πώς θα του στείλει κάποιος με paypal συνδεδεμένο με ΕΘΝΙΚΗ (τράπεζα ελληνική)???

αφού η διαδρομή που θα ακολουθήσει θα πρεπει από την ΕΘΝΙΚΗ να ανέβουν στο paypal του 1ου και κατόπιν να πάνε στο paypal του 2ου

 

ε δεν έχετε κβει ότι η 1η διαδρομή ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ από τους περιορισμού στην Κίνηση Κεφαλαίων (Capital Controls) που επιβλήθηκε ακριβώς για να μην στέλνουμε λεφτά έξω (ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ ΕΥΡΩ ΧΑΛΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ εδώ γελάμε μέχρι δακρύων...!)

 

σκεφτείτε το βήμα - βήμα για να το κβέτε

 

ΕΘΝΙΚΗ => PAYPAL 1ου => PAYPAL 2ου

 

από οποιοδήποτε λογ/σμό (ταμιευτηρίου/όψεως/τρεχούμενο) ή κάρτα (χρεωστική/πιστωτική/προπληρωμένη) ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ τράπεζας

δεν μπορεί να πάει ΟΥΤΕ 1 ευρώ έξω ούτε με ημερησιο ούτε ετήσιο όριο ούτε σωρευτικά ούτε τίποτα όπως έκαναν με τις αναλήψεις

ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ !!!

πολυ ζητηση τωρα που σφιγγουν τα γαλατα,

την πρωτη βδομαδα ηταν ολοι χαλαροι κ ανετοι.....

 

αν δεν διορθωθει η κατασταση βλεπω να γεμιζουμε μαυραγοριτικες αγγελιες 

να  βαζετε μετρητα σε λογαριασμο κ να σας τα στελνουν σε paypal με την αντιστοιχη προμηθεια φυσικα....

 

άσε που οι περισσότεροι νόμιζαν πώς όταν ανοίξουν οι ΤΡΑΠΕΖΕΣ (οι θεάρεστες & λατρευτές των καπιταλιστών) θα επανέλθουν ΟΛΑ σε ΚΑΝΟΝΙΚΌΤΗΤΑ

αμ δε :(

 

παιδιά ούτε το Σεπτέμβριο μην περιμένετε

έκανα μια μικρή έρευνα με φίλο να δούμε πέρα από Κύπρο που εφαρμόστηκαν τα CC

αν το θέμα έκλεισε νωρίτερα από 1-2 έτη και δεν... :(

 

δείτε επίσης που εμάς έγινε με 60 ευρώ και τωρα σωρευτικά στα 300 και μετά 420 weekly

ενώ Κύπρο 100!!! και μετά 300 αν θυμάμαι καλά

 

αν θέλει κάποιος ας το ερευνήσει περαιτέρω

ζούμε ΠΡΩΤΟΦΑΝΕΙΣ πράξεις και πρωτοφανή ΚΟΡΟΪΔΙΑ

 

εντός Ε.Ε. να μην μπορούμε να κάνουμε αυτά για τα οποία φτιάχτηκε η 'Ενωση υποτίθεται για να διευκολυνει ΟΛΑ ΑΥΤΑ

 

 

δείτε επίσης κάτι που λίγοι γνωρίζουν για να μην μας πιάνουν κώτσο

 

ΕΟΧ = Ευρωπαϊκός Οικονομικός Χωρος

ανήκουν εκεί ΝΟΡΒΗΓΙΑ, ΙΣΛΑΝΔΙΑ, ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΪΝ

και μπορούν ΟΛΟΙ οι επιχειρηματίες & οι πολίτες να συνδιαλέγονται με τις χώρες της Ε.Ε. χωρίς ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

 

ΣΥΝΘΗΚΗ ΣΕΝΓΚΕΝ

φίλοι μας και συγγενείς που έρχονται Ελλάδα είτε οδικώς είτε αεροπορικώς με μετεπιβιβάσεις μέσω χωρών που δεν είναι στην Ε.Ε. χρειάζονται ΜΟΝΟ την ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ τους!!!

 

EYΡΩ & E.E. (που δυστυχώς τα συγχέουν προς το συμφέρον των ξένων για να μας φοβερίζουν)

ΤΙ ΘΑ ΧΑΝΑΜΕ ΑΝ ΤΑ ΧΑΝΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε εδώ ειδικοί δεν είμαστε αλλά τους κάνουμε αφού δεν υπάρχει καμία τέτοια ειδική υπηρεσία πληροφοριών στην Ελλάδα :(

πάντα ανοργάνωτοι σε όλα

 

τουλαχ όμως ας ξέρουμε τι γράφουμε κι αν όχι ας το σκεφτόμαστε ή να το ψάχνουμε λίγο ή να ρωτάμε κι αλλού κλπ κουλουπου :)

με φιλική διάθεση στο λέω

 

φίλε Silverage το παλικάρι έγραψε αυτό:

 

norda, on 22 Jul 2015 - 3:51 PM, said:snapback.png

 

Ερωτηση, αυτο με το paypal balance μπορει να γινει και με ατομο που εχει λογαριασμο με Ελληνικη τραπεζα ή μονο με ξενη?

Δηλαδη ατομο που εχει λεφτα στo balance και συνδεμενο το paypal π.χ με την Εθνικη αν μου στειλει λεφτα θα πανε στο δικο μου balance ή θα μπουν κατευθειαν στον τραπεζικο μου λογαριασμο?

 

πώς θα του στείλει κάποιος με paypal συνδεδεμένο με ΕΘΝΙΚΗ (τράπεζα ελληνική)???

αφού η διαδρομή που θα ακολουθήσει θα πρεπει από την ΕΘΝΙΚΗ να ανέβουν στο paypal του 1ου και κατόπιν να πάνε στο paypal του 2ου

 

ε δεν έχετε κβει ότι η 1η διαδρομή ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ από τους περιορισμού στην Κίνηση Κεφαλαίων (Capital Controls) που επιβλήθηκε ακριβώς για να μην στέλνουμε λεφτά έξω (ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ ΕΥΡΩ ΧΑΛΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ εδώ γελάμε μέχρι δακρύων...!)

 

σκεφτείτε το βήμα - βήμα για να το κβέτε

 

ΕΘΝΙΚΗ => PAYPAL 1ου => PAYPAL 2ου

 

 

 

Εμμμ.......

Το γραμμοσκιασμένο με μπλε... "Δηλαδη ατομο που εχει λεφτα στo balance" ...........????

 

 

Αν έχεις ηδη χρήματα φορτωμενα στο balance σου τα κάνεις οτι θέλεις, αγοράζεις, τα στέλνεις κ.λπ.

Το πρόβλημα είναι οτι δεν μπορείς να ξαναφορτώσεις το balance απο ελληνική κάρτα. Μόνο αν σου στείλουν....

 

απο την εξίσωση δηλαδη που παραθέτεις, βγαίνει η τράπεζα αν και μονο αν έχεις ήδη χρήματα στο balance:

 

 ΕΘΝΙΚΗ => PAYPAL 1ου => PAYPAL 2ου

 

Και εγω περιμένω κατάθεση (πληρωμή) απο Γερμανικό Paypal στο δικό μου...Μετα το balance μου το κάνω οτι θέλω...(το στέλνω αλλού ή ψωνίζω)

 

@Silverage wins... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμμμ.......

Το γραμμοσκιασμένο με μπλε... "Δηλαδη ατομο που εχει λεφτα στo balance" ...........????

 

 

Αν έχεις ηδη χρήματα φορτωμενα στο balance σου τα κάνεις οτι θέλεις, αγοράζεις, τα στέλνεις κ.λπ.

Το πρόβλημα είναι οτι δεν μπορείς να ξαναφορτώσεις το balance απο ελληνική κάρτα. Μόνο αν σου στείλουν....

 

απο την εξίσωση δηλαδη που παραθέτεις, βγαίνει η τράπεζα αν και μονο αν έχεις ήδη χρήματα στο balance:

 

 ΕΘΝΙΚΗ => PAYPAL 1ου => PAYPAL 2ου

 

Και εγω περιμένω κατάθεση (πληρωμή) απο Γερμανικό Paypal στο δικό μου...Μετα το balance μου το κάνω οτι θέλω...(το στέλνω αλλού ή ψωνίζω)

 

@Silverage wins... :P

 

 

1. μίλησα με τον γραφόντα (μπορεί να το επιβεβαιώσει) και κατάλαβε το παλικάρι. γιατί ομολογουμένως μας έχουν καταμπερδέψει! το να έχει λεφτά στο balance που λες φυσικά αυτοννόητο είναι να ΓΙΝΕΤΑΙ. όμως κάποιοι προσπαθούν να καταλάβουν μην τους μπερδεύουμε περισσότερο! :(

 

2. δεν νίκησε ο Silverage ΑΛΛΑ εδώ δεν κάνουμε παιχνίδια ΝΙΚΗΣ - ΗΤΤΑΣ εξυπνάκια

 

εδώ μαζευόμαστε σε ένα ΙΣΤΟΡΙΚΟ forum για:

 

+ να ανταλλάξουμε απόψεις

+ να συνδιαλλεχτούμε με σκοπό περισσότερες γνώσεις & πληροφορίες

+ αλλά και να ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ ουσιαστικά, όχι μόνο με λόγια αλλά με έργα

 

@scorpion8283 το να γράφεις μόνο δεν αποτελεί ΠΡΑΚΤΙΚΗ βοήθεια για κπ που έχει ανάγκη

προσωπικά έχω θέσει το paypal μου στη διάθεση άλλων χρηστών του χωρίς μαυραγοριτισμούς που ανέφερε άλλος φίλος

τα συμπεράσματα δικά σας...

 

τα capital control έχουν και τα καλά τους & τα κακά τους

 

απ'τη μια πχ οι προμηθευτές μας έφερναν με το ζόρι πχ ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ Αργεντινής λες και δεν μας φτάνουν αυτά που βγάζει η γη μας

(από φαγητό σίγουρα δεν θα πεινάγαμε ακόμα και αν επαναφέραμε την δραχμούλα μας)

 

απ'τη άλλη πχ αυτή η χώρα αν και στρατηγικής γεωπολιτικής σημασίας ΔΕΝ τα διαθέτει ΟΛΑ όσα χρειάζεται ο σύγχρονος άνθρωπος για να εργαστεί και να επιβιώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. μίλησα με τον γραφόντα (μπορεί να το επιβεβαιώσει) και κατάλαβε το παλικάρι. γιατί ομολογουμένως μας έχουν καταμπερδέψει! το να έχει λεφτά στο balance που λες φυσικά αυτοννόητο είναι να ΓΙΝΕΤΑΙ. όμως κάποιοι προσπαθούν να καταλάβουν μην τους μπερδεύουμε περισσότερο! :(

 

Για αυτο και η παρατηρηση μου. Απαντησες προηγουμενως λάθος.

 

 

2. δεν νίκησε ο Silverage ΑΛΛΑ εδώ δεν κάνουμε παιχνίδια ΝΙΚΗΣ - ΗΤΤΑΣ εξυπνάκια

 

Ηταν ολοσωστο αυτο που εγραψε ο @Silverage. Αυτο τονιζω ακριβως για να μην μπερδευεται ο κοσμος

 

εδώ μαζευόμαστε σε ένα ΙΣΤΟΡΙΚΟ forum για:

 

+ να ανταλλάξουμε απόψεις

+ να συνδιαλλεχτούμε με σκοπό περισσότερες γνώσεις & πληροφορίες

+ αλλά και να ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ ουσιαστικά, όχι μόνο με λόγια αλλά με έργα 

 

@scorpion8283 το να γράφεις μόνο δεν αποτελεί ΠΡΑΚΤΙΚΗ βοήθεια για κπ που έχει ανάγκη

προσωπικά έχω θέσει το paypal μου στη διάθεση άλλων χρηστών του χωρίς μαυραγοριτισμούς που ανέφερε άλλος φίλος

τα συμπεράσματα δικά σας...  

 

Μπραβο σου

 

τα capital control έχουν και τα καλά τους & τα κακά τους

 

απ'τη μια πχ οι προμηθευτές μας έφερναν με το ζόρι πχ ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ Αργεντινής λες και δεν μας φτάνουν αυτά που βγάζει η γη μας

(από φαγητό σίγουρα δεν θα πεινάγαμε ακόμα και αν επαναφέραμε την δραχμούλα μας)

 

απ'τη άλλη πχ αυτή η χώρα αν και στρατηγικής γεωπολιτικής σημασίας ΔΕΝ τα διαθέτει ΟΛΑ όσα χρειάζεται ο σύγχρονος άνθρωπος για να εργαστεί και να επιβιώσει

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1. μίλησα με τον γραφόντα (μπορεί να το επιβεβαιώσει) και κατάλαβε το παλικάρι. γιατί ομολογουμένως μας έχουν καταμπερδέψει! το να έχει λεφτά στο balance που λες φυσικά αυτοννόητο είναι να ΓΙΝΕΤΑΙ. όμως κάποιοι προσπαθούν να καταλάβουν μην τους μπερδεύουμε περισσότερο! :(

 

Για αυτο και η παρατηρηση μου. Απαντησες προηγουμενως λάθος.

 

 

2. δεν νίκησε ο Silverage ΑΛΛΑ εδώ δεν κάνουμε παιχνίδια ΝΙΚΗΣ - ΗΤΤΑΣ εξυπνάκια

 

Ηταν ολοσωστο αυτο που εγραψε ο @Silverage. Αυτο τονιζω ακριβως για να μην μπερδευεται ο κοσμος

 

εδώ μαζευόμαστε σε ένα ΙΣΤΟΡΙΚΟ forum για:

 

+ να ανταλλάξουμε απόψεις

+ να συνδιαλλεχτούμε με σκοπό περισσότερες γνώσεις & πληροφορίες

+ αλλά και να ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΗΘΟΥΜΕ ουσιαστικά, όχι μόνο με λόγια αλλά με έργα 

 

@scorpion8283 το να γράφεις μόνο δεν αποτελεί ΠΡΑΚΤΙΚΗ βοήθεια για κπ που έχει ανάγκη

προσωπικά έχω θέσει το paypal μου στη διάθεση άλλων χρηστών του χωρίς μαυραγοριτισμούς που ανέφερε άλλος φίλος

τα συμπεράσματα δικά σας...  

 

Μπραβο σου

 

τα capital control έχουν και τα καλά τους & τα κακά τους

 

απ'τη μια πχ οι προμηθευτές μας έφερναν με το ζόρι πχ ΚΑΡΠΟΥΖΙΑ Αργεντινής λες και δεν μας φτάνουν αυτά που βγάζει η γη μας

(από φαγητό σίγουρα δεν θα πεινάγαμε ακόμα και αν επαναφέραμε την δραχμούλα μας)

 

απ'τη άλλη πχ αυτή η χώρα αν και στρατηγικής γεωπολιτικής σημασίας ΔΕΝ τα διαθέτει ΟΛΑ όσα χρειάζεται ο σύγχρονος άνθρωπος για να εργαστεί και να επιβιώσει

 

 

 

 

κι όμως δεν το γραψα λάθος γτ κβα τι έχει κβει λανθασμένα αυτός που το έγραψε και τι ήθελε να κάνει

απλα θέλει λίγο φαντασία

 

δεν μπορούν να ξέρουν όλοι απ'τα τραπεζικά όπως όπως κάποιοι άλλοι

είτε γιατί δεν έχουν ασχοληθεί, δεν τους έχει τύχει ή δεν έχουν τον χρόνο στην διάθεσή τους να το κάνουν

τεσπα επανέρχομαι για να πω ότι το "REQUEST MONEY" δοκιμάστηκε και τελικώς δεν στέλνει email για να παρει λεφτά από κάρτα αλλά πρέπει ο άλλος να διαθέτει ήδη paypal. απλώς δλδ σε εξυπηρετεί να του το στείλεις στο email. πραγμα ίδιο με το invoice του PAYPAL, δώρον άδωρο :(

 

αρα δεν συμπεριλαμβάνεται στις λύσεις :(

 

αν όμως ξέρει κτ άλλο που δεν είδαμε ή δεν καταλάβαμε εμείς ας μας το πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα πληρωμή με Neteller MasterCard για ένα μικρο ποσό σε site ασιατικό και την δέχθηκε, αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να της φορτίσουμε. Μόνο με ότι έχει ήδη μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση. Από τη στιγμή που έχω δηλώσει πιστωτική κάρτα στο Paypal, επειδή είναι να παίρνω κάποιες επιστροφές, τι χρειάζεται να κάνω για να μην πάνε στην πιστωτική κάρτα και να οδηγηθούν στο balance? Το έχει κάνει κάποιος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα πληρωμή με Neteller MasterCard για ένα μικρο ποσό σε site ασιατικό και την δέχθηκε, αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να της φορτίσουμε. Μόνο με ότι έχει ήδη μέσα.

κάτσε, από τη στιγμή που άνοιξαν οι τράπεζες, ούτε φόρτωση προπληρωμένων γίνεται;

Τί είναι αυτό πάλι;

Δηλ. αν θέλω εγώ να αγοράσω απο κατάστημα στην Ελλάδα (που δε θέλω!), πάλι δε μπορώ; :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...