Προς το περιεχόμενο

Capital controls, paypal, ebay, αγορές εξωτερικού


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα παιδια,

προσπαθω να βαλω λεφτα στο Paypal και μου βγαζει αυτο το κειμενο ! προσπαθησα να στειλω εμβασμα απο το winbank.gr που ειναι της τραπεζας πειραως. Το προβλημα μου ειναι οτι δεν βρισκω καποια επιλογη για να βαλω το παρακατω IBAN .Δεν καταλαβαινω τι κανω λαθος.

 

 

Add money from your bank to your PayPal account
Our bank account information has changed. Before you can top up your PayPal account,you'll need to provide your bank with PayPal's new transfer recipient information.

 

To get started, add PayPal as a transfer recipient by logging in to your online bank account (or visiting your bank) and following your bank's instructions.

 

Print the information below, or copy and paste it directly into your bank's online form.

 

PayPal transfer recipient information
Payee PayPal Europe
Payee's bank Deutsche Bank
PayPal IBAN DE11120700883003235885
BIC DEUTDEDBPAL

 

Ευχαριστω! Καλοι μου ανθρωποι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού κάνεις login στο winbank πας

 

Μεταφορές-> Μεταφορές Χρημάτων -> Μεταφορές σε άλλη Τράπεζα / Εμβάσματα

 

Μετά συμπληρώνεις στην φόρμα που ανοίγει τα στοιχεία που σου λέει το PayPal (IBAN κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αντίστοιχο τρόπο το κάνει και η Εθνική και όλες οι τράπεζες. Ψάχνεις 5 λεπτά προσεκτικά στο i-bank και το βρίσκεις. Δεν είναι καμιά επιστήμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε αδερφια ! δεν ειναι επιστιμη αλλα δεν υπαρχει επιλογη για να βαλω το IΒΑΝ!

 

Το πρώτο πεδίο είναι εκεί που λέει Λογαριασμός ,ακριβώς πάνω από το ονοματεπώνυμο / επωνυμία δικαιούχου

 

Λογαριασμός   ---------->   ΙΒΑΝ του Paypal

Ονοματεπώνυμο/επωνυμία δικαιούχου  --------> PayPal Europe

Χωρα Τραπεζα Δικαιούχου  --------> Γερμανία

Τραπεζα δικαιούχου BIC --------->  DEUTDEDBPAL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε αδερφια ! δεν ειναι επιστιμη αλλα δεν υπαρχει επιλογη για να βαλω το IΒΑΝ!

 

Δεν είναι επιστήμη αλλά το έκανες κβαντική φυσική

 

post-202580-0-27747800-1473461192_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εκανα αγορα απο μπανγκουντ και μετα ειδα πως ειναι out of stock το ενα προιον πατησα refund απο χθες το βραδυ και ακομα κανενα μειλ οτι θα επιστραφουν τα λεφτα μου! μου βγαζει μονο order canceled ! βεβαια εκανα αγορα μεσω pp που το εχω συνδεδεμενο με την πειραιως ! ξερει κανεις τι παιζει ; να περιμενω μεχρι δευτερα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααααα καλως ,γτ μου κανε εντυπωση πως μου εστειλαν μονο οτι την ακυρωσαν και τιποτα για το refund . τους εστειλα και μειλ ! τλσπ θα περιμενω μεχρι δευτερα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...