Προς το περιεχόμενο

vodafone δωρεάν λεπτά and mb


taslikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα δε μου ήρθε μνμ, αλλά το τσέκαρα στο 1252 και μπήκε η προσφορά, μπράβο στην vodafone και στη hol(το ίδιο έγινε κι εκεί). Btw απλό καρτοκινητό έχω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Από την άλλη βέβαια, το έτερον ήμιση της εταιρείας (HOL) μέχρι χθες από ό,τι είδα ήταν ο μόνος μεγάλος internet provider που δεν έδωσε παράταση στην αποπληρωμή των λογαριασμών που λήγουν αυτή τη βδομάδα.

 

 

Όπως ανακοίνωσε ο κ. Σπίρτζης, «με πρωτοβουλία του υπουργείου υπήρξε επικοινωνία με τις εταιρείες τηλεπικοινωνιών, σταθερής και κινητής τηλεφωνίας για να μην υπάρξουν διακοπές συνδέσεων ληξιπρόθεσμων λογαριασμών, τηλεφωνίας και Ιντερνετ». Σύμφωνα με τον κ. Σπίρτζη, «υπήρξε θετική ανταπόκριση από τον ΟΤΕ, τη Vodafone, τη Wind και τη Forthnet, ενώ αναμένεται η απάντηση από μια εταιρεία».

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εμένα σε φοιτητικό CU μου ήρθε στη 1 τη νύχτα...

Μεγάλη προσοχή πάντως, αν δεν σας έρθει το sms μην αρχίζετε το ξεσάλωμα γιατί σας καταναλώνει χρόνο από το τυχόν πακέτο σας ή τα χρήματα που υπάρχουν στην κάρτα σας. Η προσφορά ισχύει από τη στιγμή που έρχεται το sms (το αναφέρει και στο ίδιο το μήνυμα).

Εμένα δεν έχει έρθει κανένα μήνυμα, αλλά από χτες που κάλεσα στο 1252 έχει μπει κανονικά η προσφορά και έχω κάνει χρήση από τα μηνύματα προς όλους και έχουν μειωθεί κανονικά τα 300 sms και όχι το χρηματικό υπόλοιπο μιας και δεν έχω πακέτο με sms προς όλους. Οπότε αρκεί κάποιος να καλέσει στο 1252 και να δει αν έχει περαστεί η προσφορά, ανεξάρτητα αν του έχει έρθει μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορει να συμπληρωθει στον τιτλο για να μην ανοιγουμε καινουργια θεματα ,η HOL δινει 

 

300 λεπτά επιπλέον χρόνο ομιλίας προς όλα τα κινητά και σταθερά Ελλάδος από τις 30 Ιουνίου μέχρι τις 7 Ιουλίου

 

  • Επιπλέον, προσφέρεται δωρεάν χρήση για ενοικίαση ταινιών από το hol video club για την ίδια περίοδο, στους υφιστάμενους συνδρομητές hol my tv. ( Ισχύει πολιτική ορθής χρήσης 100€ με Φ.Π.Α. σε ενοικιάσεις για όλο το διάστημα από 29/6 έως και 7/7.)

 

https://www.hol.gr/basic-page/232195/anakoinosi-hol-vodafone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...