Προς το περιεχόμενο

[INFO] Οδηγός αποφυγής capital control με το Bitcoin


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1) Πώς πληρώνω τα 3$ για να κάνω order την SpectroCard;

2) Έχω 17$ στο PayPal balance να πληρώσω για την e-coin debit card. Αλλά πρέπει να περιμένω 5 μέρες να 'ρθει.

 

Και στις 2 περιπτώσεις θα πρέπει μετά να τις γεμίσω με bitcoins;

 

Μπορεί κάποιος να με εξυπηρετήσει, να μου στείλει στο PayPal balance; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα στο βιβλιοπωλείο και αγόρασα. Τώρα δεν έχει άλλα το μηχάνημα αλλά μου είπε οτι μπορεί μέχρι το βράδυ να βάλει.

 

Μέχρι 9 παρά μου είπε θα είναι ανοιχτός.

Η ισοτιμία είναι λίγο χάλια βέβαια στα 1btc/287,94€. Απο τα 420€ μου μπήκαν τα 404€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήγα και εγώ και αγόρασα από το βιβλιοπωλείο στο Μενίδι.

Έδωσα 100ε και μπήκαν 92,5ε πραγματικά πολύ υψηλή προμήθεια.

Η ισοτιμία που έδινε ήταν 287,65$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση φίλε silverage ότι πρέπει να πήγα πριν από σένα καθώς αν θυμάμαι έλεγε διαθέσιμες συναλλαγές 530ε ακόμα. Η απόδειξη μου πάνω λέει 18:22.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο έμενα. 

μόλις χτες ασχολήθηκα με το άθλημα, ξεστραβώθηκα διαβάζοντας , έβγαλα και spectocard τι δοκίμασα σήμερα στο γραφείο κιόλας να δω αν παίζει ολα οκ , έκανα και refund να δω αν θα γυρίσουν και ποσα πισω , τη συνδεσα και με το Paypal Ολα νορμαλ.

έκανα τη διαδικασία μεσώ bitcoingreece καταθεση με web , μπήκαν άμεσα τα χρήματα (κρατήσανε 5 ευρό οχι 10) 

χαρούμενος ότι λειτουργούν και διαβάζοντας εδω για τα fee λεω να πάω σήμερα στο κεντρο για το Atm Που λέγατε. Ε γκαντεμιαστηκε, τσάμπα η χαρά. λέω λοιπόν ας πάω να βάλω με το χτεσινό τρόπο και βλέπω από 5 ευρώ το κάνανε 10 το fee (μαυραγοριτικο και υπερβολικό κατά τη γνώμη μου άλλα ειναι γνώμη μου).

 

Με βάση τα όσα λέτε παραπάνω και τα νούμερα που δίνετε απο το atm στο Μενίδι έκατσα και έκανα κάποιες πράξεις να δω αν αξίζει να τρέχω στο Μενίδι. ούτε καν

 

 

στα 100 ευρώ κατάθεση  με ισοτιμία 267,17 του bitcoingreece και 10 ευρώ fee μαζι με το 0.3% της συναλλαγής  πληρώνω μόλις 0,28078 ευρώ παραπάνω απο το να έτρεχα στο Μενίδι με 287,65 ισοτιμία χωρίς 10 ευρώ. για τα 30 λεπτα προτειμω τη δροσια του κλιματιστικου μου σπιτι και να γράφω εδώ..  

 

ο φιλος με τα 420 ευρω θα κερδιζε 4,5 ευρω αν το κανε μεσω του ανταλακτιριου. για μεγάλα ποσά νομίζω δεν αξίζει να τρέχεις στο μενιδι  για κανα 20ρικο ισως οκ.. αν μένεις κοντά πάντα..

 

αυτά απο έμενα και κάλος σας βρήκα 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο έμενα.

μόλις χτες ασχολήθηκα με το άθλημα, ξεστραβώθηκα διαβάζοντας , έβγαλα και spectocard τι δοκίμασα σήμερα στο γραφείο κιόλας να δω αν παίζει ολα οκ , έκανα και refund να δω αν θα γυρίσουν και ποσα πισω , τη συνδεσα και με το Paypal Ολα νορμαλ.

έκανα τη διαδικασία μεσώ bitcoingreece καταθεση με web , μπήκαν άμεσα τα χρήματα (κρατήσανε 5 ευρό οχι 10)

χαρούμενος ότι λειτουργούν και διαβάζοντας εδω για τα fee λεω να πάω σήμερα στο κεντρο για το Atm Που λέγατε. Ε γκαντεμιαστηκε, τσάμπα η χαρά. λέω λοιπόν ας πάω να βάλω με το χτεσινό τρόπο και βλέπω από 5 ευρώ το κάνανε 10 το fee (μαυραγοριτικο και υπερβολικό κατά τη γνώμη μου άλλα ειναι γνώμη μου).

 

Με βάση τα όσα λέτε παραπάνω και τα νούμερα που δίνετε απο το atm στο Μενίδι έκατσα και έκανα κάποιες πράξεις να δω αν αξίζει να τρέχω στο Μενίδι. ούτε καν

 

 

στα 100 ευρώ κατάθεση με ισοτιμία 267,17 του bitcoingreece και 10 ευρώ fee μαζι με το 0.3% της συναλλαγής πληρώνω μόλις 0,28078 ευρώ παραπάνω απο το να έτρεχα στο Μενίδι με 287,65 ισοτιμία χωρίς 10 ευρώ. για τα 30 λεπτα προτειμω τη δροσια του κλιματιστικου μου σπιτι και να γράφω εδώ..

 

ο φιλος με τα 420 ευρω θα κερδιζε 4,5 ευρω αν το κανε μεσω του ανταλακτιριου. για μεγάλα ποσά νομίζω δεν αξίζει να τρέχεις στο μενιδι για κανα 20ρικο ισως οκ.. αν μένεις κοντά πάντα..

 

αυτά απο έμενα και κάλος σας βρήκα

.

Δεν νομίζω πως συμφέρει. Για τα 420 θα ήθελα 2 καταθέσεις με 20 ευρώ προμήθεια. Τωρα ήταν 16€.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...