Προς το περιεχόμενο

Με μεγαλύτερο πάχος τα νέα iPhone 6s και iPhone 6s Plus;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας κρατάει η μπαταρία μία μέρα και ας έχει πάχος όσο τα δύο άιφον της φώτο μαζί. Πραγματικά, ποιός ενδιαφέρεται για το "πάχος";; Και ποιό πάχος; Τα χιλιοστά των χιλιοστών; Μα είστε εντελώς τρελάρες;!;!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πόσες δραχμές θα έχουν?

Με 800.000 δρχ θα είναι δικό σου

 

P.S. Εαν αυξήσει το πάχος θα είναι η αρχή του τέλους για την apple. Θα πατώσει. Επι jobs δεν θα συνέβαινε ποτέ κάτι τέτοιο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γκουμουτσες και πανχοντρα και κακασχημα... σκατα....

Μάθε να εκφράζεσαι στα σχόλια σου σαν άνθρωπος..Μην παραφέρεσαι.Αυτό που γράφεις δεν έχει τίποτα να προσφέρει στο περιεχόμενο του άρθρου.Παρακαλώ τους mods να το κοιτάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο περισσότερος κόσμος θα το εκτιμήσει, διότι θα προσφέρει καλύτερη μπαταρία (λογικά), δεν θα προεξέχει η κάμερα, και δεν θα λυγίζει εύκολα. Αλλά νομίζω ότι είναι λάθος κίνηση από μεριάς apple. Εφόσον υποστήριξαν ότι δοκίμασαν όλα τα μεγέθη και βάρη και κατέληξαν σε αυτά, να τα κρατήσουν. Θεωρώ πισωγύρισμα να το προσθέτεις πάχος και βάρος σε ένα κινητό.

Σωστά αυτά που γράφεις.Ας μην τα επαναλαμβάνω και εγώ. Ως προς το πάχος όμως δεν θα το έλεγα σημαντική αλλαγή αφού είναι 0,2 χιλιοστά κ 0.3 χιλιοστά. Η κάμερα δεν νομίζω πάντως να ενσωματωθεί. Άσε που την θεωρώ προσωπικά πολύ όμορφη τόσο μικρή που είναι και με το μεταλλικό δαχτυλίδι να την προσττεύει.Μην ξεχνάς άλλωστε ότι όλα τα κινητά ναυαρχίδες έχουν κάμερες που προεξέχουν επομένως δεν πρέπει να είναι στα σχέδια της αππλε η ενσωμάτωση της.Ειδικά εαν τοποθετήσουν αναβαθμισμένη κάμερα και περισσότερους φακούς είναι δεδομένο ότι θα προεξέχει.Ευτυχώς η αππλε προσέχει πολύ το design και ό,τι και αν κάνει δείχνει κομψό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά αυτά που γράφεις.Ας μην τα επαναλαμβάνω και εγώ. Ως προς το πάχος όμως δεν θα το έλεγα σημαντική αλλαγή αφού είναι 0,2 χιλιοστά κ 0.3 χιλιοστά. Η κάμερα δεν νομίζω πάντως να ενσωματωθεί. Άσε που την θεωρώ προσωπικά πολύ όμορφη τόσο μικρή που είναι και με το μεταλλικό δαχτυλίδι να την προσττεύει.Μην ξεχνάς άλλωστε ότι όλα τα κινητά ναυαρχίδες έχουν κάμερες που προεξέχουν επομένως δεν πρέπει να είναι στα σχέδια της αππλε η ενσωμάτωση της.Ειδικά εαν τοποθετήσουν αναβαθμισμένη κάμερα και περισσότερους φακούς είναι δεδομένο ότι θα προεξέχει.Ευτυχώς η αππλε προσέχει πολύ το design και ό,τι και αν κάνει δείχνει κομψό.

 

Σε ένα μεγαλύτερου μεγέθους αντικείμενο προφανώς και 0,3 ή 0,7 χιλιοστά θα ήταν αδιάφορα. Όταν μιλάς για μια συσκευή όμως που χωράει στην παλάμη του ενός χεριού δεν είναι αμελητέα και θα το καταλάβουν όλοι. Είμαι υπερ του να μεγαλώσει η συσκευή σε πάχος, και όχι μόνο απο την Apple. Το lumia 930 (δεν προεξέχει η κάμερα :P ) που έχω θεωρείται παχύ και βαρύ, αλλά είναι σταβαρότατο και καταλαβαίνω ότι κρατάω κάτι στο χέρι. Αν το συνδυάσει και με μεγαλύτερη μπαταρία πιστεύω θα τα πάει εξαιρετικά, αφού το σχέδιο το θεωρώ απο τώρα ότι θα είναι κομψό. Τα 6 μου άρεσαν περισσότερο απο όλα τα προηγούμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά αυτά που γράφεις.Ας μην τα επαναλαμβάνω και εγώ. Ως προς το πάχος όμως δεν θα το έλεγα σημαντική αλλαγή αφού είναι 0,2 χιλιοστά κ 0.3 χιλιοστά. Η κάμερα δεν νομίζω πάντως να ενσωματωθεί. Άσε που την θεωρώ προσωπικά πολύ όμορφη τόσο μικρή που είναι και με το μεταλλικό δαχτυλίδι να την προσττεύει.Μην ξεχνάς άλλωστε ότι όλα τα κινητά ναυαρχίδες έχουν κάμερες που προεξέχουν επομένως δεν πρέπει να είναι στα σχέδια της αππλε η ενσωμάτωση της.Ειδικά εαν τοποθετήσουν αναβαθμισμένη κάμερα και περισσότερους φακούς είναι δεδομένο ότι θα προεξέχει.Ευτυχώς η αππλε προσέχει πολύ το design και ό,τι και αν κάνει δείχνει κομψό.

η διαφορά φίλε μου σε κλιμακα πάχους είναι αυτή,τώρα εδώ μέσα πως την είδαν κάποιοι και τους πείραξε μια διαφορά που με το μάτι δύσκολα βλέπεις σε κάτι τόσο μικρό και μόνο με παχύμετρο το μετράς τι να πω.eba3ki.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει σιγά την είδηση για τα χαοτικά χιλιοστά :P

 

Προς απάντηση στο σχόλιο του Agmurk, το 4s White είναι μακράν το ομορφότερο αιφον. Απο το 4s και μετα δεν με εντυπωσιάζει κανένα.

Πόσες δραχμές θα έχουν?

Δεν είναι πια αστείο.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην παραπονιεστε με ολα!

ειχα 4" οθονες θελατε μεγαλυτερες,εχουν μεγαλυτερες τα λετε "γκουμουτσες" :P

το θέμα είναι ότι ο Κινέζος έβγαλε V12 και η apple μας μοστράρει το 16V

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι δυσκολοι καιροι θα κρατησω το plus kαι οταν βγει 7 βλεπουμε ασχετο προς τρολ σε λιγο κλεινω χρονο με το plus δεν λυγιζει κοψτε αυτη την τρολια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...