Προς το περιεχόμενο

Με μεγαλύτερο πάχος τα νέα iPhone 6s και iPhone 6s Plus;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειμαι δυσκολοι καιροι θα κρατησω το plus kαι οταν βγει 7 βλεπουμε ασχετο προς τρολ σε λιγο κλεινω χρονο με το plus δεν λυγιζει κοψτε αυτη την τρολια

Αμα το βαζεις στο τσαντακι δεν λυγιζει αμα το βαλεις στη τσεπη του τζιν και κατσεις λυγιζει το επαθε γνωστος μου με το plus ακομα κλαιει τα λεφτα του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι δυσκολοι καιροι θα κρατησω το plus kαι οταν βγει 7 βλεπουμε ασχετο προς τρολ σε λιγο κλεινω χρονο με το plus δεν λυγιζει κοψτε αυτη την τρολια

Μια από τα ίδια... σε 4 μήνες και εμένα χρονίζει το άτιμο...

Και έως τώρα δεν έχω ούτε θέμα στραβώματος ούτε LAG ούτε πρόβλημα Wifi-μπαταρία...  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι μπορεί να αυξήσανε το πάχος στο σασί λόγο της ρετσινιάς του λυγίσματος δεν το σκέφτηκε κανείς;

 

Ένα μυαλό κολλημένο, πάντα κολλημένο.

 

George aka Convict.

 

hohoho

για αυτο το εκαναν αλλα ο ελληνας .. που.... να το καταλαβει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ολο με βλακιες θα ασχολειστε εφοσον ειστε με την μερια των android και αυτο ειναι low spects κλπ μην δινεται 500-700+ ευρω παρτε κανα galaxy lg g4 κλπ Αν δεν εχεται δοκιμασει και τις 2 μεριες ας μην μιλατε και δεν εννοω δοκιμη κατι μηνων ειχα galaxy s3 1 μιση χρονο και εχω iphone 5s αλον 1 μιση πλεον πως να το κανουμε δεν το εχω κανει ποτε update οπως το πειρα ειναι 7.0.3  χιλιομετρα μπροστα το λογισμικο και ας μην ακουω χαζομαρες δεν λεω για διαφοροποιησεις κλπ απλα το οτι δεν κολαει ποτε ! δουλευει γρηγοροτερα και απο 8πυρινα και με 1gb ram ειναι απλα απιαστο α και για την οθονη του παιζει να ειναι η πιο αληθεις σε χρωματα  απο ολες με το galaxy φενοντουσταν ολα πολυ εντονα και ψευτικα. Η φαση ειναι απλη ακομα το ios ειναι μπροστα καποτε σιγουρα θα το φτασει και το android ετσι πως παει, οπως ηταν καποτε το osx kai πλεον το windows μπορει και το κοιταει καταματα σχεδον.... (αγοραστε galaxy δοστε 800 ευρω στον κορεατη που τα υλικα κοστιζουν 100 ευρω και μην δινεται στον αμερικανο γιατι τα εχει 850 και τα υλικα κανουν 200+ λογικο... ασχολειαστο το οτι λιγιζει ελεος ετσι παρτε ενα nokia απο τα αρχαια αν θελετε σφηρι για οικοδομη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ολο με βλακιες θα ασχολειστε εφοσον ειστε με την μερια των android και αυτο ειναι low spects κλπ μην δινεται 500-700+ ευρω παρτε κανα galaxy lg g4 κλπ Αν δεν εχεται δοκιμασει και τις 2 μεριες ας μην μιλατε και δεν εννοω δοκιμη κατι μηνων ειχα galaxy s3 1 μιση χρονο και εχω iphone 5s αλον 1 μιση πλεον πως να το κανουμε δεν το εχω κανει ποτε update οπως το πειρα ειναι 7.0.3 χιλιομετρα μπροστα το λογισμικο και ας μην ακουω χαζομαρες δεν λεω για διαφοροποιησεις κλπ απλα το οτι δεν κολαει ποτε ! δουλευει γρηγοροτερα και απο 8πυρινα και με 1gb ram ειναι απλα απιαστο α και για την οθονη του παιζει να ειναι η πιο αληθεις σε χρωματα απο ολες με το galaxy φενοντουσταν ολα πολυ εντονα και ψευτικα. Η φαση ειναι απλη ακομα το ios ειναι μπροστα καποτε σιγουρα θα το φτασει και το android ετσι πως παει, οπως ηταν καποτε το osx kai πλεον το windows μπορει και το κοιταει καταματα σχεδον.... (αγοραστε galaxy δοστε 800 ευρω στον κορεατη που τα υλικα κοστιζουν 100 ευρω και μην δινεται στον αμερικανο γιατι τα εχει 850 και τα υλικα κανουν 200+ λογικο... ασχολειαστο το οτι λιγιζει ελεος ετσι παρτε ενα nokia απο τα αρχαια αν θελετε σφηρι για οικοδομη)

1ον γενικά οι οθόνες της Samsung ειναι κακές, ψεύτικες και υπερκορεσμενες ειδικά στα τελευταία μοντέλα

2ον το λειτουργικό δεν είναι μόνο η ταχύτητα

3ον μόνο οι άσχετοι μετράνε πυρήνες. Το HW της apple ειναι high end, σα να συγκρίνεις διπύρηνο της Intel με τετραπυρηνο της Mediatek ένα πράμα

4ον αίσχος βρε φιλαράκι, 700€ δίνεις οχι 7, εδώ δε λυγίζουν τα κατά πολύ πολύ φτηνοτερα.

 

Τουτέστιν, ας μην συγκρίνουμε μήλα με πατάτες και παρεξηγούμαστε.

 

Φιλικά πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και όσοι έχουν θήκες απο 6αρια..... φτού και απ΄την αρχή........

Είχανε 700€ για iPhone και θα τους πειράξει να δώσουν αλλα 15€-30€ για μια θήκη;

:P

Επεξ/σία από tulipas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον γενικά οι οθόνες της Samsung ειναι κακές, ψεύτικες και υπερκορεσμενες ειδικά στα τελευταία μοντέλα

2ον το λειτουργικό δεν είναι μόνο η ταχύτητα

3ον μόνο οι άσχετοι μετράνε πυρήνες. Το HW της apple ειναι high end, σα να συγκρίνεις διπύρηνο της Intel με τετραπυρηνο της Mediatek ένα πράμα

4ον αίσχος βρε φιλαράκι, 700€ δίνεις οχι 7, εδώ δε λυγίζουν τα κατά πολύ πολύ φτηνοτερα.

 

Τουτέστιν, ας μην συγκρίνουμε μήλα με πατάτες και παρεξηγούμαστε.

 

Φιλικά πάντα.

φιλε αυτα που λες ειναι για λυπηση .. η οθονη του 6αριου δεν πιανει μια μπροστα στις αμολεντ των σαμυ..μετρημενα ,, αυτα για υπερκορεσμο τα λενε στο lord of the rings τα troll .. μετρησεις δειχνουν πως το νοτε 4 εχει τη καλυτερη πιστοτητα χρωματος και κορεσμο χρωματων εβερ..

για να μην εισαι ασχετουλης σου λεω πως εχει colour profile 4 διαφορετικα

για τον επεξεργαστη παλι μπαρουφες λες.. αργοι σε πραγματικεσ συνθηκες και real benchmarks.. μονο kalh gpu εχει.. γενικα μετριο ως κακο hardware .. αλλα καλο λειτουργικο και καλο design .. στη πραξη καλο ειναι..ειχα πολλα περισσοτερα iphone απο σενα και καθε μερα χειριζομαι το 6αρι που εχω κανει δωρο στη συντροφο οποτε αστο  

 

να μη παρεξηγουμε μου αρεσει το 6αρι και καποιες φορες το σκεφτομαι μπορει ομως να ξαναπαρω κανα ipad πιο πιθανο.. απλα μη συγκρινουμε ανομοια πραγματα .. εκεινο που δε καταλαβαινω ειναι γιατι δε βαζουν μια πιο καθαρη και απροσκοπτη εκδοση αντροιντ στα σαμυ .. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα ολο με βλακιες θα ασχολειστε εφοσον ειστε με την μερια των android και αυτο ειναι low spects κλπ μην δινεται 500-700+ ευρω παρτε κανα galaxy lg g4 κλπ Αν δεν εχεται δοκιμασει και τις 2 μεριες ας μην μιλατε και δεν εννοω δοκιμη κατι μηνων ειχα galaxy s3 1 μιση χρονο και εχω iphone 5s αλον 1 μιση πλεον πως να το κανουμε δεν το εχω κανει ποτε update οπως το πειρα ειναι 7.0.3  χιλιομετρα μπροστα το λογισμικο και ας μην ακουω χαζομαρες δεν λεω για διαφοροποιησεις κλπ απλα το οτι δεν κολαει ποτε ! δουλευει γρηγοροτερα και απο 8πυρινα και με 1gb ram ειναι απλα απιαστο α και για την οθονη του παιζει να ειναι η πιο αληθεις σε χρωματα  απο ολες με το galaxy φενοντουσταν ολα πολυ εντονα και ψευτικα. Η φαση ειναι απλη ακομα το ios ειναι μπροστα καποτε σιγουρα θα το φτασει και το android ετσι πως παει, οπως ηταν καποτε το osx kai πλεον το windows μπορει και το κοιταει καταματα σχεδον.... (αγοραστε galaxy δοστε 800 ευρω στον κορεατη που τα υλικα κοστιζουν 100 ευρω και μην δινεται στον αμερικανο γιατι τα εχει 850 και τα υλικα κανουν 200+ λογικο... ασχολειαστο το οτι λιγιζει ελεος ετσι παρτε ενα nokia απο τα αρχαια αν θελετε σφηρι για οικοδομη)

Νταξει φιλε.. Μην σκας.. Τοσο ξερεις τι να κανουμε?

 

Θελεις την ταχυτητα του iOS στα droid χωρεις να περασεις custom kernels κλπ, τοτε πηγαινε στα development options και βαλε το οπως το iOS δλδ Dont keep activities. 

Ετσι για να νιωσεις την ταχυτητα ενος OS που απλα ειναι για να κανει run apps και για τπτ αλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...