Προς το περιεχόμενο

Με μεγαλύτερο πάχος τα νέα iPhone 6s και iPhone 6s Plus;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω μέσα τελικά εχεις μαζευτεί όλη η αφρόκρεμα. Ερευνητές os developers μεταλλουργοί οικονομολόγοι μηχανικοί και πάσης φύσεως ειδήμονες. Τα χω δει ολα εδω μέσα τελικά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω μέσα τελικά εχεις μαζευτεί όλη η αφρόκρεμα. Ερευνητές os developers μεταλλουργοί οικονομολόγοι μηχανικοί και πάσης φύσεως ειδήμονες. Τα χω δει ολα εδω μέσα τελικά.

 

MACανοί, Winphonάκιδες, Ανδροϊδάνθωποι, χιλιοστομετρητές, συγκριτές λειτουργικών, κριτές κολοσσών, bezelοφάγοι, ROMάδες, Pixelάδες, αναλυτές phone-πωλήσεων και πολλές άλλες επιστήμες που στο Insomnia άνθισαν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε μεγάλε, φυσικά και θέλει περισσότερα. Όταν ο ανταγωνισμός παρέχει full HD οθόνες είναι δυνατό να δίνεις ένα σκασμό λεφτά για τέτοια ανάλυση οθόνης; Καλή η apple αλλά δεν θα την χαλούσε αν πρόσεχε λίγο κάτι τέτοιες λεπτομέρειες...

 

το μάτι σου θέλει περισσότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα 320dpi στα 450 μια χαρά βλέπεις διαφορά (αρκεί να βλέπεις κάπως καλά, μην είσαι με 40 μυωπία).

Καποιες amoled της σαμυ πολύ καλές είναι, αλλά οι περισσότερες είναι χάλια σε χρώματα, αλλά ο καθένας αγοράζει με τα δικά του μάτια και τη δική του τσέπη ;-)

 

Πάντως προσωπικά θα μου καθόταν στο λαιμό να έχω δώσει 700 και να ξέρω ότι αν δω fhd video θα κάνει downsample...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ας κρατάει η μπαταρία μία μέρα και ας έχει πάχος όσο τα δύο άιφον της φώτο μαζί. Πραγματικά, ποιός ενδιαφέρεται για το "πάχος";; Και ποιό πάχος; Τα χιλιοστά των χιλιοστών; Μα είστε εντελώς τρελάρες;!;!

εννοείται εμένα με νοιαζει το πάχος!

 

γτ να κουβαλάω μια γκουμουτσα!

 

αν εχεις πιασει το ipod touch 5th/6th gen θα καταλαβεις γτ πορωνομαι με το ποσο λεπτο θα ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείται εμένα με νοιαζει το πάχος!

 

γτ να κουβαλάω μια γκουμουτσα!

 

αν εχεις πιασει το ipod touch 5th/6th gen θα καταλαβεις γτ πορωνομαι με το ποσο λεπτο θα ναι

Δηλαδη τα αλλα κινητα που βλεπεις και εχουν πχ μπαταρια 3500Mah ειναι γκουμουτσες στο πισω μερος του κινητου???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εννοείται εμένα με νοιαζει το πάχος!

 

γτ να κουβαλάω μια γκουμουτσα!

 

αν εχεις πιασει το ipod touch 5th/6th gen θα καταλαβεις γτ πορωνομαι με το ποσο λεπτο θα ναι

Δηλαδή κάτι 7 Χιλ ειναι λεπτό, premium, γαματο και έτσι κι αλλιώς αλλά κάτι 10 Χιλ είναι γκουμούτσα.

Τα παρουσιαζεις με τέτοιο τρόπο λες και σου είπα να κουβαλάς κανα λαπτοπ ναούμε

Δηλαδη τα αλλα κινητα που βλεπεις και εχουν πχ μπαταρια 3500Mah ειναι γκουμουτσες στο πισω μερος του κινητου???

Ναι, αλλα αυτά δεν ειναι iPhone :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...