Προς το περιεχόμενο

Σε 7.800 απολύσεις προχωρά η Microsoft, κυρίως από το τμήμα των Windows Phone


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τωρα που βρηκαμε την εφαρμογη του insomnia το μονο που πρεπει να κανουμε ειναι να περιμενουμε για update καμια 10αρια μηνες μπας και διορθωθουν τα τρελο μπακς. Αυτο θα πει wp υποστηριξη  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τωρα που βρηκαμε την εφαρμογη του insomnia το μονο που πρεπει να κανουμε ειναι να περιμενουμε για update καμια 10αρια μηνες μπας και διορθωθουν τα τρελο μπακς. Αυτο θα πει wp υποστηριξη :P

Ποια bugs μωρε;

 

 

Που ζει αυτός ρε παιδιά; ταρακουνήστε τον κάποιος.

 

Φιλαρακο μου. Λες ασυναρτησίες ασταμάτητα. Βγες απο εδώ. Μπες και κοιτα κανα παιχνίδι ποκεμον και παίξε στο Ds σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ναι ενώ τα iOS/android apps του insomnia τρώνε καθημερινά updates επειδή τα λειτουργικά τους έχουν τρομακτική υποστηρίξη...

 

Seriously, μπορούσες να πεις πόσα άλλα πράγματα, παίζει να διάλεξες ένα από τα χειρότερα "επιχειρήματα"...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ενώ τα iOS/android apps του insomnia τρώνε καθημερινά updates επειδή τα λειτουργικά τους έχουν τρομακτική υποστηρίξη...

 

Seriously, μπορούσες να πεις πόσα άλλα πράγματα, παίζει να διάλεξες ένα από τα χειρότερα "επιχειρήματα"...

Τα επιχειρηματα μου τα βλεπει ευκολα κανεις με καθαρο μυαλο. Τι να σε κανω που τα προσπερνας ετσι; Διαβασες καθολου τις αξιολογησεις τις εφαρμογης; Την δουλεψες ποτε σου ή οχι; Εδωσα επιχειρημα firefox - google chrome τι αλλο θες να δωσω;

Τι αλλο θες να γραψω για να καταλαβεις πως τα wp δεν εχουν μελλον αν συνεχιστει ετσι η φαση τους; 'Η ειδες να κραζω πουθενα το os; υποστηριξη θελουν και os διχως επαρκης υποστιριξη = καταδικασμενο ακα νεκρο. Οτι ειναι και το linux ειναι τα wp στα κινητα στο θεμα υποστηριξης.

Και οχι δεν ειμαι κανενα παιδακι να κατεβαζει games κλπ αλλα 4-5 εφαρμογες δεν μου επιτρεπουν να κινηθω (και δεν ειμαι ο μονος) προς wp μερια μονιμα εδω με το ios τρωω αλλα κολληματα αν και εχει την no1 υποστηριξη απουσιαζουν υπηρεσιες πολυ συμαντικες για μενα γιαυτο και το ipad ειναι μονοδρομος σε σχεση με ενα iphone που εχω να ακουμπησω 2.5-3 χρονια.

Τωρα το φανμποη θα βγαλει καπνους απο τα αυτια τι να τον κανω ομως; Τωρα το γυρισε στα ποκεμον αχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μίλησα για το συγκεκριμένο μόνο, δεν έχω σχολίασει ή διαφωνήσει με κάτι άλλο και το συγκεκριμένο ήταν τραγικότατο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα επιχειρηματα μου τα βλεπει ευκολα κανεις με καθαρο μυαλο. Τι να σε κανω που τα προσπερνας ετσι; Διαβασες καθολου τις αξιολογησεις τις εφαρμογης; Την δουλεψες ποτε σου ή οχι; Εδωσα επιχειρημα firefox - google chrome τι αλλο θες να δωσω;

Τι αλλο θες να γραψω για να καταλαβεις πως τα wp δεν εχουν μελλον αν συνεχιστει ετσι η φαση τους; 'Η ειδες να κραζω πουθενα το os; υποστηριξη θελουν και os διχως επαρκης υποστιριξη = καταδικασμενο ακα νεκρο. Οτι ειναι και το linux ειναι τα wp στα κινητα στο θεμα υποστηριξης.

Και οχι δεν ειμαι κανενα παιδακι να κατεβαζει games κλπ αλλα 4-5 εφαρμογες δεν μου επιτρεπουν να κινηθω (και δεν ειμαι ο μονος) προς wp μερια μονιμα εδω με το ios τρωω αλλα κολληματα αν και εχει την no1 υποστιριξη απουσιαζουν υπηρεσιες πολυ συμαντικες για μενα.

Τωρα το φανμποη θα βγαλει καπνους απο τα αυτια τι να τον κανω ομως; Τωρα το γυρισε στα ποκεμον αχαχα

Μιλάς για υποστήριξη απο τους devs η απο την MS?

 

Γιατί απο υποστήριξη απο την MS δεν υπάρχει παράπονο.

 

Τωρα απο τους devs θα γίνει θέλουν δε θέλουν λόγο universal apps στα 10.

 

Εδω θα εισαι και γω εδω θα ειμαι. Και θα τα λέμε του χρόνου τέτοια εποχή. Και θα σου ποσταρω τα κομμεντς σου και θα μου λες "Σορρυ ρε Μαν, ήμουν μικρός και χαζαδας"

 

Αρκετά με τον οτινανισμο σου. Πάω θάλασσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε μακαρι να ειμαστε ολοι καλα να μου την "πεις" μην εχεις αλλαξει μυαλο ομως γιατι θα εχεις χασει τις μετοχες σου...
Ευχομαι να σε γλυψει κανενας καρχαριας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε μακαρι να ειμαστε ολοι καλα να μου την "πεις" μην εχεις αλλαξει μυαλο ομως γιατι θα εχεις χασει τις μετοχες σου...

Ευχομαι να σε γλυψει κανενας καρχαριας :P

Δεν χάνω μετοχές ρε Μαν.. I get money :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται σχεδον να εγκαταλειπει την προσπαθεια η ms ή τουλάχιστον να μειωνει τα resources στο phone κομματι γιατι μειώνεται το ενδιαφέρον της μετα την αποτυχία να αυξήσει ιδιαίτερα το market share της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...