Προς το περιεχόμενο

Deadpool 1st & 2nd (Fox, 2016/2018)


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 439
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Dumbfucks...

 

12734006_10153853537438971_2095885343844

 

μου θυμισε ενα σκηνικο στην προβολη του Starship Troopers εδω στην Ελλαδα. Mολις τα πρωτα εντοσθια αρχισανε να πεταγονται στην οθονη, ξαφνικα σηκωνεται στην αιθουσα ενας πατερας με τον ανηλικο του γιο και φευγουν.  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

Με μια γρηγορη ματια, 20-25 λεπτα φοραει στολη και η δραση ειναι στην αρχη και στο τελος. Θα παω για την παρεα μονο και μονο κινηματογραφο.

 

Με μια γρήγορη ματιά στα comments, λείπουν λέει αρκετά λεπτά από την ταινία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις γυρισα απο τον σινεμα. Καλο χιουμορ , πολυ καλες action σκηνες, πολυ gore για ταινια του ειδους , καλο γυμνο ( ω ναι σε ταινια της marvel ) .Σιγουρα αξιζει η επισκεψη στον σινεμα και επισης χαιρομαι που ηταν R ελπιζω να δουμε και αλλες στον μελλον .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γυμνό κτλ πάντα με άφηνε αδιάφορο στο cinema αλλα μου φαίνεται αστείο να ενοχλείται κόσμος από αυτό και όχι από την γκορίλα. Εδώ γεννιέσαι και για ποσο καιρό έχεις ένα βυζί στο στόμα σου :D Δηλαδή κάποια πράγματα, idk maybe its me.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να κάνουν μαζί ταινία γιατί από τα λεγόμενα του Reynolts έχουν πολύ καλές σχέσεις αναμεταξύ τους. Αλλα δεν είπε ο Jackman ότι τέλος ο Wolv? Τώρα θα μου πεις άμα πέσει χρήμα ποιος λέει όχι... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μακάρι να κάνουν μαζί ταινία γιατί από τα λεγόμενα του Reynolts έχουν πολύ καλές σχέσεις αναμεταξύ τους. Αλλα δεν είπε ο Jackman ότι τέλος ο Wolv? Τώρα θα μου πεις άμα πέσει χρήμα ποιος λέει όχι... :D

 

Είπε άλλη μία ταινία και μετά τέλος, αν δεν κάνω λάθος. Οπότε, γιατί να μην το κλείσει on a high (and gory) note; :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ευχάριστη γαμάτη ταινία. δεν έχει κάποιο spoiler να φάτε όσοι δεν την είδατε. πας, κάθεσαι 1 1/2 ώρα και παρακαλάς να μην τελειώσει γιατί είναι σαν να βλέπεις ένα γαμάτο μεγάλο επεισόδιο. έχει gore (6-7/10) έχει χαβαλέ (7-8/10) σε σχέση με τα peaks που έχουν βαρέσει σε comics πάντα. 

 

ps1: τα νούμερα αυτά είναι πάντα σε σχέση με τα καφροcomics. γενικά δεν έχει υπάρξει super hero movie που να φτάνει ούτε στα μισά το fun / gore / χαβά / αέρα της ταινίας. ίσως το guardians of the galaxy που το προσέγγισε με διαφορετικό "ευχάριστο" τρόπο.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...