Προς το περιεχόμενο

Deadpool 1st & 2nd (Fox, 2016/2018)


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 439
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τον deadpool τον έχουμε δει και στο x-men εκεί ο wolverine του κόβει το κεφάλι και αν θυμάμαι καλά τον δείχνει ζωντανό ακόμα, τι σχέση έχει η ιστορία εκείνου του deadpool με αυτόν της ταινίας που βγήκε τώρα; Και είναι πριν ή μετά την μάχη με τον wolverine;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον deadpool τον έχουμε δει και στο x-men εκεί ο wolverine του κόβει το κεφάλι και αν θυμάμαι καλά τον δείχνει ζωντανό ακόμα, τι σχέση έχει η ιστορία εκείνου του deadpool με αυτόν της ταινίας που βγήκε τώρα; Και είναι πριν ή μετά την μάχη με τον wolverine;

 

Καμια σχεση δεν εχει. Οτι εδειξε στο wolverine ειναι σαν να μην εχει γινει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης δεν περίμενα οτι ο Reynolds θα καταφέρει να απογειώσει τόσο την ταινία. Και αυτοσαρκασμός για άλλες ταινίες του που ηταν μαλακιες και πολυ καλός στο ρόλο του.

 

(Προφανώς δεν ηταν καμία οσκαρικη ερμηνεία, ούτε κανενα μεγάλο δραμα για να ξετυλίξει το ταλέντο του, αλλα έβγαλε τον χαρακτήρα ακριβώς όπως ειναι στα κόμικ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταινία είναι hate it or love it. Μόλις γύρισα και έχω να πω τα καλύτερα. Πολύ έξυπνο χιούμορ. Επίσης, δεν βαρέθηκα λεπτό, σε σημείο που όταν τελείωσε είπα "Τι; Κιόλας;".

Αντίθετα, ο φίλος που πήγαμε μαζί την βρήκε τελείως αδιάφορη.

 

ps. Κλάμα με την αναφορά στον Λίαμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχάριστη ταινία με πολύ καλές στιγμές γέλιου.

Πραγματικά το κωμικό στοιχείο που είδα ήταν τόσο ποιοτικό και σε τόσο μεγάλες δόσεις που μπορεί να συγκριθεί μόνο με ταινίες πολλές δεκαετίες πίσω όπως το 'άκρως τρελό και απόρρητο'.

 

10/10 από εμένα για το γέλιο που μου πρόσφερε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...