Προς το περιεχόμενο

Deadpool 1st & 2nd (Fox, 2016/2018)


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 439
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Νομίζω ότι λίγες ελπίδες υπήρχαν για να δούμε wolverine και deadpool μαζί σε ταινία, εξανεμίστηκαν μετά το Logan.

 

Δεν το λέω λίγο σεναρίου, δεν έχω δει την ταινία ακόμα, αλλά δύσκολο μετά το σοβαρό ύφος της ταινίας να παίξει ο jackman σε χαζό-τρελοκομείο ταινία όπως το deadpool

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι λίγες ελπίδες υπήρχαν για να δούμε wolverine και deadpool μαζί σε ταινία, εξανεμίστηκαν μετά το Logan.

 

Δεν το λέω λίγο σεναρίου, δεν έχω δει την ταινία ακόμα, αλλά δύσκολο μετά το σοβαρό ύφος της ταινίας να παίξει ο jackman σε χαζό-τρελοκομείο ταινία όπως το deadpool

Το deadpool διαδραματιζεται σε διαφορετικο συμπαν απο οτι τα x-men / wolverine. Συνεργασιες τους στα κωμιξ υπαρχουν πολλες και εξαιρετικες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το deadpool διαδραματιζεται σε διαφορετικο συμπαν απο οτι τα x-men / wolverine. Συνεργασιες τους στα κωμιξ υπαρχουν πολλες και εξαιρετικες!

 

 

1300883-dp_sk.jpg

 

 

Μια κλασσική σκηνή που μου ήρθε στο μυαλό.:P

 

Είναι πάντως πιο σύνηθες να κάνει τον Χοντρό με τον Λιγνό όταν έχει τον Cable παρέα. ;)

 

And I need to replay the game at some point...

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ανακοινωθηκε ο Josh Brolin για τον ρολο του Cable.

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/deadpool-2-josh-brolin-play-cable-993232

Πολυ καλος και γνωριμος ηθοποιος, περιμενουμε τωρα να τον απολαυσουμε και στο νεο του ρολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...