Προς το περιεχόμενο

Deadpool 1st & 2nd (Fox, 2016/2018)


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικα, περισσότερο μου άρεσε το 1ο

Δεν ήταν κακό το 2ο, απλά δεν μου εβγαλε τον ίδιο ενθουσιασμό με το 1ο. 

 

Κατι που δεν κατάλαβα, τα post credit scenes 

ειναι μέρος της πλοκής η άσχετα; 

Δεν μιλάω για το wolverine Προφανως, αλλά εάν σώζει την γυναίκα του αλλάζει όλο το timeline Προφανως, εκτός εάν δεν μας ενδιαφέρουν τέτοιες μικρό λεπτομέρειες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 439
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ενω λατρεψα το 1ο και το εχω δει πολλες φορες οντας fan του Reynolds απο το Van Wilder ακομα,το 2 με ξενερωσε.

Ισως εφταιγε που το περιμεναμε πολυ δυνατο.Το κλεισαμε μιση ωρα πριν το τελος λογω προβληματος στα codecs και δεν ασχοληθηκαμε να το δουμε ποτε..

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε που μοιράστηκες μαζί μας την εμπειρία σου. :P Απίστευτα εποικοδομητικό post και αν λάβω υπόψιν κριτικές/βαθμολογίες/etc οι περισσότεροι συμφωνούν μαζί σου. :P

p.s. το σχόλιο σου btw προσβάλει οποιονδήποτε έχει γράψει θετική κριτική στο thread, εκτος των δωδεκάχρονων και κάτω i guess, so u know.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρησιμοποιησα λιγο λανθασμενα την υπερβολη για να δειξω ποσο fail ηταν η ταινια - δεν επιασε τις προσδοκιες , πουλησε λογω της επιτυχιας του 1ου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, πολύ Waypool, σχεδόν καθόλου Kelly ή Duggan πλέον. Εντάξει, ξέρω ότι ο γενικός πληθυσμός ξέρει περισσότερο τον Memepool, αλλά περίμενα λίγο περισσότερο από το βάθος που είχε ο χαρακτήρας. Μπορεί στο μέλλον αν το κάνουν κάνα Reboot να παίξουν με Siryn, Butler, T-Ray, etc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, aimon1989 είπε

Το ότι όλοι εδώ έχουν γίνει κριτές και λένε ότι βλέπουν τέτοια ταινίαρα με το ζόρι, με ξεπερνάει... 

Welcome to Insomnia 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...