Προς το περιεχόμενο

Deadpool 1st & 2nd (Fox, 2016/2018)


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, aimon1989 είπε

Το ότι όλοι εδώ έχουν γίνει κριτές και λένε ότι βλέπουν τέτοια ταινίαρα με το ζόρι, με ξεπερνάει... 

Να ναι καλα το ignore list.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 439
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το είδα και εγώ μόλις τώρα. Καταπληκτικό. Προσωπικά μου άρεσε περισσότερο από το πρώτο και τα είδα και back to back μόνο και μόνο για να φρεσκάρω τη μνήμη μου. Οι 2,5 ώρες διάρκεια πέρασαν νερό. Πολλά αστεία από όλες τις σχολές. Είχε όντως περισσότερο "δράμα" μέσα αυτή τη φορά αλλά εντάξει δεν μπορώ να πω ότι ήταν άκυρο. 

Εκλαψα στο σημείο που ρωτάει ο Cable "Who are you?" και απαντάει ο Wade " I'm Batman". 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/9/2018 στις 1:40 ΜΜ, aimon1989 είπε

Το ότι όλοι εδώ έχουν γίνει κριτές και λένε ότι βλέπουν τέτοια ταινίαρα με το ζόρι, με ξεπερνάει... 

μήπως διακρίνω και εγώ μια κρίση στο παραπάνω post? ένα παράδοξο? :p

Guys, welcome to internet, όλοι έχουν άποψη και όλοι γράφουν το μακρύ και το κοντό τους... μάθετε να διαχωρίζεται τα trolls από αυτούς που γράφουν μια δομημένη σκέψη/συμφωνείτε δε συμφωνείτε μαζί της, γιατί αν τσουβαλιάζετε τα πάντα δεν διαφέρετε και πολύ από αυτά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 10 μήνες μετά...

Είδα το δύο σήμερα που το χα ξεχάσει! Τρελή pure fun ταινία. Χωρίς να μαι καθόλου φαν marvel dc κλπ οι ταινίες deadpool είναι ενοχή απόλαυση. Ειδικά το σπάσιμο του τέταρτου τοίχου που κάνουν είναι προκλητικά τέλειο. Ο ρεινολντς είναι θεός στη σειρά. Το ύφος των ταινιών μου θυμίζει απίστευτα πολύ gintama οποίος έχει δει 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...
  • 6 μήνες μετά...

ναι, η πρωτη παραγωγη απο την Disney, με τον Kevin Feige να συμμετεχει αμεσα στο δημιουργικο κομματι, και τους αρχικους συντελεστες να απουσιαζουν.

σιγουρα παει για PG13 και στροφη προς woke/PC.  προβλεπω κατακραυγη απο τους φανς και δραμα στα σοσιαλ. 

δεν θελω καν να σκεφτομαι πως θα χειριστουν τον Wolverine.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, KilliK είπε

ναι, η πρωτη παραγωγη απο την Disney, με τον Kevin Feige να συμμετεχει αμεσα στο δημιουργικο κομματι, και τους αρχικους συντελεστες να απουσιαζουν.

σιγουρα παει για PG13 και στροφη προς woke/PC.  προβλεπω κατακραυγη απο τους φανς και δραμα στα σοσιαλ. 

δεν θελω καν να σκεφτομαι πως θα χειριστουν τον Wolverine.

Είχαν πει ότι θα είναι R. Εάν κάνουν τον deadpool PG-13 ας μην το βγάλουν καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και R  ναναι,  θα  ναι soft χωρις  αιμα, βρισιες,γυμνο, κτλ. το ελαχιστο  που  χρειαζεται μια  ταινια να παρει  R,  ειναι να εχει την λεξη  fuck δυο φορες. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...