Προς το περιεχόμενο

Deadpool 1st & 2nd (Fox, 2016/2018)


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 439
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

διαβαζω οτι η ταινια ειναι περισσοτερο Kick-Ass παρα Crank, οποτε οπως το περιμενα η καφριλα που διαφημιζανε ηταν over-hyped. 

οh well, θα περιμενω το τορρεντ, σε ενα μηνα εξαλλου ερχεται το καλο πραμα στο σινεμα.


Ο Clermont τον ήθελε, και μάλλον αρκετά πριν τα μέσα του 90. Έτσι κι αλλιώς ο Χόσκινς τότε ήταν ήδη 50+ οπότε δύσκολος για τέτοια. Ακόμη και η Bassett ήταν οριακά, ήδη κοντά στα 40. Η Berry ήταν πολύ νεότερη όταν ξεκίνησε το franchise. Δεν υπήρχε περίπτωση να βγάλουν ταινία superhero με σχεδόν μεσήλικες (με ηλικιακά δεδομένα Hollywood).

 

ναι, σωστα ο Clermont. και για White Queen/Emma Frost την Sigourney Weaver.οχι, ψεματα, αυτην την ηθελε ο Singer για το Χ3, πριν αποχωρησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τορρεντ δεν νομιζω να βγει πριν το Πασχα παντως. Για καλη αναλυση μιλαω παντα.

Παίζει να αργήσει και περισσότερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι κανετε υποθετικες συζητησεις επι συζητησεων επειδη τσιγκουνευεστε στην χειροτερη τα 3.5 ευρω με ξεπερναει

 

Υποθέτεις δηλαδή ότι όλοι είναι φοιτητές και έχουν φοιτητικές προσφορές απο vodafone και cosmote. Με 7 και 8 ευρώ τιμή κανονικού εισητηρίου εγώ προσωπικά θα το σκεφτόμουν διπλά να πάω σε μια ταινία που δεν είναι και υπόδειγμα σκηνοθεσίας, εφέ ή φωτογραφίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι κανετε υποθετικες συζητησεις επι συζητησεων επειδη τσιγκουνευεστε στην χειροτερη τα 3.5 ευρω με ξεπερναει

15 είχα δώσει για το Mad max 3d πριν λίγους μήνες. Και η ποιότητα ήταν χειρότερη από το σπίτι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι κανετε υποθετικες συζητησεις επι συζητησεων επειδη τσιγκουνευεστε στην χειροτερη τα 3.5 ευρω με ξεπερναει

3,5 ευρω απορω σε ποιο κινηματογραφο δινεις.

 

Εγω προφανως και θα παω να το δω. Μονο σε marvel/dc παω πλεον και σε καμια αλλη δρασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υποθέτεις δηλαδή ότι όλοι είναι φοιτητές και έχουν φοιτητικές προσφορές απο vodafone και cosmote. Με 7 και 8 ευρώ τιμή κανονικού εισητηρίου εγώ προσωπικά θα το σκεφτόμουν διπλά να πάω σε μια ταινία που δεν είναι και υπόδειγμα σκηνοθεσίας, εφέ ή φωτογραφίας.

 

 

3,5 ευρω απορω σε ποιο κινηματογραφο δινεις.

 

Εγω προφανως και θα παω να το δω. Μονο σε marvel/dc παω πλεον και σε καμια αλλη δρασης.

Προφανώς εννοεί τα 1+1 του Village κάθε Τετάρτη με Cosmote και των Ster/Odeοn κάθε Δευτ-Πέμπτη με Vodafone, όχι φοιτητικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 3.5 ευρω να ανεφερα ως το χαμηλοτερο αντιτιμο που θα μπορει να δωσει καποιος ωστε να αποκτησει αποψη για να συνεχιζει να γραφει επι της ταινιας επηρεαζοντας αλλα μελη. Δεν εχω σκοπο να γραψω καθε προσφορα καθε κινηματογραφου. 

Highlights. 

Village, καθε τεταρτη με 3.75 ευρω ευρω το ατομο με κωδικο cosmote (2 ατομα, καποιος θα εχει cosmote)

Odeon Δευτερα με πεμπτη, 3.75 ευρω το ατομο με κωδικο vodafone. 

 

Αν εχετε wind να αλλαξετε εταιρεια, τα θελετε και τα παθαινεται. 

 

Καθε κινηματογραφος δευτερα & τεταρτη εχει αλλες χαμηλοτερες τιμες και οχι 7-8ευρω. Ψαξτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Προφανώς εννοεί τα 1+1 του Village κάθε Τετάρτη με Cosmote και των Ster/Odeοn κάθε Δευτ-Πέμπτη με Vodafone, όχι φοιτητικά...

 

Είχα την εντύπωση ότι η προσφορά 1+1 της Vodafone ήταν μόνο για φοιτητικά προγράμματα CU. Άκυρο τότε.

 

Πάλι όμως όσοι έχουν δηλαδή Wind, στο πηγάδι κατούρησαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ζητάνε από κάνα φίλο/γνωστό/συγγενή να στείλει το SMS για τον κωδικό, του δίνουν το 1 euro που νομίζω ότι κάνει και problem fixed :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...