Προς το περιεχόμενο

Πλυστικό Carrefour 1500W @ 35.60€


Shadowjump

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως το βλεπετε το συγκεκριμενο μηχανημα; Το εχει δοκιμασει κανεις; Αξιζει τα λεφτα του;

 

Εδω ειναι στην 9η σελιδα πανω δεξια:

http://issuu.com/carrefourmarinopoulos/docs/e18_hyper_low

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει κάποιος κάποια πιο συγκεκριμένη πληροφορία; bar; μοντέλο; 

 

EDIT: Υπάρχει θέμα εδώ από 2011. Το είχαν πάρει κάποιοι και ήταν ευχαριστημένοι. Αν μπορεί κάποιος να απαντήσει και σήμερα θα βοηθήσει πολύ

 

EDIT2: Την Δευτέρα στα LIDL πλυστικό PHD 100 E2. Στα 1450watt - max 100bar - 50ευρω

  Επεξ/σία από mouxaxa
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σχέση αυτό του παλιου θρεντ, το οποίο έχω, με αυτο τώρα.

Το "παλιό", που το έχουν ακόμα στα καταστήματα στα 90 ευρώ, μπορεί να μην ηταν τροχήλατο αλλά είχε πολλά αξεσουάρ μέσα, ακόμα και μεγαλη περιστροφική κεφαλή για καθαρισμό βεραντας κτλ. αυτό το καινουριο δεν βλέπω να έχει κάτι τέτοιο. Του lidl έχει...κι έχει και 3 χρόνια εγγύηση. Αν ηταν να παρω τωρα, μεταξύ των δυο θα πηγαινα στου lidl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χει πάρει ο αδερφός μου πριν κάνα 2-3 μήνες που είχε ξαναβγεί σε προσφορά αλλά δεν έχει καν ανοίξει το κουτί, οποτε δεν μπορω να σου πω :/

Εγω όπως είπα, με βαση αξεσουάρ, 3χρονη εγγυηση, μιας και τα λοιπα χαρακτηριστικά ειναι τα ίδια απο οτι γράφεται (αν και του carrefour δείχνει πολύ μικρο=φόβος και για πολύ μικρή δεξαμενουλα), θα πήγαινα για του lidl. Αν ηταν το προηγούμενο του carrefour, που έχω πάρει στα 50...τοτε θα ηταν ντέρμπυ, γιατί μου χει βγει πολύ καλό κι η μονη διάφορα είναι που δεν είναι τροχήλατο. Αλλά με το τωρινο...πιστεύω αξίζει τον κόπο τα 13 ευρώ παραπανω για του lidl...για ριξτε μια ματια ποσο κανει μια περιστρεφόμενη κεφαλή μονη της, συν ποσο αξιολογείται ο ενας παραπανω χρονος εγγύηση και η ζυγαριά κλίνει ξεκάθαρα προς του lidl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο carrefour Λάρισας πάντως τα έχει και τα δύο(παλιο-καινουριο) στο ίδιο ράφι - ίδια τιμή.

Από 89 σε 35.6

Κι εγώ έχω το παλιό (σκυλί μαύρο) και πήρα σήμερα το καινούριο για το εξοχικό λόγω φορητοτητας. Μόλις το δοκιμάσω θα ενημερώσω για σύγκριση (θα αργήσω λιγάκι μάλλον...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο carrefour Λάρισας πάντως τα έχει και τα δύο(παλιο-καινουριο) στο ίδιο ράφι - ίδια τιμή.

Από 89 σε 35.6

Κι εγώ έχω το παλιό (σκυλί μαύρο) και πήρα σήμερα το καινούριο για το εξοχικό λόγω φορητοτητας. Μόλις το δοκιμάσω θα ενημερώσω για σύγκριση (θα αργήσω λιγάκι μάλλον...)

 

το παλιο, οποιος το βρει στα 35.6 το παιρνει με κλειστα ματια κι η αναζητηση/διχασμος ως προς το ποιο να παρει απλα τελειωνει εκει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα του carrefour το παλιο(χωρις ροδες)στην ιδια τιμη με το καινουργιο.

Λιγο που το δοκιμασα δουλευει μια χαρα,ενω ενα συν που εχει ειναι οτι εχει και 2 βουρτσες μαζι,και η μια μαλιστα ειναι περιστρεφομενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κάμποσα χρόνια είχα δώσει 180€ για πλυστικο της Karcher, από αξεσουάρ είχε τα βασικά, 105 bar πίεση γράφει, δοκιμάζοντας πολύ φθηνότερα μετέπειτα από φίλους και γνωστούς δεν είδα και καμιά διαφορά οπότε και μετάνιωσα που είχα δώσει διπλασια ακόμα και τριπλάσια χρήματα!

 

Πάντα είχα την απορία πως βγάζουν τόσο πολύ αφρό σε κάποια πλυντήρια που πλένουν μοτοσυκλέτες, πριν λίγες μέρες είδα στο YouTube το λεγόμενο Snow foam και πήγα και αγόρασα στα 20€ αξεσουάρ της Karcher όπου κάνει αυτή την δουλειά, αφροποιητης και καλά, το αποτέλεσμα εκπληκτικό αλλά έδωσα 20€ και εδώ βλέπω αυτό του καρφουρ με τα πάντα στα 35€ !! Απ ότι είδα στην φώτο το παλιό έδινε και αφροποιητη και βούρτσα κτλ!

 

Με λίγα λόγια για οικιακή χρήση μην πάρετε ακριβά πλυστικα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...