Προς το περιεχόμενο

Πλυστικό Carrefour 1500W @ 35.60€


Shadowjump

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άκουσα λοιπόν και γω τις συμβουλές των παλιών και πήρα το προηγούμενο μοντέλο από τα καρφουρ, μάλιστα μου είπε η ταμιας ότι το καινούριο το είχαν 25€ την περασμένη βδομάδα.

Τώρα για πείτε μου, για αφρό τι προϊόν να προμηθευτούμε;

Για αφρό πρέπει να πάρεις αφροποιητή κ ειδικό υγρό, αλλιώς θα είναι σαπουνόπερο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πήγα και αγόρασα και εγω το παλιο απο το κατάστημα που βρίσκεται στο εκπτωτικό χωριό στα Σπάτα ,να ενημερώσω ότι έχει μείνει ακόμα ενα κομμάτι από τα παλιά και αρκετά από τα καινούργια. Αν προλάβω θα το δοκιμάσω αύριο αλλιώς μεθαύριο αν και εμπιστευτικα τον alxnks  χωρίς να τον ξέρω τον ανθρωπο αλλά ο τρόπος με τον οποίο το υποστηρίζει δείχνει ότι του έχει αφήσει παρα πολύ καλή εντύπωση. Επίσης μια διάφορα σημαντική την οποία εντόπισα διαβάζοντας τα χαρακτηριστικά τους είναι ότι το καινούργιο έχει πίεση 70μπαρ ενώ το παλιο έως 100μπαρ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πήγα και αγόρασα και εγω το παλιο απο το κατάστημα που βρίσκεται στο εκπτωτικό χωριό στα Σπάτα ,να ενημερώσω ότι έχει μείνει ακόμα ενα κομμάτι από τα παλιά και αρκετά από τα καινούργια. Αν προλάβω θα το δοκιμάσω αύριο αλλιώς μεθαύριο αν και εμπιστευτικα τον alxnks χωρίς να τον ξέρω τον ανθρωπο αλλά ο τρόπος με τον οποίο το υποστηρίζει δείχνει ότι του έχει αφήσει παρα πολύ καλή εντύπωση. Επίσης μια διάφορα σημαντική την οποία εντόπισα διαβάζοντας τα χαρακτηριστικά τους είναι ότι το καινούργιο έχει πίεση 70μπαρ ενώ το παλιο έως 100μπαρ .

Στο παλιο λεει συγκεκριμενα πιεσης εργασιας 70 bar και μαξ πιεση 100 bar.

Τωρα τι σημαινει το ενα και τι το αλλο δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έριξα μια ματιά στα χαρακτηριστικά που γράφουν τα κουτιά και των δύο(ακόμα να το ανοίξω το καινούριο...) οι διαφορές που εντόπισα είναι:

Παλιό- max πίεση 100bar

Καινούριο- max πίεση 105bar

 

Παλιό- ροη νερού 340lt/h

Καινούριο- ροη νερού 6lt/min(άρα 360lt/h)

 

Παλιο- θόρυβος 95dB

Καινούριο- θόρυβος 97dB

 

Θεωρητικά λοιπόν, το καινούριο είναι ελάχιστα δυνατότερο και πιο θόρυβωδες.

Τώρα στην πράξη θα δείξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα βουρτσακια που δίνουν , μπορείς να πλύνεις και χαλιά, ή είναι χαζή ή ερώτηση που κάνω ?

Καλη ερώτηση, αναμένω και εγώ να μας πει κάποιος που (αν) δοκίμασε, αλλά και να μην βοηθάνε τα βουρτσακια αν αξίζει για χρήση και για τα χαλιά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι από που μπορουμε να προμηθευτούμε τέτοιο σαπούνι από Ελλάδα και ποιας εταιρείας να προτιμήσουμε, κάποιος πιο έμπειρος να απαντήσει παρακαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι από που μπορουμε να προμηθευτούμε τέτοιο σαπούνι από Ελλάδα και ποιας εταιρείας να προτιμήσουμε, κάποιος πιο έμπειρος να απαντήσει παρακαλω.

Valet pro neutral ή advanced. Επαναλάβω, μη περιμένετε σωστό αφρό με το δοχείο που περιέχει η συσκευασία.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...