Προς το περιεχόμενο

Παραλία: Ομπρέλα ή σκίαστρο?


Dark_son20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρες.
Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2
ομπρέλα TerraNation KAUKIRI
σκίαστρο TerraNation ROAKOHU
 
θέλω κάτι που να κρατάει γενικά οποτε να είναι ποιοτικό και για αυτό διάλεξα τα Terra.
το όλο σύνολο για την ώρα είναι για 2 άτομα.
 
στα + του σκίαστρου βάζω ότι δεν θα χρειάζεται να κουβαλάμε ψάθες ktlp μιας και θα βάζουμε τις πετσέτες στο υπόστρωμα που έχει. και με ένα τσαντάκι αυτουνού και τις πετσέτες ξεμπερδεύουμε
 
στα - βάζω ότι ίσως μας κοιτάνε σαν εξωγήινους στην παραλία :P
 
στα + τις ομπρέλας βάζω το ότι άμα έχεις και κάνα φίλο επιπλέον ίσως κάπως βολευτείτε 3-4 άτομα στον ίσκιο.
 
Πια η άποψη σας? και γενικά άμα έχετε κάτι σε χαμηλότερη τιμή που δοκιμασμένα αντέχει όλες οι απόψεις καλοδεχούμενες 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
 
στα - βάζω ότι ίσως μας κοιτάνε σαν εξωγήινους στην παραλία :P
 
 

Έχεις δίκαιο.

Είμαι υπέρ της Ομπρέλας....είναι και πιο ψηλή ,βολική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σκιαστρο εγω ισως πηγαινα σε κατι τετοιο

http://www.terranationshop.gr/#!online-store/c1d4t/!/REKAKOHU/p/50494778/category=13147372

 

φαινεται και πιο σταθερο και πιο διακριτικο. Αναλογα με τον αερα γυρνας τη πλατη προς τον αερα και τελειωσες ενω με το αλλο οπως και να φυσαει ο αερας θα μπει απο κατω και θα το σηκωνει.

 

Το οτι θα σε κοιτανε σαν εξωγηινο μην σε απασχολει. Ο κοσμος στην ελλαδα ειναι χρονια πισω σε ολα οποτε αν βολευει απλα παρτο

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκιαστρο εγω ισως πηγαινα σε κατι τετοιο

http://www.terranationshop.gr/#!online-store/c1d4t/!/REKAKOHU/p/50494778/category=13147372

 

φαινεται και πιο σταθερο και πιο διακριτικο. Αναλογα με τον αερα γυρνας τη πλατη προς τον αερα και τελειωσες ενω με το αλλο οπως και να φυσαει ο αερας θα μπει απο κατω και θα το σηκωνει.

 

Το οτι θα σε κοιτανε σαν εξωγηινο μην σε απασχολει. Ο κοσμος στην ελλαδα ειναι χρονια πισω σε ολα οποτε αν βολευει απλα παρτο

  Καλά τότε φανταστείτε μια παραλία μόνο με σκίαστρα αυτού του τύπου που πόσταρες.  Φανταστείτε και τους ανθρώπους γιατί δεν πρόκειται να δείτε και κανέναν, όλοι θα είναι μέσα στις σκηνές και θα απολαμβάνουν τους τρεις τοίχους της σκηνής και για θέα θα έχουν τον κώλο της επόμενης σκηνής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

  Καλά τότε φανταστείτε μια παραλία μόνο με σκίαστρα αυτού του τύπου που πόσταρες.  Φανταστείτε και τους ανθρώπους γιατί δεν πρόκειται να δείτε και κανέναν, όλοι θα είναι μέσα στις σκηνές και θα απολαμβάνουν τους τρεις τοίχους της σκηνής και για θέα θα έχουν τον κώλο της επόμενης σκηνής.

φαντασου ενα κοσμο στον οποιο πας στη παραλια για μπανιο και οχι για τη γκλαμουρια

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαντασου ενα κοσμο στον οποιο πας στη παραλια για μπανιο και οχι για τη γκλαμουρια

Φαντάσου να γνωρίζεις νέους ανθρώπους στη παραλία που πας για μπάνιο μέσα στα τσαντίρια.

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου έναν κόσμο που πας στις 7πμ στο μπάνιο και δεν έχεις ανάγκη να κρατάς τίποτα μαζί σου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σοβαρα τωρα; 90 ευρω για μια ομπρελα θαλασσης;

Παρε μια απο τα jumbo, και μεγαλυτερη και με 20 ευρω.

εκτος του οτι το υφασμα (ναιλον) ειναι τραγικο η κατασκευη τους ειναι της πλακας και χαλαει πανευκολα.

 

Εγω εχω μια ομπρελα δεν θυμαμαι μαρκα αλλα με καλο υφασμα και καλο μηχανισμο! την εχω χρονια και ειναι σα καινουρια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιοι συνάδελφοι εδώ μου λένε ότι και αυτή κυκλοφορεί πολύ και φαίνεται καλή, και φθηνότερη :P

την έχει κανείς?

 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σκιαστρο έχω και με έχει βολέψει πάρα πολύ. Βέβαια το δικό μου κλείνει και μπροστά. Σε φάση σαν σκηνή αλλά χωρίς πόρτα.

Ούτε ο αέρας το παίρνει.

Ούτε έρχεται η άμμος στη μούρη.

Μέχρι στιγμής δεν έχει κάτι αρνητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σκιαστρο έχω και με έχει βολέψει πάρα πολύ. Βέβαια το δικό μου κλείνει και μπροστά. Σε φάση σαν σκηνή αλλά χωρίς πόρτα.

Ούτε ο αέρας το παίρνει.

Ούτε έρχεται η άμμος στη μούρη.

Μέχρι στιγμής δεν έχει κάτι αρνητικό.

ένα μπορώ να σκεφτώ ειδικά αν κλείνει απο μπροστά και δεν έχει πόρτα... μοιάζει με τσαντιράκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
 
στα - βάζω ότι ίσως μας κοιτάνε σαν εξωγήινους στην παραλία :P
 
 

 

 

 

Bαλτε ενα τηλεσκοπιο στο ανοιγμα να τους αποσυντονισετε , ειδικα αν παρετε αυτο που μοιαζει με σκηνη  :P

 

Αυτο ειναι καλο και για παραλιακο βραδακυ , με τιποτα φαγητα, μπυρες , μουσικη , ειναι  κατασκηνωτικο στυλ 

Βεβαια σε πιο ψιλοερημικη παραλια.Γιατι αν ειναι παραλια που ειστε σαν σαρδελες και εσυ αμολυσεις την...σκηνη , ε οσο ναναι , μοιαζει και λιγο αστειο  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...