Προς το περιεχόμενο

Ανανέωση domain αγορασμένο από την Google - Πρόβλημα


max21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω εδώ και χρόνια αγορασμένο domain σε blogspot blog το οποίο ανανεώνεται αυτόματα κάθε χρόνο μέσο μιας χρεωστικής κάρτας που έχω προσθέσει..

Το domain κατοχυρόθηκε μέσο του blog, δεν έχω δηλαδή κάποιο username & password από κάποια σελίδα που πουλά domain.Πλέον δε ξέρω πως μπορώ να κάνω την ανανέωση του domain λόγο των capital controls και κινδυνευω να χάσω το domain μου στα μέσα Αυγούστου.

Γνωρίζει κάποιος αν και πως μπορώ να λύσω αυτό το πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω εδώ και χρόνια αγορασμένο domain σε blogspot blog το οποίο ανανεώνεται αυτόματα κάθε χρόνο μέσο μιας χρεωστικής κάρτας που έχω προσθέσει..

Το domain κατοχυρόθηκε μέσο του blog, δεν έχω δηλαδή κάποιο username & password από κάποια σελίδα που πουλά domain.Πλέον δε ξέρω πως μπορώ να κάνω την ανανέωση του domain λόγο των capital controls και κινδυνευω να χάσω το domain μου στα μέσα Αυγούστου.

Γνωρίζει κάποιος αν και πως μπορώ να λύσω αυτό το πρόβλημα?

Με φιλο απο το εξωτερικο ή μεσω αυτων των μεθοδων http://www.insomnia.gr/topic/575019-info-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%86%CF%85%CE%B3%CE%AE%CF%82-capital-control-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-bitcoin/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...