Προς το περιεχόμενο

Windows 10: Διαθέσιμα για κατέβασμα από σήμερα και σε ISO μορφή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον οπως εγραψα και ποιο πανω εβαλα τα 8.1 γιατι ειχα βαλει τα 10 RTM και εκανα αναβαθμιση στα 10 μεσω του Windows Update

Μετα την αναβαθμιση εβαλα το aida64 και το spaccy για να δω αν στο serial number εχει το serial των 8.1

 

Καμια σχεση το δικο μου των 8.1 ειναι αυτο XXXXK-XXXXM-XXXXJ-XXXX9-XXXXY (εχω βαλει το τελευταιο γραμμα-αριθμο) και δειτε τι μου εβγαλαν τα παραπανω προγραμματα!!!!

 

AIDA64     XXXXG-XXXXM-XXXXM-XXXXT-XXXXT

SPACCY   XXXXG-XXXX7-XXXXF-XXXX9-XXXX6

 

ontJgvO.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 699
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι το generic key των Windows 10 Pro (VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T). Όσοι έκαναν upgrade αυτό έχουν. Η ενεργοποίηση γίνεται με βάση το hardware του υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα χρόνο θα ψάχνουμε όλοι για Windows μου φαίνεται.. οκ η ενεργοποίηση έγινε και στο λαπτοπ και στο desktop,το ένα από 7ρια γνήσια το άλλο από 8.1 γνήσια, την επόμενη φορά που θα θέλω να ενεργοποιήσω και προφανώς σε καθαρή εγκατάσταση  πιο κλειδί θα πρέπει να επιλέξω ?  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το generic key των Windows 10 Pro (VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T). Όσοι έκαναν upgrade αυτό έχουν. Η ενεργοποίηση γίνεται με βάση το hardware του υπολογιστή.

 

Και ο κωδικος που λεει το Spaccy χαζομαρες λεει;

 

Εβαλα και το προγραμμα productKey και αυτο μου γραφει...

 

Internet Explorer (εχει το serial των 8.1)

Windows 10 pro  (VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα χρόνο θα ψάχνουμε όλοι για Windows μου φαίνεται.. οκ η ενεργοποίηση έγινε και στο λαπτοπ και στο desktop,το ένα από 7ρια γνήσια το άλλο από 8.1 γνήσια, την επόμενη φορά που θα θέλω να ενεργοποιήσω και προφανώς σε καθαρή εγκατάσταση  πιο κλειδί θα πρέπει να επιλέξω ?  :rolleyes:

 

Σε καθαρή εγκατάσταση, όταν ζητήσει κλειδί, θα πατήσεις skip, θα ενεργοποιηθούν μόνα τους μέσω του update

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καθαρή εγκατάσταση, όταν ζητήσει κλειδί, θα πατήσεις skip, θα ενεργοποιηθούν μόνα τους μέσω του update

..και τώρα στο update skip πάτησα σε ενα χρόνο απο τώρα,επιφυλάσσομαι.. χαχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το generic key των Windows 10 Pro (VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T). Όσοι έκαναν upgrade αυτό έχουν. Η ενεργοποίηση γίνεται με βάση το hardware του υπολογιστή.

 

και μετά τον χρόνο θα ψαχνόμαστε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit :

 

 

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/media-creation-tool-install?ocid=ms_wol_win10

 

 

 

If you upgraded to Windows 10 on this PC by taking advantage of the free upgrade offer and successfully activated Windows 10 on this PC in the past, you won't have a Windows 10 product key, and you can skip the product key page by selecting the Skip button. Your PC will activate online automatically so long as the same edition of Windows 10 was successfully activated on this PC by using the free Windows 10 upgrade offer.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit 2:

 

δεν μπορούσα να κάνω επεξεργασία το παραπάνω μήνυμα μου συγνώμη

 

https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/3f02fu/psa_you_must_upgrade_your_existing_windows_os_to/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...