Προς το περιεχόμενο

iphone 5 προβλημα μπαταριας???????


mitr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξέρω αν μπορεί να σε βοηθήσει αυτό σε κάτι https://www.apple.com/gr/support/iphone5-battery/ .. ασχέτου που έκανες αλλάγη το πίσω καπάκι, αν το κινητό είναι μέσα στη παρτίδα με τα ελλατωματικά, πιστεύω να μπορέσεις να τους πείσεις για να σου κάνουν την αλλαγή και να στο δεχτούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν μπορεί να σε βοηθήσει αυτό σε κάτι https://www.apple.com/gr/support/iphone5-battery/ .. ασχέτου που έκανες αλλάγη το πίσω καπάκι, αν το κινητό είναι μέσα στη παρτίδα με τα ελλατωματικά, πιστεύω να μπορέσεις να τους πείσεις για να σου κάνουν την αλλαγή και να στο δεχτούν...

Τί θα άλλαζε αν η αλλαγή γινόταν σε service provider της apple ? Έκανε ήδη αλλαγή και το πρόβλημα δεν λύθηκε.Μάλιστα από τη στιγμή που το άνοιξε αυτό φαίνεται.Δεν είναι χαζοί.Και την παλιά μπαταρία να βάλει καταλαβαίνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί θα άλλαζε αν η αλλαγή γινόταν σε service provider της apple ? Έκανε ήδη αλλαγή και το πρόβλημα δεν λύθηκε.Μάλιστα από τη στιγμή που το άνοιξε αυτό φαίνεται.Δεν είναι χαζοί.Και την παλιά μπαταρία να βάλει καταλαβαίνουν

γενικά είπα να το αναφέρω μήπως καταφέρει και κερδίσει τίποτα από αυτό, δεν έχει να χάσει κάτι .. αν πάρει ένα τηλέφωνο και συζητήσει για το θέμα αυτό, ποίος εγγυάται ότι είναι σίγουρο ότι θα τον απορρίψουν, αν τύχόν τον καλύπτει το πρόγραμμα.. αξίζει μια προσπάθεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε κι ένα καινούργιο dock που είναι και σχετικά οικονομικό. Ένα χαλασμένο dock μπορεί να κάνει το κινητό να ζεσταίνεται πολύ ή να ρίχνει πολύ γρήγορα την μπαταρία. Αν δεν είναι αυτό και είναι πλακέτα δεν ξέρω αν αξίζει να ασχοληθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...