Προς το περιεχόμενο

Το Mondaine Helvetica 1 συνδυάζει το πρεστίζ ενός ελβετικού χρονογράφου με λειτουργίες smartwatch


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εισαι ρολογας και μιας και ασχολεισαι καμια 30αρια χρονια δεν την ξερεις?

και εστω οτι δεν την ξερεις και λογικο ειναι το οτι εχει ολα τα ρολογια στους σταθμους της ελβετιας δεν σ λεει τπτ?τι νμζ οτι ειναι καμια κινεζικη?

 

τιποτα ομως!!!! θα μπορουσε και ο παπαδοπουλος με τα μπισκοτα να βγαζει ρολογια και να τα πλασαρει στους σταθμους επιχειρηματικη συμφωνια ειναι αυτο τιποτα παραπανω.

Οσο για το αν την περασα για κινεζικη οχι ελβετικη ειναι με ρολογια της σειρας που ξεκινανε απο 150 ευρω ΚΑΜΙΑ εταιρια πρεστιζ δεν βγαζει τοσο φθηνα ρολογια γιατι χανει το exlusivity το brand.

Οι ελβετοι ρολογαδες ειναι, εχει εκατονταδες εταιριες, αλλο πεζο και αλλο bugatti και τα 2 γαλλικα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περιμενα τπτ λιγοτερο απο αυτη την εταιρια!!!!

 

 

Φιλε μου θα σου κανω μια ερωτηση. Το σχολιο σου αποσκοπει πουθενα, περα απο το να ξεκινησει flame war? Εσυ μπορει να μην την ξερεις αλλα εγω που εχω παει Ελβετια την ξερω πολυ καλα. Θα μπορουσες να ρωτησεις ποια ειναι αυτη η εταιρια.

 

Φιλικα παντα.

εγω προσωπικα δεν την ξερω και εχω παει ελβετια πολλες φορες αλλα και τωρα που την εμαθα με 150 ευρω οπως εγραψα και παραπανω εταιρια κυρους δεν την λες.

Οι ελβετοι εχουν τοσα premium brand που ξεκινανε απο 6-7 χιλιαρικα το φθηνοτερο μοντελο τους.

Για να καταλαβεις τα tudor (μακραν υποδεεστερα

 αδερφακια της ρολεξ κατι σαν porsche με sκoda ξεκινανε στο χιλιαρικο) οποτε αυτη ειναι στον πατο της τροφικης αλυσιδας απλα εχουν καλο μαρκετινγκ και δημοσιες σχεσεις απο οτι φαινεται (εξου και τα τρενα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...