Προς το περιεχόμενο

Lucifer TV Series


Daemonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, Greektrooper είπε

Δεν έχω προλάβω ακόμη. Για πείτε πως σας φάνηκαν? Storyline, ερμηνείες....

Το πολύ μπότοξ έχει αρχίσει να γίνεται πέτρα με αποτέλεσμα German (Chloe) & Harris (Linda) να είναι ανέκφραστες πλέον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, Apoll said:

Το πολύ μπότοξ έχει αρχίσει να γίνεται πέτρα με αποτέλεσμα German (Chloe) & Harris (Linda) να είναι ανέκφραστες πλέον. 

Δεν έχω ξεκινήσει την σεζόν, αλλά η German το είχε ήδη γ@μ..ει πέρυσι, εαν το παράκανε και φέτος θα είναι σαν ψέυτικη... Κρίμα, και ήταν ωραία γυναίκα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, j0hnn1e είπε

Δεν έχω ξεκινήσει την σεζόν, αλλά η German το είχε ήδη γ@μ..ει πέρυσι, εαν το παράκανε και φέτος θα είναι σαν ψέυτικη... Κρίμα, και ήταν ωραία γυναίκα

Είναι και το deep fake antialiasing που βάζουν στις γυναίκες, ακόμα και στην Bradt σε μερικές σκηνές και δένει το γλυκό...... 

Σκέψου η German ήταν έτσι 2 χρόνια πριν το Lucifer. Έχει κάνει την ίδια πλαστική με την Bennett που τους μικραίνουν το πίσω μέρος της κάτω γνάθου για να τριγωνίσει το πρόσωπο. 

Lauren_German_chicago_fire.jpeg

Επεξ/σία από Apoll
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Ενα επισοδιο μου μενει .Προσπεραστε το 4ο επισοδιο για να μην χανετε χρονο.

Παντως και πλαστικες που εχει η German παλι γυναικαρα ειναι.

Να προσπεράσουμε το 4 που έχει Tricia Helfer; Ιερόσυλε. :P 

(έχει πλάκα το επεισόδιο το βλέπεις με χαμόγελο λόγο τον κλισέ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαν απο Lucifer,Ella και Chloe,οι υπολοιποι του cast ψιλο απορω πως τους κρατανε ακομα.

Επρεπε να τους ειχαν απλα σαν guest να εμφανιζονται μια στο τοσο σαν την Trixxie.

Ειδικα ο Dan.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πόσο γαμάτο θα ήταν αν έβγαζαν animated series για το comic, στυλ Castlevania...

Αποκλείεται να μην είχε επιτυχία..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/8/2020 στις 3:12 ΜΜ, Fulgore είπε

Περαν απο Lucifer,Ella και Chloe,οι υπολοιποι του cast ψιλο απορω πως τους κρατανε ακομα.

Επρεπε να τους ειχαν απλα σαν guest να εμφανιζονται μια στο τοσο σαν την Trixxie.

Ειδικα ο Dan.....

Ναι, αν είχαν ρίξει τον Dan τελείως δεν θα έλειπε φέτος. Επίσης woke-οποιούν την σειρά. Έχουν αρχίσει ήδη με το arc της γιατρού που ξαφνικά από το πουθενά την αλλάζουν ως χαρακτήρα ενώ η Maze έχει γίνει full on λεσβία που ρίχνεται σε όλες τις ηθοποιούς-χαρακτήρες ενώ δεν ήταν μέχρι την S4 με την Έυα. Να δεις θα κάνουν τον Αμέναντιλ να εγκαταλείψει το παιδι και θα το θεωρούν σωστό και λογικό. 

Βλέπω τρομερή δόση intersectionality πλέον στο Lucifer και ιδίως στα 3 πρώτα επεισόδια ήταν αρκετή. Γι αυτό και όσο μου άρεσε η σειρά στις 3 πρώτες περιόδους, η 4η ήταν ΟΚ, η 5η όμως συγκριτικά με τις άλλες είναι χάλια. Δεν έχει την ίδια ατμόσφαιρα, σαν να λείπει κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Kostasspil είπε

Αυτά εννοείς; Ή υπάρχουν και άλλα;

https://readcomiconline.to/Comic/Lucifer-2000

Βλέπω έχει και νέο story arc το 2016

https://readcomiconline.to/Comic/Lucifer-2016

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...