Προς το περιεχόμενο

Νέο Redmi Note 2 από την Xiaomi με MediaTek Helio X10 SoC και τιμή από $125


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε σεις αντί να τρωγομαστε ,σαν ελληναρες που είμαστε, δεν βάζουμε κάτω το μυαλό μας να βρούμε καμία πατέντα να φέρουμε το κινητό Ελλάδα χωρίς τα capital controls?ε δεν μπορεί όλο και κάποιο παραθυράκι θα υπάρχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα τα χρηματα απο Ελλαδα δεν παιρνεις android αξιολογο.

 

Πολυ καλη τιμη!!!

 

Σοβαρολογειτε μερικοι που θελετε καλυτερα specs σε αυτα τα χρηματα  η τρολλαρετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τυχαίο ότι μπαίνοντας στο insomnia βλέπω τα νέα για samsung και xiaomi και μπήκα κατευθείαν στο xiaomi όπου με με μεγάλη μου χαρά διαπίστωσα ένα καταπληκτικό κινητό με ακόμα πιο καταπληκτική τιμή,ε μετά μπήκα στη samsung και έβαλα τα κλάματα χαχαχαχαχα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

125 ευρω τετοια συσκευη και βρηκαμε παλι να γκρινιαξουμε.

Μονο Ελληνας το κανει αυτο...που ψαχνει την "τελειοτητα"(αφου αυτος ειναι τελειος)στα 125 ευρω.

 

Δεν περιγραφω αλλο...απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις άδικο φιλέ μου φοβερα τα specks του minote αλλά οκ....ή διάφορα τιμής είναι χαώδης....μάλλον έπρεπε να πω "θα προτιμούσα παραπάνω από 2g μνήμη χωρίς να μ πιάσουν τον....."

 

Ναι... γιατι το android και οι εφαρμογές του χρειάζονται 3-4GB... ΝΟΤ.

 

Μονο η Sammy χρειάζεται τετοια ποσα μνημης, γιατι αυτή εχει βιάσει τον ορισμό του Android με αυτά που εχει κανει στο OS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι... γιατι το android και οι εφαρμογές του χρειάζονται 3-4GB... ΝΟΤ.

 

Μονο η Sammy χρειάζεται τετοια ποσα μνημης, γιατι αυτή εχει βιάσει τον ορισμό του Android με αυτά που εχει κανει στο OS.[

 

Δεν Συμφωνώ....δύο καλά παιχνίδια και ένα gps μαζί με τις εκάστοτε εφαρμογές δεν σ φτάνουν 2g.τουλάχιστον εμένα δεν μ φτάνουν..πρόσφατα μ ασκασε μνμα στο note μου να σβήσω εφαρμογές γιατί δεν έχω χώρο για άλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

125 ευρω τετοια συσκευη και βρηκαμε παλι να γκρινιαξουμε.

Μονο Ελληνας το κανει αυτο...που ψαχνει την "τελειοτητα"(αφου αυτος ειναι τελειος)στα 125 ευρω.

 

Δεν περιγραφω αλλο...απλα.

Αν θεωρίες γκρίνια που είπα πως θα προτιμούσα να είχε πχ 150 ευρώ ή συσκευη και να μου έδινε το ένα έξτρα γκιγκα τότε τι να πω....λατρεύω xiaomi αλλά για να πάω σε δικαρτο και πάνω από 2g μνήμη πρέπει να δώσω 400+....δεν υπάρχει μέση λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...