Προς το περιεχόμενο

Νέο Redmi Note 2 από την Xiaomi με MediaTek Helio X10 SoC και τιμή από $125


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θεωρίες γκρίνια που είπα πως θα προτιμούσα να είχε πχ 150 ευρώ ή συσκευη και να μου έδινε το ένα έξτρα γκιγκα τότε τι να πω....λατρεύω xiaomi αλλά για να πάω σε δικαρτο και πάνω από 2g μνήμη πρέπει να δώσω 400+....δεν υπάρχει μέση λύση?

Τρεις σελιδες σχολια και δεν βλεπω στο σχολιο μου να αναφερω ονομα χρηστη,να τον στοχοποιω και να ανοιγω προσωπικη συζητηση.Ενημερωτικα.

Μιλησα απλα για την "κεντρικη ιδεα" που αφηνουν τα σχολια στην γενικη τους μορφη.Μην το παιρνεις προσωπικα συνεπως.

 

Τελευταιο μοντελο mediatek,2 ραμ,5 μπροστα,13 πισω,xiaomi ui καινουριο,3060 Mah,32 rom και ποσα αλλα δεν νομιζω ακομη και 200 να το πουλησουν να με νοιαξει αν θα του λειπει κατι.

Εαν το επαιρνες 600 και 800 θα ειχες ολα τα δικια σου.Λογικο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος νομιζει οτι τα κινομαγαζα θα μας το πουλησουν λιγοτερο απο 160 ευρω(το απλο) ειναι πολυ γελασμενος

καλα , μεχρι να μπορεσουμε να το αγορασουμε εξαλλου.... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμούσα να έχει ένα καλό γυαλί για προστασία οθόνης, αλλά δεν πειράζει. Βέβαια γλυκοκοιτάζω και το Meizu m2 Note 5,5 που έχει πάνω κάτω τα ίδια αλλά με προστασία οθόνης στο οποίο όμως με χαλάει λίγο το IOS Like περιβάλλον του... Βέβαια περιμένουμε την άρση των Capital  controls g@moti την τρέλα μου g@mo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεις σελιδες σχολια και δεν βλεπω στο σχολιο μου να αναφερω ονομα χρηστη,να τον στοχοποιω και να ανοιγω προσωπικη συζητηση.Ενημερωτικα.

Μιλησα απλα για την "κεντρικη ιδεα" που αφηνουν τα σχολια στην γενικη τους μορφη.Μην το παιρνεις προσωπικα συνεπως.

 

Τελευταιο μοντελο mediatek,2 ραμ,5 μπροστα,13 πισω,xiaomi ui καινουριο,3060 Mah,32 rom και ποσα αλλα δεν νομιζω ακομη και 200 να το πουλησουν να με νοιαξει αν θα του λειπει κατι.

Εαν το επαιρνες 600 και 800 θα ειχες ολα τα δικια σου.Λογικο.

Δεν μπορώ να πω πως έχεις άδικο...είναι όντως σούπερ συσκευή σε σούπερ λεφτά....απλά εκανα μια παρατήρηση πως θα ήταν τέλειο για εμένα τουλάχιστον να είχε παραπανω μνήμη αλλά αυτό είναι τελείως υποκειμενικό ......γενικά συμφωνούμε όμως,και μόλις έχουμε πάλι paypall θα το τσιμπησω ακαριαία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις κάποιον στο εξωτερικό του λές είτε να στο παραγγείλει είτε να σου βάλει λεφτά στο Paypal και όταν βρεθείτε του τα δίνεις...Είναι μια λύση και αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...