Προς το περιεχόμενο

Η Samsung παρουσίασε το Keyboard Cover για τα Galaxy Note5 και Galaxy S6 edge+


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η samsung στην προσπάθειά της για ...innovation μου θυμίζει κάτι κοριτσάκια 6-8 χρονών που βάφονται στον καθρέφτη και φοράνε τα τακούνια της μαμάς τους για να της μοιάσουν. Ο μικρομεγαλισμός ανέκαθεν ήταν γραφικός. Όταν νομίζεις ότι είσαι η "μαμά" apple λογικό είναι να γελοιοποιείσαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

-Θα επρεπε να ειναι και power bank αυτο το πληκτρολόγιο.

 

-Εγω που γραφω πολλα email θα με βολεψει. Πφφφ

 

-Θα πρεπει να βγαλουν ενα αντιστοιχο αξεσουάρ που να γραφει μονο το logo της Samsung και να μπαινει απο πανω, για οσους τους ενοχλει η μεγαλη οθόνη.

 

-Περιμένουμε και αξεσουάρ με ροδελα για scrolling για οσους τους ενοχλει που το κινητο ειναι touch.

 

-θα πρεπει να βγαλουν επίσης φυσικό πληκτρολόγιο σαν του p900 με νούμερα απο το 0-9, γραφω πιο γρήγορα ετσι. Πφφφ

 

-θέλουμε S6 edge plus σε κόκκινο - χρυσαφι, με αυτο το keyboard, δυο πενακια, αξεσουάρ με κεραια, και τη ροδελα που λεω πιο πανω και να το λενε Iron Man Hulk Buster Edition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το πάρτε αν δεν σας αρέσει γιατί δεν το πουλάει μαζί με το κινητό και δεν είναι υποχρεωτικό. Όταν βγήκαν τα αφής λέγανε πόλοι και λένε και μέχρι τώρα ότι θέλουν κουμπιά και έτσι και τώρα το κράζουν. Αξεσουάρ είναι. Εμένα μου αρέσουν αυτοί με τα τεράστια handsfree ακουστικά σταθερού τηλεφώνου η σούπερ μαλάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε κατακαϊμένη Samsung και μετά έχεις τα μούτρα να τα βάζεις και με την apple............ε δεν γινεται θα το πω.......Α Π Α Τ Ο   Θ Α   Π Α Ε  Ι   ΡΕ...................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποσπώμενο φυσικό πληκτρολόγιο..it sucks..

 

Καρα off topic:αα ρε BlackBerry να μην εχεις εδώ αντιπροσωπο ..κλαψ ...οπου λεξη BlackBerry και καημός :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα δεν ξερω τι να πω νομιζω οτι το νοτε 4θα μεινει για πολυ καιρο στα χερια των χρηστων καθως θεωρω οτι το 5δεν ειναι και τοσος σημαντικη αναβαθμιση για να μην πω ειναι απλα ενε ρετουσαρισμα του 4 νομιζωβουι βιαστηκε καπως η σαμσουνγκ.εκτος αν ηθελε να στραφει σε αγορες αλλες οπως η αμερικανικη που ενδεχομενα να υστερει σε μεριδιο αγορας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...