Προς το περιεχόμενο

Αγορές με Paypal - ebay - Μέθοδος "Request Money"


olympara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν με ρωτάς αν σχετίζεται με αυτό, όχι δεν χρειάζεται. Αυτον τον τρόπο τον έχω δοκιμάσει πολλές φορές χωρίς προβλήματα και χωρίς να έχω συνδεδεμένη κάρτα. Απλά για κάποιους δεν πετυχαίνει ή τους δεσμεύει τα χρήματα. Δεν γνωρίζω κάτι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 647
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επιβεβαιώνω και εγώ...ήμαρτον...έλεος πια...έλιωσα στις προσπάθειες...

Πέρασε χρεωστική της Πειραιώς αλλά απέρριψε χρεωστική της Εθνικής.

Και σε μένα το ίδιο ρε φίλε, με Πειραιώς πέτυχε, λες να έχουν κολλητό τον Σάλλα ; αχαχαχαχα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είχα κάνει πριν κάνα μήνα το κόλπο με μια χρεωστική της Πειραιώς και είχα κάνει μεταφορά σε paypal 270 ευρώ.Τώρα που θέλω να φορτώσω 690 ευρώ μου πετάει το μήνυμα request denied.Τι άλλαξε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είχα κάνει πριν κάνα μήνα το κόλπο με μια χρεωστική της Πειραιώς και είχα κάνει μεταφορά σε paypal 270 ευρώ.Τώρα που θέλω να φορτώσω 690 ευρώ μου πετάει το μήνυμα request denied.Τι άλλαξε?

Προσπάθησε 2-3 φορες ακομα και αν δεν περάσει ξέχασε την, βαλε αλλη καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερες....μετα απο την ληξη της προηγουμενης χρεωστικης (πειραιως) βγαζει αυτο το μηνημα στο paypal (add card):

The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

καποιος/α που να ξερει τι παιζει με την φαση?

 

επισης send money απο account φιλου στο δικο μου για το paypal balance και αγορες απο ebay/usa μεχρι 100-200ε γινεται?

edit: εχω ηδη συνδεδεμενο τραπεζικο λογαριασμο με το paypal,,,γνωριζει κανεις αν δουλευει ωστε να μπουν ετσι τα λεφτα στο balance?

Επεξ/σία από zeke
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με VIRTUAL MASTERCARD από Εθνική μόλις έφαγα πόρτα (+νταβατζιλίκι 0,92Ε χωρίς λόγο). Με χρεωστική πειραιώς Visa Electron έστειλα 150Ε. Είχα την εντύπωση πως και οι virtual περνάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολούθησα τα βηματα και από το 9 με πηγαίνει στο 11 όπου  εκει εχει μονο επιλογη για log in χωρις να αναφερει καπου την επιλογή  "pay with my credit or debit card", καποιος μπορει να βοηθησει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολούθησα τα βηματα και από το 9 με πηγαίνει στο 11 όπου  εκει εχει μονο επιλογη για log in χωρις να αναφερει καπου την επιλογή  "pay with my credit or debit card", καποιος μπορει να βοηθησει;

 

Άλαξε browser ή user στα win

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά σε όλους, έστω ότι θα πληρώσω στον εαυτό μου ένα Χ ποσό στο paypall. πως θα πληρώσω το μαγαζί στο εξωτερικό με το ποσό που θα έχω στο paypall.

 

Γνωρίζουμε πόσο καιρό κάνει να πιστωθεί το ποσό αυτό από τον ένα λογαριασμό μας στον άλλον;

 

Ευχαριστώ Πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά σε όλους, έστω ότι θα πληρώσω στον εαυτό μου ένα Χ ποσό στο paypall. πως θα πληρώσω το μαγαζί στο εξωτερικό με το ποσό που θα έχω στο paypall.

 

Γνωρίζουμε πόσο καιρό κάνει να πιστωθεί το ποσό αυτό από τον ένα λογαριασμό μας στον άλλον;

 

Ευχαριστώ Πολύ!

 

Το PayPal πληρώνει πρώτα από το υπόλοιπο του λογαριασμού σου και κατόπιν δοκιμάζει να τραβήξει από την κάρτα/λογαριασμό.

 

Επί τόπου πιστώνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...