Προς το περιεχόμενο

Το 96,8% των smartphones που πωλούνται είναι iPhone ή Android


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 217
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο YouTube / windows central / wmpoweruser θα βρεις αυτό που ψάχνεις

Σορρυ, αλλα είσαι άσχετος με το θέμα μπρο.

Ψάξε καμιά ρομ καλύτερα.

Σορρυ μπρο, ταινίες βλέπω μόνο στο σινεμά και το gamato.

 

Τρόπος να ομαδοποιήσεις τις εφαρμογές; Live Folders (κάτι που δεν κάνει κανένα άλλο OS)

 

Δεν καταλαβαίνω αυτό που λες με τον τηλεφωνικό κατάλογο.

 

Όπως και να χει, φαίνεται πως δεν έχεις ιδέα απο τα 10αρια. Τσεκαρε τα μια και μετά γράψε οτι θες.

 

Yγ: Το android καλό είναι άμα εισαι geek και θες να πειραματίζεσαι με το κινητακι σου και να "μιναρεις" (όπως λένε και οι πατρινοι) με εφαρμογές ανούσιες. Γιατί δύσχρηστα ειναι για τον νορμάλ άνθρωπο που ζει έξω απο τα φορουμς.

Τα λέμε μόλις το ντροιντ αποκτήσει dialer που δεν κολλάει

Ε Δεν θα σηκωθώ βραδιάτικα να πάω σινεμά για να δω μια ταινία...γιατί  δεν έχει δικτύωση το lumnia

 

Σινεμά θα πάω με καμιά κοπελίτσα

 

Live Folders να τα έχω όλα στην επιφάνεια εργασίας??? εκεί θέλω να έχω μόνο χρήσιμα widgets...εγώ σου λέω για το χαμό που γίνεται ποιο μέσα...και scrol και scrol και άντε βγάλε άκρη δεν μου αρέσει το χύμα (τα έχω και τα δυο σε android από το 4.1.1 που τα θυμαμαι)

 

Όσο για το αν τα κάνει κάποιο OS...και πάλι το έχω σε android(εργοστασιακά  έτσι όπως ήρθε από την κακια samsung)

 

Ο τηλεφωνικός κατάλογος είναι δύσχρηστος...καμιά σχέση με την ευχρηστία σε android ή και IOS  αν θες απλά για τηλέφωνα καλός είναι

 

ο dialer και το ιστορικό ακόμα χειρότερα...ξεχώρισε τα ανά μέρες Δευτέρα αυτές οι κλήσεις  Κυριακή αυτές ευδιάκριτα!!!   κτλ κτλ....ένα ευδιάκριτο σημάδι για εισερχόμενα εξερχόμενα αναπάντητες όλα χύμα μέσα(πάλι καλά με την σειρά)  μια φώτο δίπλα από τα νούμερα??στο κατάλογο γιατί βάλαμε τις φώτο για να τρώνε μνήμη??

Άσχετο βοήθα και λίγο πως μπλοκάρω ένα νούμερο να του δείχνει κατειλημμένο όταν με παίρνει(με ενοχλούν από vodafon και cosmote)

 

Ποιος dialer του android σου κόλλησε??Τι του έκανες??τόσες συσκευές περάσαν όλα μια χαρά

 

 

Ακόμα και το project  που ανέφερες είναι για να μετατρέπουν οι developers τα android apps σε εφαρμογές για windows(για να γεμίσει το store) 

 

Σορρυ αλλά αυτά είναι για geeks όπως λες για ψαγμενους για developer για άτομα που όλο σκαλίζουν το κινητό τους

 

 

Υ.Γ. σαν συνειδητοποιημένος user δεν θα βάλω windows 10...άσε να δοκιμάσουν οι άλλοι πρώτα δεν έχω χρόνο για πειράματα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε ακόμα cinema ?

Ναι. Αν θες να στηρίξεις τις αγαπημένες σου ταινίες.

Τα λεμε οταν το windows phone δεν κανει επανεκκινηση μονο του.

Μόνο αν είσαι άχρηστος η έχεις προβληματική συσκευή παίζει αυτό.

Αντιθέτως στο android οχι μόνο restart αλλα αι freezing παίζει.

Λοςπου μπρο

Ε Δεν θα σηκωθώ βραδιάτικα να πάω σινεμά για να δω μια ταινία...γιατί δεν έχει δικτύωση το lumnia

 

Σινεμά θα πάω με καμιά κοπελίτσα

 

Live Folders να τα έχω όλα στην επιφάνεια εργασίας??? εκεί θέλω να έχω μόνο χρήσιμα widgets...εγώ σου λέω για το χαμό που γίνεται ποιο μέσα...και scrol και scrol και άντε βγάλε άκρη δεν μου αρέσει το χύμα (τα έχω και τα δυο σε android από το 4.1.1 που τα θυμαμαι)

 

Όσο για το αν τα κάνει κάποιο OS...και πάλι το έχω σε android(εργοστασιακά έτσι όπως ήρθε από την κακια samsung)

 

Ο τηλεφωνικός κατάλογος είναι δύσχρηστος...καμιά σχέση με την ευχρηστία σε android ή και IOS αν θες απλά για τηλέφωνα καλός είναι

 

ο dialer και το ιστορικό ακόμα χειρότερα...ξεχώρισε τα ανά μέρες Δευτέρα αυτές οι κλήσεις Κυριακή αυτές ευδιάκριτα!!! κτλ κτλ....ένα ευδιάκριτο σημάδι για εισερχόμενα εξερχόμενα αναπάντητες όλα χύμα μέσα(πάλι καλά με την σειρά) μια φώτο δίπλα από τα νούμερα??στο κατάλογο γιατί βάλαμε τις φώτο για να τρώνε μνήμη??

Άσχετο βοήθα και λίγο πως μπλοκάρω ένα νούμερο να του δείχνει κατειλημμένο όταν με παίρνει(με ενοχλούν από vodafon και cosmote)

 

Ποιος dialer του android σου κόλλησε??Τι του έκανες??τόσες συσκευές περάσαν όλα μια χαρά

 

 

Ακόμα και το project που ανέφερες είναι για να μετατρέπουν οι developers τα android apps σε εφαρμογές για windows(για να γεμίσει το store) https://www.youtube.com/watch?v=zltNsxV5OeA

 

Σορρυ αλλά αυτά είναι για geeks όπως λες για ψαγμενους για developer για άτομα που όλο σκαλίζουν το κινητό τους

 

 

Υ.Γ. σαν συνειδητοποιημένος user δεν θα βάλω windows 10...άσε να δοκιμάσουν οι άλλοι πρώτα δεν έχω χρόνο για πειράματα

1. Λεγονται Lumia

2. Μπορείς να κατεβάσεις άλλη εφαρμογή για dialer αλλα δεν έχεις ιδέα.

3. Εδω και κανα μήνα οσοι έχουμε wp έχουμε κατεβάσει αντροιντ απς στα κινητά μας αλλα εσυ δεν έχεις ιδέα ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ.

 

Ψάξε 5 πράγματα πρώτα και μετά γράψε κατεβατα γιατι όσα λες ειναι ατοπα αφου δεν έχεις ιδέα απο τα wp.

 

Καλό ξημέρωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε ακόμα cinema ?

 

Eδω βλέπουν ταινίες online.Προφανώς από το wp.

Έχω και εγώ έναν mybook,και τον βλέπει ό,τι συσκευή κυκλοφορεί στο σπίτι.Προφανώς επιτέλους έγινα nerd,βάζοντας μια στατική ip και κατεβάζοντας ταινίες με αξιοπρεπή ανάλυση και ήχο.Δόξα τω λαό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ φίλε το "δεν έχεις ιδέα σε καμιά περίπτωση δεν είναι επιχείρημα" οκ σε θίξαμε το WP οκ έκανες μια αγορά μεγια σου!!

Εσύ που έχεις ιδέα για πες μας και εμάς να μάθουμε!!! με επιχειρήματα!!!!Δεν έχεις απαντήσει σε τίποτα από τα παραπάνω δεν έχεις προτείνει τίποτα.
 
Εσένα σε βολεύει έμενα δεν με βολεύει και δεν βολεύει για επαγγελματική χρήση σε καμιά περίπτωση ..

 

Αν θέλω android εφαρμογές γιατί να πάρω wp?? και να κάνω αλχημείες?? άσε που θα έχουν τους περιορισμούς του λειτουργικού

http://www.ibtimes.co.uk/how-install-android-apk-windows-10-mobile-1514674αυτο λες??δες τι περιορισμούς έχει(άσχετο το root είναι ποιο εύκολο)

 


Εγώ ο ανίδεος δοκίμασα μερικά apps για επαφές και dialer αλλά δεν με ικανοποίησαν τώρα δοκιμάζω το contacts άλλα δεν έχει Ελληνικά εκτός όλων των άλλων πχ δεν διάβασε το ιστορικό που υπήρχε  βλέπει σαν ιστορικό μόνο κλήσεις που γίνονται μέσα από την εφαρμογή από αυτό και μόνο για πέταμα!!! έχεις κάτι καλό να προτείνεις έστω εφάμιλλο του stock android??----με επιχειρήματα!!!

 

Ακόμα δεν μου πρότεινες  τίποτα για την εκτύπωση που έλεγα εχθές---Επιχειρήματα (ξέρω είμαι ανίδεος) διαφώτισε μας

 

 

 

Ο φίλος ποιο πάνω έθεσε το ερώτημα για την κρυπτογράφηση....αν πάρω το κινητό σου και βγάλω την κάρτα sd εχω πρόσβαση στα αρχεία σου??

 

 

Στο android κρυπτογραφώ όλη την συσκευή---Επιχειρήματα !!!!

Όσο για τα κολλήματα..μάλλον δεν έχεις πιάσει android συσκευή ποτέ και το άκουσες απο κάπου. και ρωτάω  .

 

Εγώ γιατί δεν έχω ποτέ κολλήματα??

Και κοίταξε μην μου φέρεις παραδείγματα με χρήστες που φλασαραν custom rom,η έχουν κάνα κινέζικο μηχάνημα με πειραγμένη ρομ  η έχουν βάλει ολη την σαβούρα  εκεί μέσα

Όπως έλεγε προχθές καποιoς σε αλλο post (δεν είχε χώρο για να πάρει αναβάθμιση το play store) εκεί θες και τα παθαίνεις

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Eλευθερια ΣΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ σου λενε.

Bluetooth,ταινιες,μουσικη,απενεργοποιηση εφαρμογων,παραμετροποιηση,features,απουσια του καρκινωματος(itunes) κλπ...

Μαλλον δεν επιασες ποτε σου android.

 

Κανω ολη την δουλεια μου με τα defaults και ΑΚΟΜΗ περισσοτερα.Διαφωνεις σε αυτο σε σχεση με οτι ειπες που ησουν λαθος;Επειδη ολα αυτα που ειπες δειχνουν ατομο που δεν επιασε android στο χερι του.

Τι δεν καταλαβες ακριβως σε αυτο που σου ειπα;

 

 

Είσαι τόσο εγωπαθής, που νομίζεις ότι ο μέσος χρήστης θέλει (ή πρέπει) να κάνει αυτά που κάνεις εσύ. Η λογιστριά μου, η αδερφη μου και ο δικηγόρος μου, δεν έχουν ανάγκη να στέλνουν τα αρχεία τους με bluetooth. Ο υπολογιστής τους δεν έχει καν bluetooth. Επιπλέον, δεν βλέπουν ταινίες με υποτιτλους σε μια οθόνη 4-5 ιντσών, το κάνουν σε μια συσκευή που έγεται τηλεόραση (συγγνώμη που δεν έχουν την ίδια ανάγκη με εσένα). Για τους επαγγελματίες δε, υπάρχουν και οι λυσεις cloud αλλά κι αυτές δεν σου κάνουν εσένα, το ξέρω.

 

Επιπλέον, είσαι και τόσο ειρωνικός (επαναλαμβάνεις συνεχώς τη βλακεία ότι αφού δεν συμφωνω μαζί σου, δεν έχω πιάσει Android), που δεν πρόκειται να συνεχίσω την αντιπαράθεση μαζί σου.

Καλή συνέχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ φίλε το "δεν έχεις ιδέα σε καμιά περίπτωση δεν είναι επιχείρημα" οκ σε θίξαμε το WP οκ έκανες μια αγορά μεγια σου!!

 

Εσύ που έχεις ιδέα για πες μας και εμάς να μάθουμε!!! με επιχειρήματα!!!!Δεν έχεις απαντήσει σε τίποτα από τα παραπάνω δεν έχεις προτείνει τίποτα.

 

Εσένα σε βολεύει έμενα δεν με βολεύει και δεν βολεύει για επαγγελματική χρήση σε καμιά περίπτωση ..

 

Αν θέλω android εφαρμογές γιατί να πάρω wp?? και να κάνω αλχημείες?? άσε που θα έχουν τους περιορισμούς του λειτουργικού

 

http://www.ibtimes.co.uk/how-install-android-apk-windows-10-mobile-1514674αυτο λες??δες τι περιορισμούς έχει(άσχετο το root είναι ποιο εύκολο)

 

 

Εγώ ο ανίδεος δοκίμασα μερικά apps για επαφές και dialer αλλά δεν με ικανοποίησαν τώρα δοκιμάζω το contacts άλλα δεν έχει Ελληνικά εκτός όλων των άλλων πχ δεν διάβασε το ιστορικό που υπήρχε βλέπει σαν ιστορικό μόνο κλήσεις που γίνονται μέσα από την εφαρμογή από αυτό και μόνο για πέταμα!!! έχεις κάτι καλό να προτείνεις έστω εφάμιλλο του stock android??----με επιχειρήματα!!!

 

Ακόμα δεν μου πρότεινες τίποτα για την εκτύπωση που έλεγα εχθές---Επιχειρήματα (ξέρω είμαι ανίδεος) διαφώτισε μας

 

 

 

Ο φίλος ποιο πάνω έθεσε το ερώτημα για την κρυπτογράφηση....αν πάρω το κινητό σου και βγάλω την κάρτα sd εχω πρόσβαση στα αρχεία σου??

 

 

Στο android κρυπτογραφώ όλη την συσκευή---Επιχειρήματα !!!!

 

Όσο για τα κολλήματα..μάλλον δεν έχεις πιάσει android συσκευή ποτέ και το άκουσες απο κάπου. και ρωτάω .

 

Εγώ γιατί δεν έχω ποτέ κολλήματα??

 

Και κοίταξε μην μου φέρεις παραδείγματα με χρήστες που φλασαραν custom rom,η έχουν κάνα κινέζικο μηχάνημα με πειραγμένη ρομ η έχουν βάλει ολη την σαβούρα εκεί μέσα

 

Όπως έλεγε προχθές καποιoς σε αλλο post (δεν είχε χώρο για να πάρει αναβάθμιση το play store) εκεί θες και τα παθαίνεις

 

 

Επειδή ψάχνεις μόνο για αντροιντ και οχι για wp γιαυτο εισαι άσχετος. Υπάρχουν απαντήσεις σε οτι θες.

 

Γιατί να πάρει κάποιος wp και να κατεβασει android apps? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ low/mid range δεν θα σέρνετε όπως τα αντροιντ. Θα παίρνει αναβαθμίσεις και θα έχει καλύτερη κάμερα και ποιότητα σαν συσκευή. Γιαυτο.

 

Τωρα με encryptions δεν ξέρω τι παίζει γιατί όπως ειπα αυτά ειναι για geeks.

 

Σχετικά με την ασφάλεια μπορώ οποιαδήποτε στιγμή μέσω πισι να βρω που ειναι το κινητό μου.

 

Άμα θες να εκτυπώνεις Μπαμ Μπαμ υπάρχει εφαρμογή Ή ΑΠΛΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΤΡΟΙΝΤ ΕΦΑΡΜΟΓΗ. To ίδιο ισχύει και για dialer.

 

Τα υπόλοιπα άλλη φορα... γιατί είμαι σε δουλεία

Αγαπητέ φίλε το "δεν έχεις ιδέα σε καμιά περίπτωση δεν είναι επιχείρημα" οκ σε θίξαμε το WP οκ έκανες μια αγορά μεγια σου!!

 

Εσύ που έχεις ιδέα για πες μας και εμάς να μάθουμε!!! με επιχειρήματα!!!!Δεν έχεις απαντήσει σε τίποτα από τα παραπάνω δεν έχεις προτείνει τίποτα.

 

Εσένα σε βολεύει έμενα δεν με βολεύει και δεν βολεύει για επαγγελματική χρήση σε καμιά περίπτωση ..

 

Αν θέλω android εφαρμογές γιατί να πάρω wp?? και να κάνω αλχημείες?? άσε που θα έχουν τους περιορισμούς του λειτουργικού

 

http://www.ibtimes.co.uk/how-install-android-apk-windows-10-mobile-1514674αυτο λες??δες τι περιορισμούς έχει(άσχετο το root είναι ποιο εύκολο)

 

 

Εγώ ο ανίδεος δοκίμασα μερικά apps για επαφές και dialer αλλά δεν με ικανοποίησαν τώρα δοκιμάζω το contacts άλλα δεν έχει Ελληνικά εκτός όλων των άλλων πχ δεν διάβασε το ιστορικό που υπήρχε βλέπει σαν ιστορικό μόνο κλήσεις που γίνονται μέσα από την εφαρμογή από αυτό και μόνο για πέταμα!!! έχεις κάτι καλό να προτείνεις έστω εφάμιλλο του stock android??----με επιχειρήματα!!!

 

Ακόμα δεν μου πρότεινες τίποτα για την εκτύπωση που έλεγα εχθές---Επιχειρήματα (ξέρω είμαι ανίδεος) διαφώτισε μας

 

 

 

Ο φίλος ποιο πάνω έθεσε το ερώτημα για την κρυπτογράφηση....αν πάρω το κινητό σου και βγάλω την κάρτα sd εχω πρόσβαση στα αρχεία σου??

 

 

Στο android κρυπτογραφώ όλη την συσκευή---Επιχειρήματα !!!!

 

Όσο για τα κολλήματα..μάλλον δεν έχεις πιάσει android συσκευή ποτέ και το άκουσες απο κάπου. και ρωτάω .

 

Εγώ γιατί δεν έχω ποτέ κολλήματα??

 

Και κοίταξε μην μου φέρεις παραδείγματα με χρήστες που φλασαραν custom rom,η έχουν κάνα κινέζικο μηχάνημα με πειραγμένη ρομ η έχουν βάλει ολη την σαβούρα εκεί μέσα

 

Όπως έλεγε προχθές καποιoς σε αλλο post (δεν είχε χώρο για να πάρει αναβάθμιση το play store) εκεί θες και τα παθαίνεις

 

 

Επειδή ψάχνεις μόνο για αντροιντ και οχι για wp γιαυτο εισαι άσχετος. Υπάρχουν απαντήσεις σε οτι θες.

 

Γιατί να πάρει κάποιος wp και να κατεβασει android apps? ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ low/mid range δεν θα σέρνετε όπως τα αντροιντ. Θα παίρνει αναβαθμίσεις και θα έχει καλύτερη κάμερα και ποιότητα σαν συσκευή. Γιαυτο.

 

Τωρα με encryptions δεν ξέρω τι παίζει γιατί όπως ειπα αυτά ειναι για geeks.

 

Σχετικά με την ασφάλεια μπορώ οποιαδήποτε στιγμή μέσω πισι να βρω που ειναι το κινητό μου.

 

Άμα θες να εκτυπώνεις Μπαμ Μπαμ υπάρχει εφαρμογή Ή ΑΠΛΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΤΡΟΙΝΤ ΕΦΑΡΜΟΓΗ. To ίδιο ισχύει και για dialer.

 

Τα υπόλοιπα άλλη φορα... γιατί είμαι σε δουλεία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά από το HTC 8S απογοητευμένος.Σαν design μάρεσε αρκετά αλλά μέχρι εκεί.Δεν υποστηρίζεται όσο πρέπει η συσκευή σε θέμα ενημερώσεων,εφαρμογών(π.χ το fb σου δείχνει 5 φορές μια loop από αναρτήσεις,taxibeat αρνείται να εγκατασταθεί σαυτή τη συσκευή,τον πρώτο χρόνο έπρεπε να σβήνω τραγούδια από το PC)και περιμένω στο μέλλον καμιά καλή ευκαιρία για android.Privacy-wise εδώ το gps δουλεύει χωρίς internet data :P.Με βόλεψε αυτό στην Αθήνα, δεν λέω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση:

encryption μπορεις να κανεις σε wp ή μηδεν ασφαλεια σε περιπτωση που σου κλεψουν το κινητο;

https://www.microsoft.com/el-gr/store/apps/file-locker/9wzdncrfhv05

και

https://www.microsoft.com/el-gr/store/apps/privacy-protection/9wzdncrfhz42

και άλλα πολλά... Όρεξη να έχεις να ψάχνεις.

ή

Άμα θες να εκτυπώνεις Μπαμ Μπαμ υπάρχει εφαρμογή Ή ΑΠΛΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΤΡΟΙΝΤ ΕΦΑΡΜΟΓΗ. To ίδιο ισχύει και για dialer.

Ακόμα δεν μου πρότεινες  τίποτα για την εκτύπωση που έλεγα εχθές---Επιχειρήματα (ξέρω είμαι ανίδεος) διαφώτισε μας

Αν έχεις brother εκτυπωτή:

http://www.brother-usa.com/connect/mobile/windows.aspx

αλλιώς:

https://www.microsoft.com/el-gr/store/apps/printjinni-mobile-printing-app/9wzdncrddqgz

μιλάμε για δωρεάν πάντα. Αλλιώς υπάρχουν κι άλλες επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμιά σχέση με το encryption του android....Αυτά εισάγουν  ολα τα αρχεία σου σε ένα φάκελο και τα κρυπτογραφούν..και μετά πρέπει να τα διαγράψεις απο την αρχική θέση τους φαντάζομαι πως μετά εφαρμογές πχ σαν το photo album δεν θα βλέπουν καν τις φώτο σου θα δοκιμάσω και θα σε πω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμιά σχέση με το encryption του android....Αυτά εισάγουν  ολα τα αρχεία σου σε ένα φάκελο και τα κρυπτογραφούν..και μετά πρέπει να τα διαγράψεις απο την αρχική θέση τους φαντάζομαι πως μετά εφαρμογές πχ σαν το photo album δεν θα βλέπουν καν τις φώτο σου θα δοκιμάσω και θα σε πω.

Encryption αρχείων ζήτησες. Σε αντίθετη περίπτωση θα μπορούσα να πω ότι το encryption του android δεν έχει καμία σχέση με αυτό. Μπορείς να κρύψεις ή να κλειδώσεις τα αρχεία σου και έχουν δικό τους interface για να τα βλέπεις (λόγω sandbox). Τουλάχιστον στο πρώτο που έχω εγκαταστήσει στο κινητό μου. Προσωπικά το προτιμώ έτσι. γιατί μένουν πιο έυκολα μακρυα από αδιακριτα βλέματα...

Ποια συσκευή android έχεις; Το lumia 635 της συζύγου, έχει εγκαταστημένες 30-40 εφαρμογές και δεν κολλάει καθόλου, κοστίζοντας περίπου 100€ (στο σκρουτζ), μπορείς να μου προτείνεις ένα αντίστοιχης τιμής android που να μπορεί να τρέχει ομαλότατα με τόσες εγκατεστημένες εφαρμογές. Θα μπορούσα να σου κάνω την ίδια ερώτηση και για το lumia 435 (80€ περίπου), αλλά δεν το έχω δουλέψει ο ίδιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμιά σχέση με το encryption του android....Αυτά εισάγουν ολα τα αρχεία σου σε ένα φάκελο και τα κρυπτογραφούν..και μετά πρέπει να τα διαγράψεις απο την αρχική θέση τους φαντάζομαι πως μετά εφαρμογές πχ σαν το photo album δεν θα βλέπουν καν τις φώτο σου θα δοκιμάσω και θα σε πω.

Ακόμα ασχολείσαι με τα wp? Μπράβο υπομονή. Για σπάσιμο νεύρων καλά είναι για τίποτα άλλο όμως. Είδη έπεσαν στο 2.5% από το 2.8% όπως έγραφα και πιστεύω θα πέσει και κάτω από 2 αν συνεχίσει τις χαζομάρες η MS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...