Προς το περιεχόμενο

Η ASUS παρουσίασε το ZenFone 2 Deluxe Special Edition με αποθηκευτικό χώρο 256GB


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά εδω στην Αμερική η εκδοσή με τα 64 εχει 300 δολάρια 

το εχει ενας φιλος μου

το κινητό είναι απο τα καλύτερά που εχω δει...

με την σκέψη και μόνο κάνει τα παντα ...ουτε χιλιοστό του δευτερολεπτου καθυστέρηση ...σαν κατασκευή πάρα πολυ καλο και γενικα εχεις την εντύπωση οτι εχεις στα χερια σου ενα κινητό με τα επιμέρους  καλύτερα στοιχεία απο ολα τα κινητα που κυκλοφορούν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα γύρισα απο ενα κατάστημα ....είχα στα χέρια μου το Note 5 και το edge+ για κανένα 2 ωρο...οτι είπα για τα αλλα κινητά ..παρτε ενα σφουγγάρι και σβηστετα  .....τα 2 νεα μοντελα απλα δεν εχουν αντίπαλο ....δεν ξερω τι αλλο να γράψω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα γύρισα απο ενα κατάστημα ....είχα στα χέρια μου το Note 5 και το edge+ για κανένα 2 ωρο...οτι είπα για τα αλλα κινητά ..παρτε ενα σφουγγάρι και σβηστετα  .....τα 2 νεα μοντελα απλα δεν εχουν αντίπαλο ....δεν ξερω τι αλλο να γράψω 

μεγαλη μπουκια φαε.... μεγαλο λογο μην λες.....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καλη μερα απο το πρωί φαίνεται 

ακριβως. και φανηκε  απο τα περσινα ZEN, οτι η ASUS ηρθε στην αγορα των κινητων, για να ταραξει τα νερα..!!! 

 

και αυτον τον καιρο, το ZEN 2 ειναι το γρηγοροτερο κινητο στον πλανητη, στην σουιτα του PCmark που μετραει το Work performance, το οποιο αντικατοπτριζει την καθημερινοτητα μας...!  

 

αυτο σημαινει -με απλα λογια- οτι η αποκρισιμοτητα του, στο χερι, δεν παιζεται...!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...