Προς το περιεχόμενο

ote tv go σε ταμπλετ


vakas77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά έχω το εξής πρόβλημα και θα ήθελα την βοήθεια σας αλλά και τις απόψεις σας:

Θέλω να παρακολουθήσω τα προγράμματα του ΟΤΕ μέσω της υπηρεσίας ote TV go αυτό γίνετε με τους εξής τρόπους

 

Στο σπίτι, ταυτόχρονα με την τηλεόραση, και από την OTE TV GO συσκευή τους μέσω Wi-Fi, αν έχουν ευρυζωνική σύνδεση ΟΤΕ (ADSL, VDSL) αλλά και

• εκτός σπιτιού, μέσω των δικτύων 3G και 4G της COSMOTE ή από οποιοδήποτε δίκτυο Wi-Fi, αν έχουν σύνδεση COSMOTE

 

Εγω θελω να σταθω με τον τροπο  από οποιοδήποτε δίκτυο Wi-Fi, αν έχουν σύνδεση COSMOTE , για να καταλάβετε τι εννοεί εξηγώ  για να συνδεθείς σε κάποιο wifi (πλην του δικού σου )που δεν είναι ΟΤΕ αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να στείλεις ένα μήνυμα δωρεάν από την συσκευή που θα χρησιμοποιήσεις για το ote go (όταν πας να δεις από την συσκευή σου και δεν είσαι συνδεδεμένος στον παροχο σου δηλαδή τον ΟΤΕ αλλά σε κάποιο άλλο παροχο  σου λέει για να μπορείς να δεις πρέπει να στείλεις ένα μήνυμα με την προϋπόθεση η κάρτα sim να είναι της cosmote) αν παρακολουθείς από smartphone το στέλνεις το μήνυμα αλλά όταν το έχεις σε tablet που δεν έχει την δυνατότητα να στείλει μήνυμα τότε τι κάνεις???

 

Γίνετε με κάποιο τρόπο να κάνω το tablet 3g με κάποιον ανταπτορα ίσως ώστε να μπορέσω να στείλω αυτό το μήνυμα για να μπορέσω να συνδεθώ??

Το μήνυμα πρέπει να σταλεί αποκλειστικά από την συσκευή που θα έχει το ΟΤΕ go

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...