Προς το περιεχόμενο

[tablet]Asus VivoTab Note 8 - Tablet 8" 32GB Μαύρο 129,03€ @public [εξαντλήθηκε]


leonpapas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα τι εχει, Office Home and Student 2013 η Office 365 ετήσιο? Thanks.

Κι εγώ έχω την ίδια απορία και είναι ο σημαντικότερος παράγοντας για να αποφασίσω αν θα το πάρω ή όχι.

 

Επίσης, τι βάρος έχει; 380 ή 580γρ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 349
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν χρειαζόμουν tablet, δεν χρειάζομαι tablet, δεν θέλω tablet...

Το πήρα, ευχαριστώ τον t.s.

 

ο λόγος :

1. τα w10 που η ενοποίηση των συσκευών σε μια πλατφόρμα μου αρέσει

2. τα 2gb ram

3. οι δώδεκα άτοκες, οκ κρίση αλλά €10,75 τον μήνα περισσεύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα για το Office. Υποτίθεται ότι το "καινούργιο" M81C είχε το 365 και όχι αυτό. Αλλά αφού είναι "Bing" και αυτό (δηλ. δωρεάν για <9") λογικό να έχει τα Office 365 που επίσης τα δίνει σαν promo η MS. 

 

(Θυμίζω από παλιά θέματα: M81C = χειρότερη έκδοση χωρίς wacom κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τη στιγμή που λέει τα office 2013 στο site αν γκρινιάξει κάποιος ίσως και να βγάλει κάτι. Δύσκολα αλλά δεν έχει να χάσει και τίποτα.

το m81 πάντως είναι πιο όμορφο :( , αλλά χωρίς πενάκι απο ότι βλέπω http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/ASUS-VivoTab-8-M81C-B1-MSBK-Signature-Edition-Tablet/productID.307626900 .

απο notebookcheck :
If that is not an issue, the little 8-inch tablet can be used for many types of tasks. Worth mentioning here is also the full version of Microsoft Office Home & Student 2013 (included in the purchase price), which the tablet handles with aplomb

http://www.notebookcheck.net/Review-Asus-VivoTab-Note-8-M80TA-Tablet.115101.0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

If that is not an issue, the little 8-inch tablet can be used for many types of tasks. Worth mentioning here is also the full version of Microsoft Office Home & Student 2013 (included in the purchase price), which the tablet handles with aplomb

 

Ναι, έτσι όπως τα γράφεις ήταν τα πράγματα, αλλά με αυτή την version έχουμε Bing+365 απ' ό,τι φαίνεται, ίσως αυτό να δικαιολογεί και την καλή τιμή. Αν δείτε στο forum με τις προσφορές παλιότερα είχε παίξει το ίδιο ή το χειρότερο σε αρκετά πιο ακριβά. Εδώ μιλάμε για προσφορά αντίστοιχη της παλιάς του encore. Απορώ γιατί δεν εξαντλήθηκε ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα και εγώ τελικά.

gps έχει.

μέσα είχε και σε εμένα κάρτα για 365.Δεν το έβαλα ακόμα για να δω σε τι αντιστοιχεί, 2013 ή 365 ετήσιο.

ελαφρύ μου φάνηκε.

το 10αρι teclast x98 της αδερφής μου έχει σαφώς ανώτερη απτή ποιότητα κατασκευής.

Αφού έχεις κάρτα που λέει 365 πως θα αντιστοιχεί σε 2013; Όλα τα μηχανάκια κάτω από 9" έχουν έναν χρόνο Office 365 Personal. Ακόμα και το Lumia 640XL που έχω το δίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το χρειαζόμουν, δεν μου περίσσευαν τα χρήματα αλλά το πήρα. 2GB RAM και επώνυμο και από Ελληνικό μαγαζί είναι Super. Λίγο που το δούλεψα είναι εκπληκτικό! Δεν το μετανιώνω. Θα μας καταστρέψετε εδώ μέσα με τις προσφορές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το χρειαζόμουν, δεν μου περίσσευαν τα χρήματα αλλά το πήρα. 2GB RAM και επώνυμο και από Ελληνικό μαγαζί είναι Super. Λίγο που το δούλεψα είναι εκπληκτικό! Δεν το μετανιώνω. Θα μας καταστρέψετε εδώ μέσα με τις προσφορές...

είμαι στην ίδια φάση και αναποφάσιστος. απελπισία. και το χειρότερο είναι ότι είναι πολύ καλύ προσφορά και δεν έχει εξαντληθεί αλλά ούτε δείχνει ιδιαίτερο ενδιαφέρον ο κόσμος και αναρωτιέμαι γιατί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα κ γω.μια χαρα ωραιωτατο.τα χρωματα της οθονης μου φαινονταιμκαπως ξεθωριασμενα ββεβαια. μηπως εχει παιξει κανεις μεμτις ρυθμισεις των χρωματων  απτο προγραματακι της ιντελμπου χει κατω δεξια? χρειαζεται ενα screen calibration 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και μια εξωτερική κάρτα γραφικών που φαίνεται καλούτσικη για το φίλο που ρώτησε, για περισσότερες ψάξε displaylink, mct j5create, smsc που είναι τα τσιπάκια και πάντα για usb 2.0

 

@Zaknafein 380 είναι αλλά και πάλι δεν είναι τόσο ελαφρύ

 

@ostvarivanje έχεις κάνεις clean install τα 10άρια και σου τρώει μπαταρία; Για πόσο % διαφορά μιλάμε; FAQ της Asus εδώ για clean install των 10 (με τον γνωστό τρόπο) για όποιον ενδιαφέρεται

 

Λοιπόν, έψαξα για μεμβράνη προστασίας οθόνης και φυσικά δε βρήκα στην εγχώρια αγορά.

 

Αν υπάρχουν άλλοι τρεις ενδιαφερόμενοι για να μοιραστούμε τα έξοδα και να πάρει από μία ο καθένας, μπορώ να παραγγείλω από Illumishield και θα μας βγει 6-7€ η κάθε μεμβράνη. Μιλάω για τη μεσαία "Japanese" που είναι η πιο φθηνή. Όποιος θέλει pm και αν μαζευτούμε, βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...