Προς το περιεχόμενο

Moto 360 Official Thread


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ερωτηση γι αυτους που το εχουν και γνωριζουν.

 

το πηρα σημερα και το χρησιμοποιω με ενα iphone 5s.

 

παρατηρησα πως μου στελνει ειδοποιησεις για gmail και hangout αλλα δε βλεπω να μου στελνει για yahoo mail καθως και για μηνυματα sms και imessage. κανω κατι λαθος ή δεν λειτουργει σε αυτα;

 

αν καποιος γνωριζει ας μου ανοιξει τα ματια γιατι προς το παρον μου εχουν βγει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω ερωτηση γι αυτους που το εχουν και γνωριζουν.

 

το πηρα σημερα και το χρησιμοποιω με ενα iphone 5s.

 

παρατηρησα πως μου στελνει ειδοποιησεις για gmail και hangout αλλα δε βλεπω να μου στελνει για yahoo mail καθως και για μηνυματα sms και imessage. κανω κατι λαθος ή δεν λειτουργει σε αυτα;

 

αν καποιος γνωριζει ας μου ανοιξει τα ματια γιατι προς το παρον μου εχουν βγει...

 

Μηπως τα εχεις κανει block μεσα απο την εφαρμογη του android wear στο κινητο;

 

Δες και αυτo:

 

 

Και εδω! http://www.cnet.com/how-to/how-android-wear-works-with-ios-what-you-need-to-know-faq/

 

When paired with an iPhone, Android Wear lets you receive and read contents of your Gmail messages. From the iPhone app, tap the Settings cog and then Email cards to turn on the Rich Gmail cards toggle. This will allow you to archive, delete or reply to emails from your watch face.

 

http://www.tomsguide.com/us/android-wear-on-ios,news-21535.html

Επεξ/σία από Swimmer21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο ρολόι σάς αναγνωρίζει τα ελληνικά όταν μιλάτε; Στο κντ έχω βάλει και τα ελληνικά στις γλώσσες και τα αναγνωρίζει κανονικά εκεί, στο ρολόι υπάρχει κάποια αντίστοιχη επιλογή που πρέπει να κάνω; Ή κανονικά αρκεί το 1ο (από το κντ δλδ) και εμένα για κάποιο λόγο δε δουλεύει; Μήπως απλά δε συνεργάζεται στην πράξη με 2 γλώσσες και προσπαθεί να καταλάβει αγγλικά πάντα;

 

Edit: Με μόνο ελληνικά δουλεύει τελικά, αλλά βάζοντας και αγγλικά άστα.. Υποτίθεται αναγνωρίζει στην αρχή ποια από τις επιλεγμένες μιλάς και ενεργοποιεί το αντίστοιχο λεξικό, όπως λέει στο άρθρο που έχει ποσταριστεί εδώ, αλλά στην πράξη δεν...

Επεξ/σία από nikosdet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ρολόι σάς αναγνωρίζει τα ελληνικά όταν μιλάτε; Στο κντ έχω βάλει και τα ελληνικά στις γλώσσες και τα αναγνωρίζει κανονικά εκεί, στο ρολόι υπάρχει κάποια αντίστοιχη επιλογή που πρέπει να κάνω; Ή κανονικά αρκεί το 1ο (από το κντ δλδ) και εμένα για κάποιο λόγο δε δουλεύει; Μήπως απλά δε συνεργάζεται στην πράξη με 2 γλώσσες και προσπαθεί να καταλάβει αγγλικά πάντα;

 

Edit: Με μόνο ελληνικά δουλεύει τελικά, αλλά βάζοντας και αγγλικά άστα.. Υποτίθεται αναγνωρίζει στην αρχή ποια από τις επιλεγμένες μιλάς και ενεργοποιεί το αντίστοιχο λεξικό, όπως λέει στο άρθρο που έχει ποσταριστεί εδώ, αλλά στην πράξη δεν...

 

Ναι. Ολες οι ρυθμισεις για το Google Now γινονται απο το κινητο. Για ελληνικα απο οτι καταλαβα βρηκες τη ρυθμιση στις ρυθμισεις του Google Now καπου στη φωνή>γλώσσα, επιλεγεις Ελληνικα και τιποτα αλλο.

 

Εμενα δουλευει και με ΠΡΩΤΟ ΚΛΙΚ στα ελληνικα και δευτερο κλικ στα Αγγλικα, ωστε να βαλει προεπιλεγμενη γλωσσα τα ελληνικα αλλα να καταλαβαινει και αγγλικα.

 

Υπαρχουν πολλα κολπακια που μπορεις να κανεις με το Google Now για τα Ελληνικα, πχ με hack και την εφαρμογη Tasker κλπ που ηχογραφεις ενα μηνυμα πχ "Παρε τηλεφωνο την Μαρια" και απλα μετα το συνδεεις αυτο με ενα task, κληση --> Μαρια.. Δεν καταλαβαινει τη γλωσσα απλα ταυτοποιει το ηχογραφημενο μηνυμα..

 

Μακαρι να αρχισει η Google να βαζει κι αλλα καλουδια για τα Ελληνικα στο Google Now οπως, "θυμησε μου να παρω ντοματες αυριο" και να σου κανει υπενθύμιση αυτοματα.

 

Προσθετουν σιγα σιγα, πχ παλιοτερα το "Καιρος Αθηνα" απλα σου εκανε google search, τωρα σου δειχνει τον καιρο.. οπως και το "Οδηγιες Πειραιας" σου δειχνει χαρτη με επιλογη για navigation.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχουν πολλα κολπακια που μπορεις να κανεις με το Google Now για τα Ελληνικα, πχ με hack και την εφαρμογη Tasker κλπ που ηχογραφεις ενα μηνυμα πχ "Παρε τηλεφωνο την Μαρια" και απλα μετα το συνδεεις αυτο με ενα task, κληση --> Μαρια.. Δεν καταλαβαινει τη γλωσσα απλα ταυτοποιει το ηχογραφημενο μηνυμα..

 

Ευχαριστώ για την απάντηση! Να σε ρωτήσω, τι εννοείς με hack;; Γιατί αυτό δείχνει πάρα πολύ ενδιαφέρον και χρήσιμο!!!

Επίσης, ίσως χαζό αυτό που ρωτάω, από ό,τι διάβασα οι εφαρμογές που είναι στο κινητό είναι ήδη ας πούμε στο ρολόι, πχ google maps, keep κτλ. Για να μου τα εμφανίσει στο ρολόι ως επιλογή στο μενού, υπάρχει κάποια διαδικασία; Γιατί αυτά ας πούμε δε μου τα έχει, πχ το shazam όμως το δείχνει απευθείας από μόνο του.

 

Μιας και είσαι αυτός που ξέρει καλύτερα το ρολόι (και διατηρεί το νήμα), μπορείς να μας προτείνεις κάποιες βασικές εφαρμογές;; Είχες πει πως θα το έκανες αν βρεις χρόνο, αν δεν έχεις γράψει απλά περιγραφικά, πάλι χρήσιμο θα μας είναι! :)

Λόγω της άθλιας μπαταρίας του, δε θέλω να το φορτώσω με εφαρμογές (για να μην τρέχουν στο background). Σε αυτό το θέμα, έχεις άποψη και για τον mini launcher αν επηρεάζει ή όχι τη διάρκεια της μπαταρίας; (edit: το έβαλα και μου πήγε την μπαταρία στο 32% σε 2 ώρες μέσα.. Βέβαια σημαντική συμβολή πρέπει να είχε και το ότι κάθε φορά που ενεργοποιούνταν το ρολόι (από κίνηση, οποιαδήποτε ειδοποίηση, ή ηθελημένα από εμένα) έστελνε σήμα στο κινητό να χτυπήσει αλά find my phone (που λίγο που το κοίταξα δε βρήκα πως απενεργοποιείται).

Επεξ/σία από nikosdet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω πρόβλημα. Δεν μπορώ να χρησιμοποιώ το Google now, να κάνω κλήση, να στείλω μήνυμα από το ρολόι χωρίς να έχω το κινητό ξεκλείδωτο. (Στο google now ειδικα οταν εχω κλειδωμενο το κινητο μου λεει disconnected). Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να το φτιάξω αυτό? Γιατί έτσι είναι σαν άχρηστο. Εχω κανει restart αλλα τιποτα. Ακόμα αν γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να βάλω μίνι πληκτρολόγιο μέσα. Γενικά το οτιδήποτε για να εκμεταλευτω τις δυνατότητες του στο έπακρο.

Ακόμα σας ανάβει και εσάς το πράσινο φωτάκι κάθε λίγο και λιγάκι? Η όταν το έχεις ακίνητο και το κουνήσεις?

Ευχαριστώ για την απάντηση! Να σε ρωτήσω, τι εννοείς με hack;; Γιατί αυτό δείχνει πάρα πολύ ενδιαφέρον και χρήσιμο!!!

Επίσης, ίσως χαζό αυτό που ρωτάω, από ό,τι διάβασα οι εφαρμογές που είναι στο κινητό είναι ήδη ας πούμε στο ρολόι, πχ google maps, keep κτλ. Για να μου τα εμφανίσει στο ρολόι ως επιλογή στο μενού, υπάρχει κάποια διαδικασία; Γιατί αυτά ας πούμε δε μου τα έχει, πχ το shazam όμως το δείχνει απευθείας από μόνο του.

 

Μιας και είσαι αυτός που ξέρει καλύτερα το ρολόι (και διατηρεί το νήμα), μπορείς να μας προτείνεις κάποιες βασικές εφαρμογές;; Είχες πει πως θα το έκανες αν βρεις χρόνο, αν δεν έχεις γράψει απλά περιγραφικά, πάλι χρήσιμο θα μας είναι! :)

Λόγω της άθλιας μπαταρίας του, δε θέλω να το φορτώσω με εφαρμογές (για να μην τρέχουν στο background). Σε αυτό το θέμα, έχεις άποψη και για τον mini launcher αν επηρεάζει ή όχι τη διάρκεια της μπαταρίας; (edit: το έβαλα και μου πήγε την μπαταρία στο 32% σε 2 ώρες μέσα.. Βέβαια σημαντική συμβολή πρέπει να είχε και το ότι κάθε φορά που ενεργοποιούνταν το ρολόι (από κίνηση, οποιαδήποτε ειδοποίηση, ή ηθελημένα από εμένα) έστελνε σήμα στο κινητό να χτυπήσει αλά find my phone (που λίγο που το κοίταξα δε βρήκα πως απενεργοποιείται).

Για τους Google maps και εμένα δεν τους εμφάνιζε στην αρχή αλλά τώρα τους δείχνει. Μάλλον πρέπει να έχεις μπει μέσα από κινητό έστω και μια φορά και να βάλεις τον λογαριασμό για να μπει και στο ρολόι. Εγώ αυτό υπέθεσα. Για τον mini luncher δεν έχω δει διαφορά στην μπαταρία...με απλή χρήση για ειδοποιήσεις και κλήσεις μου βγάζει άνετα το 12ΩΡΟ. Αν το χρησιμοποιεις τότε θες 2 φορές την ημέρα για να είσαι καλυμμένος. Εγώ το χρησιμοποιώ στο σχολείο παίζω παιχνίδια για να ξεβαριεμαι (Συνήθως 2048) και όταν γυρνάω έχω κάνα 30% (περιπου) με 3 ώρες σκληρή χρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο πράσινο φωτάκι;;; Για τα άλλα δεν ξέρω να σου πω.

Οι εφαρμογές μάλλον ήθελαν συγχρονισμό, τα βλέπω κανονικά πλέον.

Ίσως για την κακοποίηση της μπαταρίας να μην έφταιγε ο mini launcher per se, αλλά αυτό με το 'find my phone' με κάθε ξύπνημε του ρολογιού, ακόμη και μετά από μία ειδοποίηση. Ίσως να το ξαναβάλω και να βρω πώς απενεργοποιείται αυτή η επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια βρε παιδιά , δεν μπορώ να βάλω watch face εκτός από αυτά που έχει ήδη φορτωμένα,
σημειώνω ότι είμαι με android 4,4
στην εφαρμογή του τηλεφώνου , δεν μου βγάζει την επιλογή αυτή

 

9x9z6a

 

κάποια ιδέα ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιο πράσινο φωτάκι;;; Για τα άλλα δεν ξέρω να σου πω.

Οι εφαρμογές μάλλον ήθελαν συγχρονισμό, τα βλέπω κανονικά πλέον.

Ίσως για την κακοποίηση της μπαταρίας να μην έφταιγε ο mini launcher per se, αλλά αυτό με το 'find my phone' με κάθε ξύπνημε του ρολογιού, ακόμη και μετά από μία ειδοποίηση. Ίσως να το ξαναβάλω και να βρω πώς απενεργοποιείται αυτή η επιλογή.

To πράσινο φωτάκι που έχει από πίσω για τον αισθητήρα καρδιακών παλμών. Εσύ μπορείς να πάρεις τηλέφωνο να στείλεις μήνυμα με το τηλ κλειδωμένο? Για το find my phone εχεις πάει από το κινητό στις ρυθμίσεις του wear mini luncher και να απενεργοποιησεις το lost Phone notification?

Μια βοήθεια βρε παιδιά , δεν μπορώ να βάλω watch face εκτός από αυτά που έχει ήδη φορτωμένα,

σημειώνω ότι είμαι με android 4,4

στην εφαρμογή του τηλεφώνου , δεν μου βγάζει την επιλογή αυτή

 

9x9z6a

 

κάποια ιδέα ???

Μήπως κανείς κάτι λαθως? Από την εφαρμογή του Android wear δεν μπορείς να τα βάλεις? Γίνονται τα προεγκατεστημενα και δεν γίνονται αυτά δηλαδή? Επεξ/σία από georgesteiros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To πράσινο φωτάκι που έχει από πίσω για τον αισθητήρα καρδιακών παλμών. Εσύ μπορείς να πάρεις τηλέφωνο να στείλεις μήνυμα με το τηλ κλειδωμένο? Για το find my phone εχεις πάει από το κινητό στις ρυθμίσεις του wear mini luncher και να απενεργοποιησεις το lost Phone notification?

Μήπως κανείς κάτι λαθως? Από την εφαρμογή του Android wear δεν μπορείς να τα βάλεις? Γίνονται τα προεγκατεστημενα και δεν γίνονται αυτά δηλαδή?

 

ναι απο την εφαρμογη wear δεν μπαινει τιποτα

μπορω μονο μεσα απο το ρολοι

από την εφαρμογη της Motorola επίσης το μονο που κάνει είναι να μπορω να τροποιήσω τα ήδη υπάρχοντα του ρολογιού

πχ να αλλαξω χρωμα στ δευτερόλεπτα του minimal face, τα άλλα που εχει η εφαρμογη της Motorola δεν τα παιρναει στο ρολοι

 

δεν ξέρω εαν φαίνεται η φωτο που προσπαθηασ να ανεβάσω αλλά δεν μου δίνει επιλογες αλλαγής face η εφαρμογή

wear

επίσης το δοκιμασα μολις και με anroid 5.0 μια από τα ίδα

μηπως πρεπει να κάνω κάποια αναβάθμιση στο ρολόι ???

Επεξ/σία από xristos_2011
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι απο την εφαρμογη wear δεν μπαινει τιποτα

μπορω μονο μεσα απο το ρολοι

από την εφαρμογη της Motorola επίσης το μονο που κάνει είναι να μπορω να τροποιήσω τα ήδη υπάρχοντα του ρολογιού

πχ να αλλαξω χρωμα στ δευτερόλεπτα του minimal face, τα άλλα που εχει η εφαρμογη της Motorola δεν τα παιρναει στο ρολοι

 

δεν ξέρω εαν φαίνεται η φωτο που προσπαθηασ να ανεβάσω αλλά δεν μου δίνει επιλογες αλλαγής face η εφαρμογή

wear

επίσης το δοκιμασα μολις και με anroid 5.0 μια από τα ίδα

μηπως πρεπει να κάνω κάποια αναβάθμιση στο ρολόι ???

δεν φαινεται φιλε μου η φωτο...δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προσπαθω για να ανεβασω την φωτο :

 

 

http://prntscr.com/9xdnsp

 

μονο έτσι μπορεσα :(  

Επεξ/σία από xristos_2011
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πρασινο φωτακι αναβει αυτοματα καθε 5 λεπτα για να δει αν φορας το ρολοι και να μετρησει παλμο.. Ο παλμος που καταγραφει αποθηκευεται στα data του Moto Body και συγχρονιζει με το Google Fit και μπορεις να δεις (ειναι λιγο χωμενη αυτη η επιλογη) ανα ωρα τι παλμο ειχες..

 

Ολα αυτα ΑΝ καταφερει το ρολοι να πιασει παλμο, γιατι λογω θεσης, φωτισμου κλπ μερικες φορες δεν πιανει, και ΑΝ εχεις ενεργοποιημενο το Google Fit και κατεβασμενη την εφαρμογη Moto Body.

 

Τωρα για το παραπανω προβλημα του φιλου, ειναι περιεργο..

Αρχικα πηγαινε στο ρολοι παλι στα Settings > About > Versions (Touch to view) και πες μου ολες τις εκδοσεις που δειχνει εκει.

Κανε Reset το ρολοι, διεγραψε το Android Wear απο το κινητο, καντο ξανα εγκατασταση και μετα κανε pair το ρολοι με το κινητο να ξανασυγχρονισει.

 

Και εγω 4.4 εκδοση εχω στο κινητο μου, δεν εχει σημασια..

 

Επισης σιγουρεψου οτι εχεις ενεργοποιημενο και εγκατεστημενο το Google Play Services και αν το ρολοι ειναι στο τελευταιο firmware 5.1.. Πηγαινε στο ρολοι στα Settings > About > System Updates και δες αν σου βρει update.

In other news..
 

Google Messenger v1.7 Adds A Wear App That Won't Work Until Wear Gets Marshmallow

http://www.androidpolice.com/2016/02/03/google-messenger-v1-7-adds-a-wear-app-that-wont-work-until-wear-gets-marshmallow-apk-teardown/

Περιμενουμε σε λιγοτερο απο 1-2 μηνες την επομενη εκδοση Android Wear 6.0 που λογικα θα την παρει και το Moto 360 v1 και θα υποστηριζει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και Messenger Wear App.

Επεξ/σία από Swimmer21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Τωρα για το παραπανω προβλημα του φιλου, ειναι περιεργο..

 

Αρχικα πηγαινε στο ρολοι παλι στα Settings > About > Versions (Touch to view) και πες μου ολες τις εκδοσεις που δειχνει εκει.

 

Κανε Reset το ρολοι, διεγραψε το Android Wear απο το κινητο, καντο ξανα εγκατασταση και μετα κανε pair το ρολοι με το κινητο να ξανασυγχρονισει.

 

Και εγω 4.4 εκδοση εχω στο κινητο μου, δεν εχει σημασια..

 

Επισης σιγουρεψου οτι εχεις ενεργοποιημενο και εγκατεστημενο το Google Play Services και αν το ρολοι ειναι στο τελευταιο firmware 5.1.. Πηγαινε στο ρολοι στα Settings > About > System Updates και δες αν σου βρει update.

 

 

 

Ευχαριστώ για την απάντηση , έχουμε και λέμε :

 

1) ΄εκανα reset το ρολόι , έβγαλα όλες τις εφαρμογές Android Wear , της Motorola κπλ τα έβαλα όλα από την αρχη και μια από τα ίδια

 

2) έχω το Googl play Service και είναι ενεργοποιημένο (νομίζω δηλαδη , γιατι το αναφέρει το κινητο σαν ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ GOOGLE PLAY, οπότε αυτό πρέπει να είναι)

 

3) έκανα update δεν βρίσκει κάτι - μου βγάζει  [PUBLIC] Full OTA to LCA44B

 

4) TI βγάζει στo  Abοut των  settings :

Model :

Moto 360

 

Software version :

4.4W.2

 

και με διπλο χτυπημα επάνω στο Software Version :

 

Android Wear

1.0.1.1526154

 

Google Play Services

8.4.89(2428711-534)

 

5. To περιέργο είναι ότι από την εφαρμογή της Μοtorola την Μοto connect , στην επιλογή καντραν ρολογιού αλλάζει μόνο τα faces που έχει από την αρχη το ρολόι και βγάζει την αντίστοιχη ενημερωση στο ρολόι για το ποιο face άλλαξε.πχ Classic update

 Όταν  πάω  να κάνω εγκατάσταση ένα από τα άλλα faces που έχει η εφαρμογή π.χ. Dials, Το σχεδιο μου κλπ στο κινητό δείχνει ότι εγινε , ενω το ρολόι βγάζει για όλα : Minimal Update

 

 

Κάτι πρέπει να κάνω λάθος :(

(Αλήθεια πως βάζω στο post μου φωτογτραφία ??)

Επεξ/σία από xristos_2011
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πωπω.. πολυ παλιο λογισμικο εχεις το 4.4.. Αυτο ειχα πριν 1 χρονο οταν αγορασα το ρολοι. Τωρα εχουμε το 5.1.1 και σε λιγες μερες βγαινει το 6.0... Το ιδιο και με το Android Wear App στο κινητο, πολυ παλιο και αυτο..

 

Πρεπει να κανεις update την εφαρμογη Android Wear του κινητου απο το Playstore για να μπορεσει και το κινητο να κανει Update το καινουριο λογισμικο! Εχεις το 1.0 και τωρα υπαρχει το 1.4 !!

 

Πηγαινε στο Playstore και δες αν σου δειχνει να κανεις update https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.wearable.app

Αν δεν σου δειχνει, καντο install χειροκινητα απο εδω http://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=44627 κανοντας install το apk στο κινητο. (πρωτα πρεπει να κανεις τικ την επιλογη στις ρυθμισεις του κινητου στο πεδιο ασφαλεια, να επιτρεπεται εγκατασταση εφαρμογων απο αγνωστες πηγες)

 

Μετα κανε ξανα reset το ρολοι και unpair απο τις ρυθμισεις του bluetooth του κινητου (για να εισαι σιγουρος), και ξανα τα παραπανω βηματα που εκανες! (μην κανεις απεγκατασταση τις διαφορες αλλες εφαρμογες wear, moto, fit κλπ, μονο την κεντρικη Android Wear)

Οταν τελειωσει ο οδηγος και συγχρονισει τις εφαρμογες το ρολοι, βγαζει κατι καρτελες tutorial που σου λενε κανε swipe left κλπ να δεις πως το χρησιμοποιεις. ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΣΥ, αλλα κανε κατευθειαν swipe down την μπαρα να πας στις ρυθμισεις του ρολογιου και να τσεκαρεις για update.

 

Λογικα θα το κανει.

Επεξ/σία από Swimmer21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...