Προς το περιεχόμενο

Windows 10: 75 εκατομμύρια εγκαταστάσεις τον πρώτο μήνα κυκλοφορίας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα πάλι γιατί ενώ έχει βγει το εικονίδιο στη μπάρα μου δε μου εμφανίζει το μήνυμα ότι είμαι έτοιμος για εγκατάσταση;Είχα κάνει reserve παλαιότερα, έχει καμία σχέση αυτό;Κατέβασα και το MediaCreationTool της Ms και ενώ σε όσα pc το έβαλα με σπασμένες αγγλικές εκδόσεις των 7 ξεκινούσε την αναβάθμιση χωρίς πρόβλημα από το πρόγραμμα αυτό, στο δικό μου με ελληνικά 7pro μένει κολλημένο στο 0%! Τι διάολο, σε προτιμάνει πειρατή; ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε αυτό και δοκίμασε ξανά http://www.codecguide.com/download_kl.htm

Φίλε μου καλημέρα και ευχαριστώ..με αυτό ήμουν και πριν στα 7 και διαβαζε, με αυτό και τώρα αλλά δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου βγάζει καν το εικονιδιο για να τα κατεβάσω.Τώρα από θέμα privacy υπάρχει αλλα τι privacy υπάρχει όταν μόνοι μας βάζουμε  και λέμε τα πάντα  στα social??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι!!! Τα έβαλα και 'γω!!!!!!!!!!!!!!! γιούπι!!!!!!!!!!!!

 

.....αλλά σε quadruple boot σύστημα με osx, windows 7, windows 8 και τελευταία όπως πάντα τα καινούργια, που αν δεν περάσουν κανά 2 χρόνια, δεν θα γίνουν το main OS.....

 

Κάπως έτσι πρέπει να έχουν κάνει τα 50 ίσως 60 εκ. εκεί έξω. Λυπάμαι που σας το χάλασα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν πολυ ευχαριστημενος με τα 8.1 και με addon startbar, αλλα αφου ηταν "δωρεαν" λεω και δε τα βαζω?(αν και ειχα ενδοιασμους με το να τα βαλω τοσο νωρις για θεματα συμβατοτητας) Μου εκανε εντυπωση ποσο ομαλα εγινε το upgrade και πως ολα τα προγραμματα που χρησιμοποιω ετρεχαν κανονικα μετα την αναβαθμιση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι σκατε για τα privacy ; Εδω στο φβ τα δινετε ολα..που ειμαι τι κανω κ παρτε κ μια φωτο αν δεν πιστευετε...Σαν λογισμικο ειναι καλο; αξιζει;

Άρα, εφόσον λέω στο FB ότι είμαι στην Hawaii, πρέπει να δίνω λογαριασμό στην Microsoft τα πάντα. ok..

Να ρωτήσω αν τα άτομα χωρίς fb πρέπει να σκάνε για privacy?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bear εσυ δηλαδή νομίζεις οτι τα 60 εκατομμύρια των χρηστών εχουν quad boot σύστημα με 4 διαφορετικά λειτουργικά στο pc τους??

Επειδή αυτο το κάνουν μερικες χιλιάδες hardcore users, εσύ νομίζεις οτι η πλειοψηφία ασχολείται με αυτα??

Τέλος πάντων,εγω πιστεύω οτι τα 10άρια ειναι μια χαρά,πολύ πιο ομορφα απο τα 7 και τον καιρό πού τα χρησιμοποιώ δεν εχω αντιμετωπίσει κανένα προβλημα, ίσα ίσα ειναι και πολύ πιο γρήγορα απο τα 7.

Στο θέμα του privacy τώρα, εφόσον χρησιμοποιούμε σχεδόν όλοι android, το έχουμε ξεχασει το θέμα privacy εδω και πολύ καιρό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο privacy μωρε? Απο την στιγμη που φτιαχνεις εστω facebook η ακομα και email, γενικοτερα απο την στιγμη που αποφασιζεις και επιλεγεις (γιατι περι επιλογης προκειται) να εισαι "online" αυτοματως αποδεχεσαι το γεγονος οτι θα θυσιασεις μερος του privacy. Οποτε ας αφησουμε την καραμελα, επειδη βγηκε ενας και ειπε δυο πατατες, γιναμε ολοι φερεφωνα, επιλογη μας ειναι να μην ειναι 100% ιδιωτικη η ζωη μας. Aς χαρουμε αυτο το λειτουργικο το οποιο κατα την αποψη μου ειναι το καλυτερο που κυκλοφορει αυτη τη στιγμη στην αγορα. Αν θες privacy σβηστα ολα, αποψηφιοποιησου, πετα και το κινητο και τοτε αν καποιος σου στερησει την ιδιωτικοτητα σου τοτε μαζι σου, τον πολεμαμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο privacy μωρε? Απο την στιγμη που φτιαχνεις εστω facebook η ακομα και email, γενικοτερα απο την στιγμη που αποφασιζεις και επιλεγεις (γιατι περι επιλογης προκειται) να εισαι "online" αυτοματως αποδεχεσαι το γεγονος οτι θα θυσιασεις μερος του privacy. 

 

Αστα βράστα.... Δοκιμασα να φτιαξω καινουρια gmail και outlook και ζηταει πλεον υποχρεωτικά και αριθμο τηλεφωνου! 

 

Επιπλεον σου βαζει και οριο στα πόσα accounts μπορεις να εχει σε αυτα τα τηλεφωνα....

 

Ο κοσμος μας τις επομενες δεκαετιες θα γινει ενας ωραιοτατος συνδυασμος απο Person Of Interest και Watch_Dogs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...