Προς το περιεχόμενο

Windows 10: 75 εκατομμύρια εγκαταστάσεις τον πρώτο μήνα κυκλοφορίας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και τα bang πανε συννεφο

αληθεια γιατι στο ccleaner μου ζηταει να κλεισει το edge -και το κλενει- ενω δεν το εχω ανοιξει?οεο!!

Ειπα θα το προσεξει κανεις...;

Γιατι ο edge συλλεγει στοιχεια και δεν μπορεις ουτε και την Cache να πειραξεις.

Στo registry cleaner  παρατηρησες οτι 2 κλειδια με καταληξη .dll δεν μπορεις να τα σβησεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έβαλα στο ταμπλετ μου και τα έβγαλα αμέσως. Ίσως για desktop, laptop κτλ να είναι καλά αλλά για ταμπλετ είναι χάλια.

και εγω μολις τα εβαλα σε τρεις μερες τα γυρησα στα 8,1

πολυ ασχημο περιβαλον εργασειας. ασε που δεν δουλευανε σωστα ολα τα προγραμματα μου . στο pc μου τα εχω αλλα δεν τα πολυ δουλευω .χρεισημοποιο περισσοτερο τα xp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στo registry cleaner  παρατηρησες οτι 2 κλειδια με καταληξη .dll δεν μπορεις να τα σβησεις;

 

ετσι ακριβως αλλα αλλα ...........

τι να πω ?

θυμασαι που ανεφερα οτι μο τιναξε τους drivers  τα 10 αρια και μου την πεσανε να με φανε κατι τσουτσεκια ?

η λογικη στο ελλαντα λεγεται γελoιο

και το γελoιο λεγεται αξιοπιστο

αναφερω επισης οτι φιλος με (περιεργα)7αρια λαμβανει καθημερινα προσκληση για .........αναβαθμιση (χα χααα) σε 10

αξιοπιστο βεβαιως βεβαιως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αναφερω επισης οτι φιλος με (περιεργα)7αρια λαμβανει καθημερινα προσκληση για .........αναβαθμιση (χα χααα) σε 10

αξιοπιστο βεβαιως βεβαιως

Ο φιλος σου παταει Install τυφλα γι'αυτο.

Υπαρχει συγκεκριμενο update που εγκαθιστει το KB3035583 .

Απο την στιγμη που το εβαλε ακομη και να κανει απεγκατασταση τωρα το συγκεκριμενο GWX.exe θα συνεχιζει να υπαρχει.

Εαν δεν θελει καθαρη εγκατασταση για να το ξεφορτωθει απλα το κανει Kill στον task και μετονομασια σε κατι ασχετο.

 

http://www.howtogeek.com/218856/how-do-you-disable-the-get-windows-10-icon-shown-in-the-notification-tray/

η λογικη στο ελλαντα λεγεται γελoιο

και το γελoιο λεγεται αξιοπιστο

Μεγαλη αληθεια ειπες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Πάντως εγώ παιδιά τα έβαλα τα κράτησα μια βδομάδα και ξαναγύρισα στα 7αρια ,δεν μου δουλεύανε οι μπροστινές θύρες usb όπως και στα 8αρια</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα θα το προσεξει κανεις...;

Γιατι ο edge συλλεγει στοιχεια και δεν μπορεις ουτε και την Cache να πειραξεις.

Στo registry cleaner  παρατηρησες οτι 2 κλειδια με καταληξη .dll δεν μπορεις να τα σβησεις;

Καταγραφή ψα

 
Οτι του ερθει του καθενός το πετάει ... 
η απαντηση για το Edge είναι στην φώτο
και ποια ειναι τα 2 αρχεις στο registry .dll που δεν μπορείς να σβήσεις μου τα αναφέρεις σε παρακαλώ????
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα bang πανε συννεφο

αληθεια γιατι στο ccleaner μου ζηταει να κλεισει το edge -και το κλενει- ενω δεν το εχω ανοιξει?οεο!!

Γιατι όπως κατο Chrome εχει επιλογή "να συνεχίζετε η λειτουργία "εφαρμογών" στο παρασκήνιο ακόμα και όταν το Chrome είναι κλειστό.

Για ανάφερε μου κάποια από τα bag's που πάνε "σύννεφο"??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι όπως κατο Chrome εχει επιλογή "να συνεχίζετε η λειτουργία "εφαρμογών" στο παρασκήνιο ακόμα και όταν το Chrome είναι κλειστό.

Για ανάφερε μου κάποια από τα bag's που πάνε "σύννεφο"??

 

Έχει επιλογή όμως, στα 10 δεν έχει επιλογή να κλείσω π.χ τα update/antivirus κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...