Προς το περιεχόμενο

ZTE Axon 4G με 3GB RAM και 32GB storage στα €430


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ναι ρε μάγκες αλλο να τα δίνω στην σαμσουνγκ και την απλ και άλλο στα ZTE. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Και δεν τρολαρω. Και πριν βιαστείς να με κραξεις κοίτα λίγο τα παπούτσια σου ή το μπλουζάκι σου και πες μου ότι θα σκαγες το 100 ρι για τα παπούτσια και ας ήταν και ZTE αντί για nike

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στην ZTE. Μαζί με xiaomi και Meizu είναι οι ανερχομενες εταιρείες στον mobile κόσμο.

 

Ξεχειλίζει ποιότητα*. Έχω ένα ρούτερ μπροστά μου από δαύτην και αναρωτιέμαι αν θα λιώσει αν το φτύσω.

 

*Άκυρο, ξεχάστηκα. Μας ενδιαφέρουν τα σπεκς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχειλίζει ποιότητα*. Έχω ένα ρούτερ μπροστά μου από δαύτην και αναρωτιέμαι αν θα λιώσει αν το φτύσω.

 

*Άκυρο, ξεχάστηκα. Μας ενδιαφέρουν τα σπεκς.

Έγινε dude. Πιάσε ενα xiaomi mi4 στα 300 που έχει απλά μην παραξενευτεις όταν διαπιστώσεις ότι είναι κλασεις ανώτερο του σαπιου iPhone που κάνει 900 ευρώ και ειναι lag free. Αλλα όπως μάθεις είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε dude. Πιάσε ενα xiaomi mi4 στα 300 που έχει απλά μην παραξενευτεις όταν διαπιστώσεις ότι είναι κλασεις ανώτερο του σαπιου iPhone που κάνει 900 ευρώ και ειναι lag free. Αλλα όπως μάθεις είναι.

 

Δεν έχει καμιά σχέση η xiaomi με τα zte. Και λαμβάνοντας υπόψη τις τιμές τις xiaomi, αν πλήρωνε ότι οι άλλες εταιρείες, 1200 ευρώ θα πουλούσε τα όντως αξιόλογα κινητά της. Lag free android δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει καμιά σχέση η xiaomi με τα zte. Και λαμβάνοντας υπόψη τις τιμές τις xiaomi, αν πλήρωνε ότι οι άλλες εταιρείες, 1200 ευρώ θα πουλούσε τα όντως αξιόλογα κινητά της. Lag free android δεν υπάρχει.

Πάμε ακόμα μια φορά. Ίσως κάτι να σου μείνει.

 

Πόσο πουλάει η xiaomi? 350 ευρώ την 64αρα έκδοση του mi4.

Πόσο πουλάει η Apple την 64αρα έκδοση του 6plus? 950 ευρω

 

Ολα καλά μέχρι εδώ? Δοκίμασε ένα xiaomi mi4 και πες μου αν δεν υπάρχει Android free lag. Πριν 5 χρόνια δεν υπήρχε ναι.

Δοκίμασε το τελευταίο ios σε κανα safari και αν δεν κάνει reload συνέχεια έλα να με πεις. Το 1gb Ram δεν το αφήνει να έχει καθόλου multitasking. Αντιθέτως εγώ με note 3 έχω 20 εφαρμογές και 10tabs ανοιχτά και ποτέ δεν είχα lag η reload. Έχω ανεβάσει και βίντεο.

 

Πάμε και στην εξωτερική ποιότητα. Για να καταλάβεις πόσο αθλια είναι η ποιοτητα ενός iPhone αρκει να δεις την εγγύηση 1 χρόνου που δίνει την στιγμή που όλοι οι άλλοι δίνουν 2 χρόνια.

 

Μην είσαι κολλημένος. Και εγώ έδινα 700αρια το 2006 για Nokia n80 κτλ τα οποία ήταν υπερτιμημενα και με ποιότητα αθλια όπως τα iPhone. Δοκίμασε κάνα καλο Android και δεν πρόκειται ποτέ ξανά να πας σε Apple.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε ακόμα μια φορά. Ίσως κάτι να σου μείνει.

 

Πόσο πουλάει η xiaomi? 350 ευρώ την 64αρα έκδοση του mi4.

Πόσο πουλάει η Apple την 64αρα έκδοση του 6plus? 950 ευρω

 

Ολα καλά μέχρι εδώ? Δοκίμασε ένα xiaomi mi4 και πες μου αν δεν υπάρχει Android free lag. Πριν 5 χρόνια δεν υπήρχε ναι.

Δοκίμασε το τελευταίο ios σε κανα safari και αν δεν κάνει reload συνέχεια έλα να με πεις. Το 1gb Ram δεν το αφήνει να έχει καθόλου multitasking. Αντιθέτως εγώ με note 3 έχω 20 εφαρμογές και 10tabs ανοιχτά και ποτέ δεν είχα lag η reload. Έχω ανεβάσει και βίντεο.

 

Πάμε και στην εξωτερική ποιότητα. Για να καταλάβεις πόσο αθλια είναι η ποιοτητα ενός iPhone αρκει να δεις την εγγύηση 1 χρόνου που δίνει την στιγμή που όλοι οι άλλοι δίνουν 2 χρόνια.

 

Μην είσαι κολλημένος. Και εγώ έδινα 700αρια το 2006 για Nokia n80 κτλ τα οποία ήταν υπερτιμημενα και με ποιότητα αθλια όπως τα iPhone. Δοκίμασε κάνα καλο Android και δεν πρόκειται ποτέ ξανά να πας σε Apple.

off topic sorry. Εγω που κανω χρηση και των 2 λειτουργικων να σε ρωτησω κατι....? Πρωτον γιατι τετοιο μισος για την apple(απο περιεργια ρωταω)

Δευτερον καταλαβαινω οτι προτειμας android και ειναι σεβαστο αλλα εχεις παρει i phone ποτε σου?

On topic Ωραιο φαινεται αλλα εμενα (ισως λαθος μου) με τρομαζουν τοσα λεφτα για ΖΤΕ. Δεν την υποτιμαω απλα δεν τηνν εμπιστευομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που κανω χρηση και των 2 λειτουργικων να σε ρωτησω κατι....? Πρωτον γιατι τετοιο μισος για την apple(απο περιεργια ρωταω)

Δευτερον καταλαβαινω οτι προτειμας android και ειναι σεβαστο αλλα εχεις παρει i phone ποτε σου?

 

Ωραιο φαινεται αλλα εμενα (ισως λαθος μου) με τρομαζουν τοσα λεφτα για ΖΤΕ. Δεν την υποτιμαω απλα δεν τηνν εμπιστευομαι.

Έχω κανει jailbreak πάνω από 20 iPhone από 2g μέχρι 5s. Δεν είναι ότι δεν μου αρέσει η Apple απλά αυτό που πουλάει δεν είναι αντάξιο των χρημάτων. Ο κόσμος αν ρωτήσεις θα σου πουν οι περισσότεροι ότι το περνούν για τη μοστρα(εχω γνωστούς που μου λένε ξεκάθαρα περνω iPhone για μούρη ενώ τους προτείνω ένα καλό lumia και μου λένε δεν τα ξέρει κανεις). Μιλάμε για άτομα που απλά κάνουν κλήσεις και κανα Facebook. Αυτή η νοοτροπία δεν μου αρέσει σε κανενα προϊόν. Τα ίδια πάει να κάνει και η samsung και την κραζω το ίδιο ενώ πριν 2 χρόνια έλεγα μόνο τα καλύτερα.

 

Κάποια στιγμή πρέπει και ο πελατης να αποκτήσει καταναλωτική συνειδηση και να μην πέρνει ότι βλέπει στα πρωινάδικα που είναι όλοι με ένα ipad/iPhone και απλά λένε είναι το καλύτερο ενώ δεν έχουν ιδέα για τίποτα. Καταλαβαίνεις το point μου πιστεύω και την αντίδραση μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κανει jailbreak πάνω από 20 iPhone από 2g μέχρι 5s. Δεν είναι ότι δεν μου αρέσει η Apple απλά αυτό που πουλάει δεν είναι αντάξιο των χρημάτων. Ο κόσμος αν ρωτήσεις θα σου πουν οι περισσότεροι ότι το περνούν για τη μοστρα(εχω γνωστούς που μου λένε ξεκάθαρα περνω iPhone για μούρη ενώ τους προτείνω ένα καλό lumia και μου λένε δεν τα ξέρει κανεις). Μιλάμε για άτομα που απλά κάνουν κλήσεις και κανα Facebook. Αυτή η νοοτροπία δεν μου αρέσει σε κανενα προϊόν. Τα ίδια πάει να κάνει και η samsung και την κραζω το ίδιο ενώ πριν 2 χρόνια έλεγα μόνο τα καλύτερα.

 

Κάποια στιγμή πρέπει και ο πελατης να αποκτήσει καταναλωτική συνειδηση και να μην πέρνει ότι βλέπει στα πρωινάδικα που είναι όλοι με ένα ipad/iPhone και απλά λένε είναι το καλύτερο ενώ δεν έχουν ιδέα για τίποτα. Καταλαβαίνεις το point μου πιστεύω και την αντίδραση μου.

Οκ καταλαβαινω τι ενοεις.... Βεβαια δεν αγοραζουν ολοι για μοστρα. Αυτι που το κανουν οκ ειναι λαθος και η νοοτροποια αυτη ειναι λαθος  αλλα απο την αλλη ειναι  τρομερο το marketing της apple. Kαλα σαν εταιρια στο marketing πρεπει να κανει σεμιναρια σε αλλους.

 Anyway ενοειτε σεβαστη η αποψη (Ι phone 5s εχω εγω ) απλα γενικα αυτο που δεν μου αρεσει(και τα 2 λειτουργικα δουλευω) ειναι να εκμυδενιζουμε τα παντα. (απλα το αναφερω).

 

Απλα και η apple εχει και τα καλα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ καταλαβαινω τι ενοεις.... Βεβαια δεν αγοραζουν ολοι για μοστρα. Αυτι που το κανουν οκ ειναι λαθος και η νοοτροποια αυτη ειναι λαθος αλλα απο την αλλη ειναι τρομερο το marketing της apple. Kαλα σαν εταιρια στο marketing πρεπει να κανει σεμιναρια σε αλλους.

Anyway ενοειτε σεβαστη η αποψη (Ι phone 5s εχω εγω ) απλα γενικα αυτο που δεν μου αρεσει(και τα 2 λειτουργικα δουλευω) ειναι να εκμυδενιζουμε τα παντα. (απλα το αναφερω).

 

Απλα και η apple εχει και τα καλα της.

Για το marketing είναι όντως η καλύτερη και σαν εταιρία βγάζει τρελά χρήματα. Απλά όπως είπα η νοοτροπία δεν μου αρέσει που έχει περάσει. Και την περνάει και σε άλλες εταιρίες δυστυχώς. Κοντεψαμε 1100 ευρώ για κινητό με αυτά τα μυαλά. Και παραδέχομαι έναν που θα με πει το θέλω το iphone για τη δουλειά μου το ξεσκιζω στα παντα και ελάχιστα σε Facebook/candy crush. Επιχειρήματα θελω και όχι απλά είναι το καλύτερο επειδή το λέει ο λιαγκας η ή μενεγακη.

Το iphone έδειξε το δρόμο το 2007 αλλά από το 2012 το Android το έχει ξεπεράσει. Λένε για lag όταν έχουν δοκιμάσει κινητό του 2010. Κανένα σημερινό Android κινητό άνω των 300 ευρώ δεν έχει lag. Αν κολλάει λίγο ο dialer υπάρχουν άλλοι 100 dialers όπως και gallery με το quickpic κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

meh.. γιατι να μην παρει κανεις το oneplus 2 που ειναι φθηνοτερο και ΔΕΝ ειναι και χρυσο; :Ρ 

Εχω 2 λογους:

 

1: Ποσο θα περιμενεις για invite

2: Πως θα το αγορασεις απο το εξωτερικο? Με τα καπιταλς. Και μην μου πεις το κολπο με paypal που δεν πιανει παντα και επισης παιρνει 3.4%+0.35 που στα 330 ευρω ειναι κοντα 14 ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...