Προς το περιεχόμενο

τα 10 διεγραψαν απο μονα τους εφαρμογες


bilya

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετά απο ενα restart δεν υπηρχαν office , torrent, km player δεν έγινε restore μιας κ το χω απενεργοποιήσει+ οτι δεν υπάρχει ίχνος οτι έχουν γίνει εγκατάσταση καμιά ιδέα ? έχω windows home 64

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε καλά το office, έχει και κάποιο λόγο. Το km όμως;;;

γιατί το τορρεντ? δεν ξέρω τι να πω παίζει να χει καμια βλακει ατο 10 να σβήνει μόνο του όσα θεωρεί οτι δεν είναι original (κάτι που ισχύει για τα ofice αλλα γ=όχι για τα υπόλοιπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω τα 10άρια από day 1 (29/7) και δεν μου έχει σβηστεί τίποτα. Εκτός βέβαια από την ηλίθια κίνηση από μέρους ms που μηδενίζει όλα τα προεπιλεγμένα προγράμματα σε αυτά των windows και βάζει προεπιλεγμένο browser τον edge με αποτέλεσμα να πρέπει μετά την εγκατάσταση να κάθεσαι να ξανα-ορίζεις τα προγράμματα που είχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 10 μετα το upgrade καποιες εφαρμογες μπορει να μην τις κρατησουν

Αυτό το είδες πουθενά;

 

Δεν σβήνουν εφαρμογες τα win 10

Σε αυτό συμφωνώ κι εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικη εμπειρια

 

π.χ. CPUID CPU-Z και HWmonitor

 

αλλα και καποια αλλα προγραμματα

 

Εννοειται οτι και το CPU-Z και το HWmonitor (εχω τις πιο προσφατες εκδοσεις) τρεχουν μια χαρα στα 10. Απλα τα 10 δεν τα κρατησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι  να πω δεν ξέρω πάντως τα προγράμματα τα έκανα εγκατάσταση μετά το upgrade στα 10

 

και εγώ έκανα εγκατάσταση παρόμοια προγράμματα μετά το upgrade και όλα είναι μια χαρά !

πείραξες τίποτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ έκανα εγκατάσταση παρόμοια προγράμματα μετά το upgrade και όλα είναι μια χαρά !

πείραξες τίποτα ?

oxi το ξεανακανα εγκατασταση κ ολα καλα δεν ξερω τι να πω ρε παιδια απλα ελεγα μην διαγραφει τα μη νομιμα :D απο μόνο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πιθανότητα να είχες ορισμένο το region στα Greek και να είχες τη γλώσσα των Windows-software στα Αγγλικά; Αν συναίβει αυτό τότε κατά την αυτόματη εγκατάσταση δεν αναγνωρίζει τη γλώσσα και σου λέει ότι δε μπορεί να κρατήσει τις εφαρμογές. Σου έβγαλε τέτοιο μήνυμα κατά την αναβάθμιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...