Προς το περιεχόμενο

AMD Arctic Islands, Greenland/Vega, Baffin-Ellesmere/Polaris


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πειράζει έχω άλλους τρεις για να παίξω εσύ δεν μας είπες ακόμα τι θα κάνεις με τη 1070 Ti γιατί δεν τη βάζεις για ανεμιστηράκι για αυτό καλή είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, birel-motosport είπε

Δεν πειράζει έχω άλλους τρεις για να παίξω εσύ δεν μας είπες ακόμα τι θα κάνεις με τη 1070 Ti γιατί δεν τη βάζεις για ανεμιστηράκι για αυτό καλή είναι

Προσεξε μην ειναι και οι αλλοι με custom και παρουν φωτια ολοι μαζι. Εγω απλα απολαμβανω gaming και τις κοντρες για χαβαλε σε τετοια θεματα.

2 λεπτά πριν, NT1G είπε

Χρήσιμο να συζητάτε για την 1070ti στο θέμα των AMD.

👍

Χρησιμο δεν το λες απλα εχει χαβαλε να βλεπεις ατομα με vega που εδωσαν 700αρι οταν ειχε 750 η 1080ti να χαιρονται οτι εκαναν καλη αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NT1G είπε

Χρήσιμο να συζητάτε για την 1070ti στο θέμα των AMD.

👍

Φυσικά και είναι χρήσιμο μάθαμε ότι 1070 ti δουλεύουν στους 58 βαθμούς max και απολαμβάνουν gaming εννοούμε ότι άλλο έχουμε δεν μπορούμε και ότι AMD κάνει μόνο για mining

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, birel-motosport είπε

Φυσικά και είναι χρήσιμο μάθαμε ότι 1070 ti δουλεύουν στους 58 βαθμούς max και απολαμβάνουν gaming εννοούμε ότι άλλο έχουμε δεν μπορούμε και ότι AMD κάνει μόνο για mining

Μια χαρα gaming κανεις και με vega απλες συγκρισεις κανουμε μιας και ειμαστε στο θεμα των vega.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, birel-motosport είπε

Τότε γιατί μας έχεις πρήξει τα @@

Οταν διαβαζω ανακριβειες θα απαντησω. Μεχρι εκει ομως. Πρωτος θα παρω 3080 amd αν βγουν οπως τα λενε τα leaks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, birel-motosport είπε

Ανακριβείς γράφεις και εσύ αλλά το θέμα είναι ότι γίνεσαι πολύ κουραστικός

Τα live video ειναι ανακριβειες δηλαδη? Ignore φιλε δεν χρειαζεται κατι αλλο. Εχω κανει ignore 3 ατομα απο το φορουμ και ησυχασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, birel-motosport είπε

Δεν θέλω να σε κάνω ignore μου αρέσει να σου θυμίζω τι σύστημα έχεις

Δεν χρειαζεται ξερω τι τουμπανο συστημα εχω και το χαιρομαι καθημερινα 24/7 τον τελευταιο χρονο. Εσυ προσεχε μην σπασει η loopa και παρει φωτια.

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά το τούμπανο άστο να το πουν αυτοί που το χουν αλλά ξέχασα αυτοί δεν βγαίνουνε να κάνουν έτσι όπως κάνεις εσύ

Επεξ/σία από birel-motosport
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, birel-motosport είπε

Καλά το τούμπανο άστο να το πουν αυτοί που το χουν

Μα το λεμε δεν το κρυβουμε. Ενταξει δεν ειμαστε και τοσο ψωνια να το εχουμε υπογραφη βεβαια σαν μερικους. Παω να παιξω λιγο metro γιατι σε βαρεθηκα.

2 λεπτά πριν, birel-motosport είπε

Καλά το τούμπανο άστο να το πουν αυτοί που το χουν αλλά ξέχασα αυτοί δεν βγαίνουνε να κάνουν έτσι όπως κάνεις εσύ

Αυτοι το εχουν υπογραφη αστο

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Arkin είπε

Οχι δεν ειναι αλλα δεν πιστευεις οτι επρεπε να εχει 400 και πριν ενα χρονο? Τωρα που βγαινουν οι καινουργιες απο nvidia/amd ειναι αργα για μενα. 

Τα χω γράψει πιο πάνω τα σχετικά της τιμολόγησης. 565 πήρα τη liquid έκδοση με τιμολογιο η οποία διαφέρει σημαντικά έναντι της απλής. Και δώρο δύο παιχνίδια. Με 520 τώρα αν θεωρείς ότι έκανες καλή αγορά δικαίωμα σου.εγω το θεωρώ λάθος αγορά. Πήρες στην τιμή της 1080 την 1070ti.γιατι άραγε? Με τσιπακι μέσα που κοντεύει τριετία.... Έλεος.. Μάλιστα οι 1080 κάποια στιγμή ξεκινούσαν από 480 ευρω. Αφού σας αγαπάει η nvidia. Γιατί τις ακριβυνε? Κοτσος πιάστηκες αλλά ας μην το κάνουμε Θεμα. Είσαι 20% κάτω από μένα. ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ. Επισης για να ενημερώνεσαι η κάθε υλοποίηση κάρτας διαφέρει στην τιμή. Υπάρχει 2080 με 670 και φτάνει και το χιλιάρικο. Επιλογή του καθενός είναι τι θα πάρει. Άλλος θέλει εμφάνιση, άλλος ησυχία. Άλλος αγαπάει συγκεκριμένο brand. Συνειδητά διάλεξα τη liquid και δεν το μετάνιωσα ούτε στιγμή. Κουβαλαει άλλο bios, αλλά ρολόγια, τρελά χαμηλά temps.ειναι άλλη κάρτα. Άλλος τα σκάει για φανακια με Led, λεντοταινιες... Γούστα είναι αυτα. 700 έπαιζε 1080 με ψυγείο όταν διάλεξα τη δικιά μου. Ήταν καλύτερη από  1080ti??Ασε που οι σοβαρές υλοποιήσεις 1080ti ξεκινούσαν απο τα 800. Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου. Με κούρασες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, billeiros είπε

Τα χω γράψει πιο πάνω τα σχετικά της τιμολόγησης. 565 πήρα τη liquid έκδοση με τιμολογιο η οποία διαφέρει σημαντικά έναντι της απλής. Και δώρο δύο παιχνίδια. Με 520 τώρα αν θεωρείς ότι έκανες καλή αγορά δικαίωμα σου.εγω το θεωρώ λάθος αγορά. Πήρες στην τιμή της 1080 την 1070ti.γιατι άραγε? Με τσιπακι μέσα που κοντεύει τριετία.... Έλεος.. Μάλιστα οι 1080 κάποια στιγμή ξεκινούσαν από 480 ευρω. Αφού σας αγαπάει η nvidia. Γιατί τις ακριβυνε? Κοτσος πιάστηκες αλλά ας μην το κάνουμε Θεμα. Είσαι 20% κάτω από μένα. ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ. Επισης για να ενημερώνεσαι η κάθε υλοποίηση κάρτας διαφέρει στην τιμή. Υπάρχει 2080 με 670 και φτάνει και το χιλιάρικο. Επιλογή του καθενός είναι τι θα πάρει. Άλλος θέλει εμφάνιση, άλλος ησυχία. Άλλος αγαπάει συγκεκριμένο brand. Συνειδητά διάλεξα τη liquid και δεν το μετάνιωσα ούτε στιγμή. Κουβαλαει άλλο bios, αλλά ρολόγια, τρελά χαμηλά temps.ειναι άλλη κάρτα. Άλλος τα σκάει για φανακια με Led, λεντοταινιες... Γούστα είναι αυτα. 700 έπαιζε 1080 με ψυγείο όταν διάλεξα τη δικιά μου. Ήταν καλύτερη από  1080ti??Ασε που οι σοβαρές υλοποιήσεις 1080ti ξεκινούσαν απο τα 800. Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου. Με κούρασες

Αδερφε θες να σου πω ποσο πηρα την 1070ti?

 

570 μειον το origins 530. Μειον φπα παμε στα 420. Την εβαλα και στα εξοδα και μου βγηκε κατω απο 200 ευρω. Πριν 1 χρονο ολα αυτα. Συστημα 1950 ευρω μου βγηκε κατω απο 600 στο τελος αφαιρεση φπα και εξοδα. Αστο.

 

Πανε παιξε με το σαπακι την vega που εχεις και τελος. Ολο το insomnia εχει nvidia. Λες να εισαι πιο εξυπνος που εδωσες 699 για vega 64 με επιδοσεις 1070?

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...