Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1-1 & 1-2 χωσιμο.... Τι διαβάζουμε ρεεεε.

Κ γω κ άλλοι συμμαθητές μου αεροπορία ειχαμε δηλώσει γιατι υπαρχει μοναδα κοντα αλλα πως τα φερε η ζωη κ μονο 2 πηγαν αλλα τουλάχιστον ελεγαν οτι εβαλαν βύσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιλησα οτι 8-9 στους 10 που εχουν γραψει εδω στο θεμα οτι ολοι τους λεγανε οτι μπηκαν χωρις βυσμακαι 90-95% παλι απο αυτους που εχουν σχολιασει εδω στο forum τα τελευταια χρονια  οτι ηταν πεζικο ,ανεξαρτητου αν ποσοι απο αυτους εχουν βαλει βυσμα(και αυτους παιρνει η μπαλα εννοειται).Και αυτο επειδη ειπες οτι εχεις διαβασει τις περισσοτερες σελιδες.

 

Επισης πως γινεται να μην διαβασα απο νωρις αφου 2 απαντησεις πιο κατω ειχα γραφει και εγω?Α και το σχολιο σου ηταν πριν 13σελιδες οχι 20 και 30 που γραφεις. 

 

Αυτοι οι αλλοι σου ειπαν οτι το ποσοστο αυτο ειναι λιγο,ξαναδιαβασε τι εχει γραφτει γιατι παλι αλλα νταλων καταλαβες.

 

Και επειδη οντως εχει καταντησει κουραστικο αυτο στις τελευταιες σελιδες(λες και μπορει να αποδεικτει το αντιθετο)οκ πηγες αεροπορια,εκανες τρομερη θητεια παμε παρακατω.

μου φαινεται οτι εχεις πολυ ελευθερο χρονο, και εψαξες ολα αυτα... αν μη τι αλλο μπραβο... επειδη θα με ρωτησεις, εγω ναι τωρα εχω χρονο αρκετο γιατι γραφω διπλωματικη εργασια αλλα τεσπα... ναι συμφωνουμε γενικα... οντως η μειοψηφια ειναι αυτη που δεν εχει βυσμα , το ειπα κι εγω.

ολα τα αλλα ειναι περιττα, σιωπω γιατι δεν εχω να αντικρουσω κατι. ολα fair :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε λογικο ειναι να σου λεει 1-1 χωσιμο,αν δεν εχει ζησει/ακουσει για εμπλοκες καλοκαιρινες 20-25μεσα και 1 εξω :P

για πν και πα σε καλες μοναδες με ελαχιστες υπηρεσεις το 1-1 ειναι εμπλοκη :P ....

απο την εμπειρια μου 1-1 μεχρι 1-3 παει σε αυτα τα σωματα... παιζει ρολο ομως το ποστο και ποσα ατομα καλυβουν υπηρεσιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδια 1-1 πιστευω ειναι οτι χειροτερο σε βάρδιες...οταν πρωτομπηκα ειχα παιξει 2 μεσα 4 οφφ και το άλλαξαν πριν λιγο καιρο σε 1-1...απλα πίκρα...γι αυτο θα παω κανα γεν μπας κ παιξω τπτ 1-4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδια 1-1 πιστευω ειναι οτι χειροτερο σε βάρδιες...οταν πρωτομπηκα ειχα παιξει 2 μεσα 4 οφφ και το άλλαξαν πριν λιγο καιρο σε 1-1...απλα πίκρα...γι αυτο θα παω κανα γεν μπας κ παιξω τπτ 1-4

κατσε λιγο το 1-4 που λες ειναι μια μερα μεσα τελειως και 4 τελειως εξω?

γιατι οταν ημουν εγω φανταρος το 1-3 πχ που με πηγενε ηταν 1 μερα μεσα , 1 εξω ΜΕΤΑ ΤΙΣ 3 με διανυκτερευση... εμπαινα καθε μερα ομως μεσα....

αν δεν πηγαινεις καθολου και εισαι οφφ ειναι το καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδες? εσενα σε ριξανε...

δεν εχω παραπονο.στον στρατο εμαθα να εκτιμαω καποια πραγματα, ελευθερο χρονο ,ελευθερια, τιμιοτητα, και καλες παρεες. οτι ηταν περιττος ναι, αλλα μου εμαθε καποια πραγματα και με εκανε περισσοτερο "άντρα" κυριως γιατι με ξεβολεψε.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω παραπονο.στον στρατο εμαθα να εκτιμαω καποια πραγματα, ελευθερο χρονο ,ελευθερια, τιμιοτητα, και καλες παρεες. οτι ηταν περιττος ναι, αλλα μου εμαθε καποια πραγματα και με εκανε περισσοτερο "άντρα" κυριως γιατι με ξεβολεψε.

ευχαριστω

 

Και αν κρατήσεις την αναπνοή σου θα μάθες να εκτιμάς το οξυγόνο.

Απο την αρχή φαινόταν για troll.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν κρατήσεις την αναπνοή σου θα μάθες να εκτιμάς το οξυγόνο.

Απο την αρχή φαινόταν για troll.

απλα τραγικο νταξει, δεν ασχολουμαι αλλο. απλα δεν εχετε τακτ να καταλαβετε τι εννοω... τρολλαρω εγω, και οχι ο απο πανω που μου λεει με "ρηξανε" με το 1-4... τα περαστικα μου κυριοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω παραπονο.στον στρατο εμαθα να εκτιμαω καποια πραγματα, ελευθερο χρονο ,ελευθερια, τιμιοτητα, και καλες παρεες. οτι ηταν περιττος ναι, αλλα μου εμαθε καποια πραγματα και με εκανε περισσοτερο "άντρα" κυριως γιατι με ξεβολεψε.

ευχαριστω

Πάντως πιο έξυπνο δεν σε έκανε, όταν επιμένεις το παπατζιλικι με το περιοδευων όταν ο ίδιος λες ότι την πρώτη φορά σε είχαν καταταξει στο πεζικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...