Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εψιλον υψηλον φιλε...  ευκολα ... σε εκοψα εγω :devil:

Προς στιγμήν νόμιζα το χε γράψει ο ειδικός  :-D  :-D

 

Πυλη κανουν οι ενοπλοι...Ορκιστηκες στρατιωτης δεν το εμαθες ακομα?  :devil:

Για σήκωμα μπάρας μίλησες ντρελόνι μου. Οι ένοπλοι δεν κάνουν μόνο πύλη.Βέβαια εξαρτάται το στρατόπεδο και τα σημεία που έχει σκοπιές.  :-D

Btw μιας και είσαι τόσο ειδικός θα μπορούσες να προβλέψεις πως στο κέντρο δεν κάνουν όλοι εκπαίδευση.  :devil:  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αμα εισαι καθε μερα στα ιατρεια βεβαιως και δεν κανεις,η αμα σε εχουν φτιαξει με κανα ποστο...

 

σπεν θα κανεις στου παπαγου;

Ααα και με τι πόστο ακριβώς στο κεν χάνεις την εκπαίδευση ? 

 

Όχι λέω να το παίξω αρρωστούλης..Μα για κάτσε..συνέχεια αρρωστούλης και ι1? απαπαααα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νεα ακουστε...

απο εδω και περα πυξ λα moon και οι μερες δεν περνουν θα σας παει στις μοναδες... οι παλιοι εχουν σταξει απο την εμπλοκη του καλοκαιριου και σας περιμενουν πως και πως :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο παλιος μπορει να ειναι κανεις στο 9μηνο απο τους οποιους οι 3 μηνες ΧΩΡΙΣ υπερβολη ειναι αδειες χωρις να συμπεριλαμβανω τις εξοδους

ε νταξει για ενα διμηνο τουλαχιστον ακομα θα ειναι ποντικια παντως :D

και ποσες εξοδους θα εχουν οταν θα τους πηξουν στις σκοπιες που θα διπλωνουν και θα τριπλωνουν στα φυλακια ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίζεις και γίνεσαι κουραστικός.
Όταν σου λέγαμε ότι έχεις βύσμα αλλα δεν το παραδέχεσαι, σηκώθηκες και έφυγες απο το θέμα.
Τώρα που μπήκαν οι νέοι για τη θητεία τους βγάζεις κακία.
Δίνεις την εντύπωση πως το μόνο σημαντικό πράγμα που έχεις για υπερηφάνεια στη ζωή σου ειναι η θητεία στην αεροπορία.
Η ζωή δεν ειναι μόνο η θητεία, έχει και αλλα πράγματα να κανεις.
9 μήνες ειναι το 0,009% της ζωής ενός μέσου ανθρώπου.
Δε χρειάζεται να βγάζουμε τα κόμπλεξ μας προς τα έξω και να χαιρόμαστε όταν κάποιος περνάει χειρότερα απο εμάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο αληθεια ειναι παντως :)

κομπλεξ δεν εχω , μερικα πραγματα ειναι στο πλαισιο του φανταρικου "πειραγματος" αλλα που να το καταλαβετε, εδω αυτοσαρκαζομαι και με τον εαυτο μου...

τεσπα να χαμε να λεγαμε


παντως γενικα για αεροπορια - ναυτικο, αν δεν εχετε παει δεν μπορει κανεις να εκφερει γνωμη , για το εαν ειναι ευκολο σωμα βυσματικο κλπ... ειναι ΑΝΑΛΟΓΩΣ ποστου, θεσης , βυσματος αν εχεις, ατομων, μοναδος, διοικητη, και πολλων αλλων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...